ائتلاف عربی یک پهپاد حوثی را در حریم هوایی یمن منهدم کرد

17/09/1400 11:42:00 ق.ظ

ائتلاف عربی یک پهپاد حوثی را در حریم هوایی یمن منهدم کرد العربيه_فارسى

سرتیپ ترکی المالکی، سخنگوی رسمی وزارت دفاع پادشاهی عربی سعودی بامداد چهارشنبه، 8 دسامبر گفت، پدافند سعودی یک پهپاد حوثی که به سمت منطقه غرب یمن شلیک شده المالکی تاکید کرد که وزارت دفاع همه اقدامات بازدارنده برای متوقف کردن اعمال خصمانه فرامرزی حوثی‌ها و محافظت از غیر نظامیان را انجام خواهد داد.

Advertisement پیش از این، ائتلاف عربی روز سه‌شنبه از سقوط یک گلوله خمپاره در نزدیکی یکی از جاده‌های عمومی و بازارهای مردمی جیزان خبر داده بود.

ائتلاف همچنین از انهدام یک سامانه پدافند هوایی متعلق به حوثی‌ها در مأرب و سرنگونی یک پهپاد در حریم هوایی یمن خبر داد. المالکی گفت که شامگاه سه‌شنبه نیز حوثی‌ها تلاش کردند به گونه‌‌ای عمدی و سیستماتیک غیرنظامیان را هدف قرار دهند.

او گفت که تلاش برای هدف قرار دادن غیرنظامیان نقض آشکار قوانین بین‌المللی بشردوستانه است. محکوم کردن حملات موشکی حوثی‌ علیه سعودی گفتنی است که ایالات متحده آمریکا، اتحادیه اروپا و بریتانیا به طور جداگانه حملات شبه‌نظامیان حوثی علیه پادشاهی عربی سعودی را محکوم کردند. headtopics.com

سفارت ایالات متحده آمریکا در ریاض شامگاه سه‌شنبه، با «شدیدترین لحن» حملات روز گذشته حوثی‌ها به ریاض را محکوم کرد و گفت هر حمله حوثی‌ها نشان می‌دهد که آنها «تمایلی به صلح ندارند.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ائتلاف عربی: کارگاه‌های نصب موشک‌های بالستیک حوثی در صنعا منهدم شدائتلاف عربی حمایت از دولت قانونی یمن اعلام کرد طی چندین رشته عملیات در مناطق مختلف صنعا، کارگاه‌های نصب و تجهیز موشک‌های بالستیک، سیستم ارتباطی پهپادی،

جزییات حادثه یک دستگاه اتوبوس با یک دستگاه تریلی در آزادراه قم_کاشان+ اسامی مصدومانسخنگوی اورژانس کشور درباره حادثه تصادف یک دستگاه اتوبوس با یک دستگاه تریلی در آزاده راه قم_کاشان توضیحاتی ارائه کرد.

رسیدگی به اتهامات بازداشت‌شدگان اصفهان در یک شعبه ویژه

هر کسی از یک قاضی یا کارمند فسادی سراغ دارد گزارش دهددادستان کل کشور گفت: هر کسی از یک قاضی یا یک کارمند، فسادی را به صورت مستند سراغ دارد به بنده گزارش دهد و مطمئن باشید آن را رسیدگی خواهیم کرد. علم قدرت شیطانی دارد ولی بی‌خردی ندارد هر چقدر جامعه خنگ‌تر جامعه توحیدی‌تر به دوران قاجار نگاه کنید آدم لذت می‌بره از این جامعه آرمانی آخوندی دادستان قلابی ایران : ۴۳ سال پیش جهان اسرائیل آمریکا متحد شدند که حکومت موقت ایران بهتون بدن که ماموریت پیدا کنید که شماها جمهوری شیطانی ایران باید غارت ایران جهان و نابودی ایران ایرانی ها کنید دادستان قلابی ایران: اگر ۴۳ سال پیش ملا خمینی و شماها ملاهای دیگر شیطان اگر تزکیه نفس داشتید و شماها راه راست خدا رو تشخیص می دادید هرگز برای حکومت موقت ایران قبول نمی کردید که آینده تون نسل هاتون و خانواده هاتون دنیا و آخرت تون نابود نمی شد و خدای عالم ثبت ضبط نمی کرد اعمال تون

علیرضا زالی: از هر سه ایرانی، یک نفر اختلال روانی دارد

وعده کمک مالی با عضوگیری در یک کانال تلگرامی به نام رئیسی