ائتلاف عربی آتش‌بس یکجانبه در یمن اعلام خواهد کرد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

منابع آگاه در سازمان ملل اعلام کردند که عربستان سعودی به این نهاد اطلاع داده است که طی ساعات آینده در یمن آتش‌بس یکجانبه اعلام خواهد کرد. - خبرگزاری آناتولی

منابع آگاه در سازمان ملل اعلام کردند که عربستان سعودی به این نهاد اطلاع داده است که طی ساعات آینده در یمن آتش‌بس یکجانبه اعلام خواهد کرد.منابع آگاه در سازمان ملل به خبرگزاری آناتولی گفتند که عربستان سعودی به این نهاد اطلاع داده است که قصد دارد طی ساعات آینده در یمن آتش‌بس یکجانبه اعلام کند.

این در حالی است که شورای امنیت سازمان ملل متحد چند روز پیش طرف‌های یمنی را برای اجرای آتش‌بس و همکاری بدون پیش شرط با مارتین گریفیتس نماینده این نهاد در یمن فراخوانده است. درگیری‌ها میان نیروهای دولتی یمن و شبه‌نظامیان حوثی از ماه اوت سال گذشته در جبهه‌های مختلف مجددا شدت گرفته و در هفته‌های اخیر، شبه‌نظامیان حوثی مورد حمایت ایران، حملات خود به استان مارب یمن را تشدید کرده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

انفجار مین و کشته شدن ۱۱ مسافر اتوبوس در افغانستان؛ طالبان آتش‌بس اعلام کردشمار جانباختگان حمله به مدرسه دخترانه سیدالشهدا در کابل نیز به ۶۳ نفر رسید و ۱۵۰ نفر دیگر در این انفجار زخمی شدند. اغلب قربانیان این حادثه دانش آموزانی بودند که بین ۱۱ تا ۱۵ سال سن داشتند. This gang of murders are full of hate, enemy of God, worst enemy of Islam, backwarded and inhuman.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

درگیری شدید پس از اعلام «آتش‌بس دائمی» در قامشلی سوریهبه گفته منابع «العربیه» اندک ساعاتی پس از اعلام آتش‌بس دائمی، شامگاه یکشنبه 25 آوریل 2021 درگیری‌های شدیدی در داخل شهرک‌های «طی» و «حلکو» شهر قامشلی، آخه آدم در حضور این عفیفهِٔ نجیبیهِٔ موجهه 😎 درگیر میشه حیف نیست این بی بی دوعالم اسلحه به کتفِ مچلِ چند تا زبون نفهم بشه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

اعلام پنج شریک تجاری عمده اتحادیه اروپا در سال ۲۰۲۰؛ رقابت چین و آمریکا در صدرصادرات اتحادیه اروپا در فاصله ژانویه تا دسامبر سال ۲۰۲۰ با ۹.۴ درصد کاهش در مقایسه مدت مشابه با سال ۲۰۱۹ به ۱۹۳۱.۷ میلیارد یورو رسید. همچنین واردات اتحادیه اروپا نیز در همین مدت به ۱۷۱۴.۲ میلیارد یورو رسید که نشان از کاهش ۱۱.۶ درصدی دارد. رفتار شما با چین دست کمی از جمهوری اسلامی نداره .شده خ آیه های چینی ها رو میخورید که یه وقت امریکا یکه تاز نباشه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

گزارش کمیسیون تحقیق در فرانسه؛ اعلام «مسئولیت سنگین» پاریس در قبال نسل‌کشی رواندابا این وجود اعضای این کمیسیون که طی دو سال گذشته در حال تحقیق درباره نقش فرانسه در تحولات سال ۱۹۹۴ در رواندا بودند، در گزارش خود «همدستی» پاریس در نسل کشی را رد کرده‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اعلام بخش‌های اقتصادی پردرآمد در اتحادیه اروپا؛ رستوران و هتل‌داری در قعر قرار گرفتمیزان درآمد افراد نه تنها بر اساس صنایع و بخش‌های مختلف اقتصادی که در آن شاغل هستند متفاوت است بلکه کشور به کشور نیز بالا و پایین می‌شود؛ این تفاوت‌ها در میان ۲۷ کشور عضو اتحادیه اروپا چگونه است؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »