ائتلاف عربی یک موشک بالستیک و 3 پهپاد حوثی را سرنگون کرد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 8 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ائتلاف عربی یک موشک بالستیک و 3 پهپاد حوثی را سرنگون کرد العربيه_فارسى

به گفته ائتلاف یگان‌های پدافند‌ هوایی آن شامگاه شنبه، 24 ژوئیه، 3 پهپاد حوثی پرتاب شده به سوی منطقه جنوبی سعودی را رهگیری و سرنگون کردند.پس از آن نیز ائتلاف در خبری فوری رهگیری و سرنگونی یک فروند موشک بالستیک حوثی پرتاب شده به سوی شهر جازان را اعلام کرد.

شایان ذکر است که ائتلاف عربی حامی دولت قانونی یمن، شنبه، 3 ژوئیه جاری از «خنثی‌سازی یک اقدام خصمانه قریب‌الوقوع» خبر داده بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

حمله پهپادی به محل استقرار نیروهای ائتلاف در اربیلمقامات عراقی از حمله پهپادی به محل استقرار نیروهای ائتلاف ضد داعش به رهبری آمریکا در نزدیکی اربیل خبر دادند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

رویترز: یک شرکت چینی نقش اصلی را در فروش نفت تحریمی ایران و ونزوئلا داشتخبرگزاری «رویترز»، در گزارشی به نقل از منابع آگاه گزارش داد پس از آنکه آمریکا نفت ایران و ونزوئلا را تحریم کرد، یک شرکت چینی «نقش اصلی و محوری» را در فروش نقش چین درفروش نفت ایران رامحکوم میکنیم . چین به ماشین تروریسم وبنیادگرایی وحشی خامنه ای،سوخت میرساند. ماخواستارحسابرسی جامعه بین المللی ازچین وبرداشتن گامهای عملی دربرابر جنایت چین هستیم. آیااگر مائو بود،‌باجانیان حاکم برایران هم دست میشد ویا به آنها تف میکرد؟
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

اصلاح‌طلبانی که فکر می‌کردند به هر قیمتی باید در قدرت باشند، سرشان به سنگ خورد/ تصمیم‌گیران جریان اصلاحات داخل مردم بیایند و حرفشان را به گوش حاکمیت برسانندآقایی در گفت‌وگو با ایلنا: اصلاح‌طلبانی که فکر می‌کردند به هر قیمتی باید در قدرت باشند، سرشان به سنگ خورد/ تصمیم‌گیران جریان اصلاحات داخل مردم بیایند و حرفشان را به گوش حاکمیت برسانند
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ایالات متحده یک وزیر و یگان نیروهای ویژه کوبا را به دلیل سرکوب اعتراضات تحریم کرد♦ ایالات متحده آمریکا روز پنجشنبه ۲۲ ژوئیه یک وزیر امنیتی كوبا و یگان نیروهای ویژه آن کشور را به دلیل نقض حقوق بشر در سرکوب اعتراضات ضد دولتی اوایل ماه جاری تحت تحریم قرار داد. ⬇ بیشتر بخوانید: ایالات متحده هنوز قصد داره در برابر جنایت آخوندها در خوزستان سرپوش بگذاره؟ یک ملت ازت نفرت جو بایدن خارکسده
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

غیبت بیش از ۴۰ درصد از داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های پزشکی در ایران؛ ۴۳۶ داوطلب به کرونا مبتلا شده‌اند♦ غیبت بیش از ۴۰ درصد از داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های پزشکی در ایران؛ ۴۳۶ داوطلب به کرونا مبتلا شده‌اند ⬇ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پاسخ یک سخنگوی اتحادیه اروپا به صدای آمریکا درباره ازسرگیری مذاکرات هسته‌ای وین: گذر زمان به نفع هیچکس نیست♦ یک سخنگوی اتحادیه اروپا روز پنج شنبه به صدای آمریکا، گفت: «فرصت دادن به دیپلماسی امری مهم است، اما گذر زمان به نفع کسی نیست. بنابراین باید از تأخیرهای بی‌مورد جلوگیری شود و در اسرع وقت و با انعطاف‌پذیری لازم به مذاکرات برگردیم.» ⬇ بیشتر بخوانید: برگردید کجا؟ خجالت نمی‌کشید؟ نمیبینید جمهوری اسلامی داره عریان وسط خیابون آدم سلاخی میکنه؟ با شیطان مذاکره؟ چرا؟ چرا؟ چرا اینقد شما ها بی پرنسیپ هستید؟ منظورش اينه :
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »