ائتلاف احزاب مخالف برگزیت در انگلستان

16/08/1398 05:45:00 ب.ظ

احزاب مخالف برگزیت در پارلمان انگلیس برای انتخابات پیشرو ائتلاف کردند. - خبرگزاری آناتولی

احزاب مخالف برگزیت در پارلمان انگلیس برای انتخابات پیشرو ائتلاف کردند. - خبرگزاری آناتولی 07.11.2019 لندن/خبرگزاری آناتولی برخی از احزاب مخالف برگزیت و طرفدار اتحادیه اروپا در بریتانیا برای ممانعت از پیروزی حزب محافظه کار به رهبری بوریس جانسون در انتخابات عمومی 12 دسامبر، در 60 حوزه انتخاباتی ائتلاف کردند.

بر این اساس، حزب لیبرال دموکرات، حزب ملی گرای ولز و حزب سبزها برای شرکت در انتخابات عمومی پیشروی انگلستان ائتلاف کرده اند. حزب کارگر و حزب ملی اسکاتلند در این ائتلاف حضور ندارند. هایدی آلن، مسئول هماهنگ کننده ائتلاف گفته که این ائتلاف طی قرن گذشته بی سابقه بوده است. وی که با جدایی از حزب کارگر به حزب لیبرال دموکرات پیوسته است، گفته که انتخابات عمومی پیشرو آخرین فرصت برای تغییر وضعیت موجود انگلستان است.

از سوی دیگر آخرین نظرسنجی صورت گرفته از سوی شرکت «یوگو» که برای کانال اسکای‌نیوز انجام شده، نشان می‌دهد که حزب محافظه کار به رهبری بوریس جانسون پیشتاز انتخابات ماه آینده خواهد بود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

واکنش‌های متضاد احزاب آلمان به کاهش تعهدات برجامی ایران | DW | 06.11.2019کاهش گام‌به‌گام تعهدات برجامی ایران واکنش‌های گوناگون احزاب آلمان را در پی داشته است. حزب سبزها از دولت آلمان خواسته است در راه حفظ برجام بکوشد. یکی از نمایندگان حزب سوسیال مسیحی مسئله تحریم را مطرح کرده است. لطفاً به جمهوری اسلامی از این بیشتر باج ندهید رژیم ایران اصلاح پذیر نیست لطفا ،یه مصاحبه با آقای نوری پور انجام بدید تا دلایل شون رو شرح بدهند.

تقویت ائتلاف علیه حوثی‌ها؛ توافق تقسیم قدرت دولت و شورای انتقالی یمندولت یمن و شورای انتقالی جنوب این کشور روز سه‌شنبه در ریاض، پایتخت عربستان سعودی توافقنامه تقسیم قدرت امضا می‌کنند.

پانزده نفر دیگر در کامیونی در بریتانیا پیدا شدندراننده‌ای حدود ۵۰ ساله پس از اینکه داخل کامیونش در نزدیکی چیپنهام در جنوب غربی انگلستان، ۱۵ نفر پیدا شدند، بازداشت شد.

بازیکن کریکت افغانستان به لیگ انگلستان پیوستقیس‌احمد توپ‌انداز تیم زیر ۱۹ سال کریکت افغانستان به تیم گلاسترشایر انگلستان ملحق شد. این نخستین بار است که یک بازیکن کریکت زیر ۱۹ سال افغان به یک باشگاه دست اول کریکت انگلستان می‌پیوندد. قیس احمد پیش‌تر در بازی‌های آزمایشی بنگلا‌دش و در مسابقات قهرمانی بیست دور استرالیا موسوم به 'بیگ بش' شرکت کرده بود.

جنجال‌سازی آمریکا و اتحادیه اروپا علیه ایران در آژانس بین‌المللی انرژی اتمیجنجال‌سازی آمریکا و اتحادیه اروپا علیه ایران در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی آمریکا و اتحادیه اروپا در راستای سیاست‌های ایران هراسی خود در جلسه شورای حکام نگرانی خود را نسبت به لغو پذیرش یک بازرس آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در ایران ابراز کردند Mullatophobia 😂🤣😂 جنجالی‌جون جلو‌قاضی و ملق بازی

اعتراض بومیان برزیل به جنگل‌زدایی آمازون در بروکسلگروهی از بومیان برزیل روز سه‌شنبه در اعتراض به آتش‌سوزی در جنگل‌های آمازون روبروی ساختمان شورای اتحادیه اروپا در شهر بروکسل بلژیک تجمع کردند.