ائتلاف عربی: دو قایق بمب‌گذاری شده حوثی‌ها منهدم و حمله قریب‌الوقوع آنها خنثى شد

29/06/1400 09:10:00 ب.ظ

ائتلاف عربی: دو قایق بمب‌گذاری شده حوثی‌ها منهدم و حمله قریب‌الوقوع آنها خنثى شد #العربيه_فارسى

العربيه_فارسى, ائتلاف عربی

ائتلاف عربی : دو قایق بمب‌گذاری شده حوثی‌ها منهدم و حمله قریب‌الوقوع آنها خنثى شد العربيه_فارسى

ائتلاف عربی حمایت از دولت قانونی یمن از انهدام دو قایق بمب‌گذاری شده حوثی‌ها در بندر الصلیف و خنثی‌سازی حمله قریب‌الوقوع آنها خبر داد. ائتلاف عربی شامگاه

آخرین به روزرسانی:20 سپتامبر ,2021: 10:00 شب GSTShareآدرس کپی شدائتلاف عربی حمایت از دولت قانونی یمن از انهدام دو قایق بمب‌گذاری شده حوثی‌ها در بندر الصلیف و خنثی‌سازی حمله قریب‌الوقوع آنها خبر داد.ائتلاف عربی شامگاه دوشنبه، 20 سپتامبر، اعلام کرد دو قایق بمب‌گذاری شده شبه‌نظامیان حوثی‌ مورد حمایت ایران در بندر الصلیف از توابع استان ساحلی الحدیده را منهدم و حمله قریب‌الوقوع آنها را خنثی‌ کرده است.

Advertisementاین ائتلاف همچنین ادامه تهدیدهای شبه‌نظامیان حوثی علیه کشتیرانی در تنگه باب‌المندب و جنوب دریای سرخ و همچنین نقض توافق استکهلم با انجام عملیات خصمانه از الحدیده را محکوم کرد.شایان ذکر است که فرماندهی ائتلاف چهارشنبه گذشته اعلام کرد که سامانه پدافند هوایی یک پهپاد انفجاری پرتاب شده توسط حوثی‌ها به سوی فرودگاه «ابها» را رهگیری و سرنگون کرد.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

انتشار تصاویر عملیات‌های ضد تروریستی ارتش ترکیه در شمال عراق

وزارت دفاع ترکیه تصاویر مربوط به اجرای عملیات‌های ضد تروریستی ارتش کشور در شمال عراق را منتشر کرد. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

حمله مجدد علیه طالبان در جلال آبادحمله مجدد علیه طالبان در جلال آباد در حمله بمب‌گذاری به خودروی حامل طالبان در شهر جلال آباد در شرق افغانستان دو نفر کشته شدند.

قرعه‌کشی لیگ فوتبال ساحلی زنان انجام شد/ آغاز مسابقات از ۷ مهرقرعه‌کشی لیگ فوتبال ساحلی زنان برگزار شد و تیم‌ها در دو گروه قرار گرفتند.

تیراندازی در دانشگاهی در روسیه دست‌کم ۸ کشته و چندین مجروح بر جای گذاشتمهاجم، یکی از دانشجویان همان دانشگاه بوده که به سوی بقیه حاضران شلیک کرده و پس از این حمله بازداشت شده است.

تیراندازی در دانشگاهی در شرق روسیه دست‌کم ۶ کشته و چند مجروح بر جای گذاشت🎥تیراندازی در دانشگاه روسیه؛ کمیته تحقیقات آمار کشته‌شدگان را اصلاح کرد: ۶ کشته و چندین مجروح بیشتر بخوانید: خدا کند که حمله کنند یگان مسلمان دو آتشه باشه😂😂

اسکوچیچ باز هم دست به دامن لژیونرها می‌شودتعطیلی ادامه‌دار لیگ برتر، باعث دوری برخی از ملی‌پوشان از شرایط مسابقه شده و این مشکل در دو دیدار آینده تیم ملی هم گریبان برخی از شاگردان اسکوچیچ را می‌گیرد.

افزایش دو برابری شیوع دیابت در ۱۲ سال گذشتهافزایش دو برابری شیوع دیابت در ۱۲ سال گذشته بررسی‌های یک طرح تحقیقاتی ۱۲ ساله نشان داد که در ایران شیوع دیابت دو برابر شده و چاقی نیز ۲۵ تا ۳۰ درصد افزایش داشته است.

20 سپتامبر ,2021: 09:51 شب GST آخرین به روزرسانی: 20 سپتامبر ,2021: 10:00 شب GST Share آدرس کپی شد ائتلاف عربی حمایت از دولت قانونی یمن از انهدام دو قایق بمب‌گذاری شده حوثی‌ها در بندر الصلیف و خنثی‌سازی حمله قریب‌الوقوع آنها خبر داد.در حمله بمب‌گذاری به خودروی حامل طالبان در شهر جلال آباد در شرق افغانستان دو نفر کشته شدند.به گزارش ایسنا، سیزدهمین دوره لیگ فوتبال ساحلی زنان قرار است از ۷ مهر در دو گروه برگزار شود و ۱۰ تیم برای کسب عنوان قهرمانی به رقابت با یکدیگر بپردارند.مهاجم که تصاویری از او با تفنگی در دستش در چند ویدیو در شبکه‌های اجتماعی دیده می‌شود، مجروح شده است.

ائتلاف عربی شامگاه دوشنبه، 20 سپتامبر، اعلام کرد دو قایق بمب‌گذاری شده شبه‌نظامیان حوثی‌ مورد حمایت ایران در بندر الصلیف از توابع استان ساحلی الحدیده را منهدم و حمله قریب‌الوقوع آنها را خنثی‌ کرده است. Advertisement این ائتلاف همچنین ادامه تهدیدهای شبه‌نظامیان حوثی علیه کشتیرانی در تنگه باب‌المندب و جنوب دریای سرخ و همچنین نقض توافق استکهلم با انجام عملیات خصمانه از الحدیده را محکوم کرد.09. شایان ذکر است که فرماندهی ائتلاف چهارشنبه گذشته اعلام کرد که سامانه پدافند هوایی یک پهپاد انفجاری پرتاب شده توسط حوثی‌ها به سوی فرودگاه «ابها» را رهگیری و سرنگون کرد. دیدارهای گروه جنوب هم به میزبانی یزد بین تیم‌های ذوالفقار جم بوشهر، نماینده هرمزگان، خاتون بم، شهرداری چلیچه و نماینده یزد برگزار خواهد شد. به گفته ائتلاف شبه‌نظامیان حوثی نقض‌های گسترده‌ای علیه قانون بین‌المللی انجام داده و غیرنظامیان را هدف قرار می‌دهند. شاهدان عینی اظهار داشتند که در این حمله بیش از 5 نفر از جمله نیروهای طالبان زخمی شده‌اند. ائتلاف همچنین تاکید کرد که در دفاع از غیرنظامیان و مناطق مسکونی و شهری از حملات خصمانه قاطعانه با منابع تهدید مقابله می‌کند. این خبر در حال تکمیل است و بزودی روزآمد خواهد شد.

شایان ذکر است که شبه‌نظامیان حوثی مدتی است که به حملات خود برای هدف قرار دادن مناطق شهری و اقتصادی در پادشاهی عربی سعودی ادامه می‌دهند که این اقدامات آنها موجی از محکومیت‌ها از سوی تعدادی از کشورهای عربی و غربی را به همراه داشته که طی آن این کشورها بر ایستادن در کنار سعودی و دفاع از امنیت آن تاکید کرده و حملات تروریستی حوثی‌ها را محکوم کردند. روز گذشته در شهر جلال‌آباد در شرق افغانستان که تحت کنترل طالبان است و همچنین در کابل، پایتخت این کشور بمب‌گذاری شد و 2 نفر جان خود را از دست دادند. انتهای پیام. اقدامات تنش‌آمیز و مکرر حوثی‌ها اخیرا در حالی افزایش یافته که سازمان ملل متحد برای برقراری آتش‌بس در یمن تلاش می‌کند تا از این طریق بتواند مذاکرات را برای رسیدن به راه‌حل مسالمت‌آمیز جهت پایان دادن به بحرانی که سال‌ها است در این کشور ادامه دارد، از سرگرفته و پیش ببرد. ..