العربيه_فارسى, ائتلاف عربی, یمن, حوثی‌ها, قایق انفجاری

العربيه_فارسى, ائتلاف عربی

ائتلاف عربی: دو قایق بمب‌گذاری شده حوثی‌ها منهدم و حمله قریب‌الوقوع آنها خنثى شد

ائتلاف عربی: دو قایق بمب‌گذاری شده حوثی‌ها منهدم و حمله قریب‌الوقوع آنها خنثى شد #العربيه_فارسى

20/09/2021 09:10:00 ب.ظ

ائتلاف عربی : دو قایق بمب‌گذاری شده حوثی‌ها منهدم و حمله قریب‌الوقوع آنها خنثى شد العربيه_فارسى

ائتلاف عربی حمایت از دولت قانونی یمن از انهدام دو قایق بمب‌گذاری شده حوثی‌ها در بندر الصلیف و خنثی‌سازی حمله قریب‌الوقوع آنها خبر داد. ائتلاف عربی شامگاه

آخرین به روزرسانی:20 سپتامبر ,2021: 10:00 شب GSTShareآدرس کپی شدائتلاف عربی حمایت از دولت قانونی یمن از انهدام دو قایق بمب‌گذاری شده حوثی‌ها در بندر الصلیف و خنثی‌سازی حمله قریب‌الوقوع آنها خبر داد.ائتلاف عربی شامگاه دوشنبه، 20 سپتامبر، اعلام کرد دو قایق بمب‌گذاری شده شبه‌نظامیان حوثی‌ مورد حمایت ایران در بندر الصلیف از توابع استان ساحلی الحدیده را منهدم و حمله قریب‌الوقوع آنها را خنثی‌ کرده است.

شیر شاه ژاپنی وارد می‌شود | DW | 18.10.2021 درگذشت کالین پاول به سبب ابتلا به کرونا | DW | 18.10.2021 پاپ فرانسیس خواستار یک 'درآمد پایه جهانی' برای همه شد | DW | 17.10.2021

Advertisementاین ائتلاف همچنین ادامه تهدیدهای شبه‌نظامیان حوثی علیه کشتیرانی در تنگه باب‌المندب و جنوب دریای سرخ و همچنین نقض توافق استکهلم با انجام عملیات خصمانه از الحدیده را محکوم کرد.شایان ذکر است که فرماندهی ائتلاف چهارشنبه گذشته اعلام کرد که سامانه پدافند هوایی یک پهپاد انفجاری پرتاب شده توسط حوثی‌ها به سوی فرودگاه «ابها» را رهگیری و سرنگون کرد.

به گفته ائتلاف شبه‌نظامیان حوثی نقض‌های گسترده‌ای علیه قانون بین‌المللی انجام داده و غیرنظامیان را هدف قرار می‌دهند.ائتلاف همچنین تاکید کرد که در دفاع از غیرنظامیان و مناطق مسکونی و شهری از حملات خصمانه قاطعانه با منابع تهدید مقابله می‌کند.شایان ذکر است که شبه‌نظامیان حوثی مدتی است که به حملات خود برای هدف قرار دادن مناطق شهری و اقتصادی در پادشاهی عربی سعودی ادامه می‌دهند که این اقدامات آنها موجی از محکومیت‌ها از سوی تعدادی از کشورهای عربی و غربی را به همراه داشته که طی آن این کشورها بر ایستادن در کنار سعودی و دفاع از امنیت آن تاکید کرده و حملات تروریستی حوثی‌ها را محکوم کردند. headtopics.com

ادامه مطلب: العربیہ فارسی »

بدون شرح | euronews: تصاویر اخبار بین‌المللی بدون شرح و تفسیر

بدون شرح | euronews: تصاویر اخبار بین‌المللی بدون شرح و تفسیر

حمله مجدد علیه طالبان در جلال آبادحمله مجدد علیه طالبان در جلال آباد در حمله بمب‌گذاری به خودروی حامل طالبان در شهر جلال آباد در شرق افغانستان دو نفر کشته شدند.

قرعه‌کشی لیگ فوتبال ساحلی زنان انجام شد/ آغاز مسابقات از ۷ مهرقرعه‌کشی لیگ فوتبال ساحلی زنان برگزار شد و تیم‌ها در دو گروه قرار گرفتند.

تیراندازی در دانشگاهی در روسیه دست‌کم ۸ کشته و چندین مجروح بر جای گذاشتمهاجم، یکی از دانشجویان همان دانشگاه بوده که به سوی بقیه حاضران شلیک کرده و پس از این حمله بازداشت شده است.

تیراندازی در دانشگاهی در شرق روسیه دست‌کم ۶ کشته و چند مجروح بر جای گذاشت🎥تیراندازی در دانشگاه روسیه؛ کمیته تحقیقات آمار کشته‌شدگان را اصلاح کرد: ۶ کشته و چندین مجروح بیشتر بخوانید: خدا کند که حمله کنند یگان مسلمان دو آتشه باشه😂😂

اسکوچیچ باز هم دست به دامن لژیونرها می‌شودتعطیلی ادامه‌دار لیگ برتر، باعث دوری برخی از ملی‌پوشان از شرایط مسابقه شده و این مشکل در دو دیدار آینده تیم ملی هم گریبان برخی از شاگردان اسکوچیچ را می‌گیرد.

افزایش دو برابری شیوع دیابت در ۱۲ سال گذشتهافزایش دو برابری شیوع دیابت در ۱۲ سال گذشته بررسی‌های یک طرح تحقیقاتی ۱۲ ساله نشان داد که در ایران شیوع دیابت دو برابر شده و چاقی نیز ۲۵ تا ۳۰ درصد افزایش داشته است.