ائتلاف تحت رهبری عربستان ایفای نقش در بمباران مر‌گ‌بار زندان صعده را رد کرد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ائتلاف تحت رهبری عربستان سعودی ایفای نقش در بمباران مر‌گ‌بار زندان صعده را رد کرد

ائتلاف تحت رهبری عربستان سعودی نقش داشتن در بمباران مرگ‌بار روز جمعه یک زندان در شهر صعده را رد کرد و وعده داد در این‌باره تحقیق کند.

روز جمعه منابع خبری مختلف و دو سازمان حمایت از حقوق بشر از بمباران یک بازداشتگاه شهر صعده، پایگاه اصلی حوثی‌ها در شمال یمن خبر دادند. براساس آخرین برآوردهای سازمان پزشکان بدون مرز دست‌کم ۷۰ نفر در جریان این بمباران کشته و ۱۳۸ تن دیگر زخمی شدند. پزشکان بدون مرز می‌گوید این آمار تنها مربوط به یک بیمارستان است و زخمی‌های دیگری به دو مرکز درمانی دیگر منتقل شده اند و همزمان جست‌وجو در ویرانه‌ها برای یافتن دیگر قربانیان ادامه دارد.رئیس دوره‌ای شورای امنیت و دبیر کل سازمان ملل متحد این حمله را محکوم و غیرقابل قبول خوانده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

مادرشون گاییدس مخصوصا امارات 😂😂😂

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تصاویر ویرانی‌ها و تظاهرات ضد ائتلاف‌عربی در صنعاسازمان ملل متحد روز جمعه حملات اخیر حوثی‌ها به ابوظبی و نیز حمله مرگبار و تلافی‌جویانه ائتلاف به رهبری ریاض را محکوم کرد
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دبیرکل سازمان ملل حمله ائتلاف به رهبری عربستان به مواضع حوثی‌های یمن را محکوم کرد🔺دبیرکل سازمان ملل حمله ائتلاف به رهبری عربستان به مواضع حوثی‌های یمن را محکوم کرد ▪️آنتونیو گوترش حمله روز جمعه نیروهای ائتلاف به رهبری عربستان سعودی به مواضع تحت کنترل حوثی‌های یمن را که دستکم ۶۰ کشته در پی داشت، محکوم کرد. ⬇️ بیشتر بخوانید: گوه خورد عامل اصلی بدبختی مردم یمن فقط آمریکای جنایتکار و تروریست است ب آمریکایی ها میگوییم دُلار برجامی بایدنی ب رژیم یاغی و هَلال تروریستی شیعه برسد عَواقب آن را خواهید دید و خواهید دید ک اُمور چگونه از دستتان خارج خواهد شُد ب شیوخ عربی توصیه میکنیم شبانه روز مواضع تروریست های حوثی را بمباران کنید زیرا ک در جنگ فقط یک طَرف میدان پیروز است🤚🏻
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

نیروهای داعش پس از حمله به یک زندان بزرگ در سوریه چندین زندانی را آزاد کردندنیروهای داعش ابتدا یک خودرو را در مقابل در ورودی و خودروی دیگری را در همان حوالی منفجر کرده و سپس به داخل زندان هجوم بردند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پیگیری آخرین وضعیت امدادرسانی به سیل زدگان جنوب کرمان از سوی رئیس جمهورپیگیری آخرین وضعیت امدادرسانی به سیل زدگان از سوی رئیس جمهور/ در پی وقوع سیل در جنوب استان کرمان آیت الله رئیسی که در سفر کاری در مسکو حضور دارد، دستوراتی را در جهت تسریع در امدادرسانی صادر کرد سیل شدید باعث بی خانمانی و عدم رضایت مردمی شده است.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

حمله هوایی ائتلاف عربی به زندانی در شمال یمن ده‌ها کشته به جا گذاشتگزارش‌ها حاکی از آن است که در حمله هوایی ائتلاف عربی به‌رهبری عربستان سعودی به زندانی در شمال یمن ده‌ها نفر کشته شده‌اند.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آمریکا چهار مقام بلاروسی را در ارتباط با فرود اجباری رایان‌ایر به دزدی هوایی متهم کردایالات متحده چهار مقام دولت بلاروس را در ارتباط با فرود اجباری هواپیمای مسافربری رایان‌ایر در فرودگاه مینسک و بازداشت یکی از مخالفان حکومت این کشور، به دزدی هوایی متهم کرد.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »