ائتلاف عربی دو پهپاد حوثی که به سوی خمیس‌مشیط هدایت شده بود، را سرنگون کرد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 9 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ائتلاف عربی حمایت از دولت قانونی یمن بامداد پنجشنبه 22 اوت دو پهپاد را که توسط شبه نظامیان حوثی مورد

بنا به گزارش خبرگزاری رسمی سعودی سرهنگ ستاد ترکی المالکی، سخنگوی ائتلاف عربی اظهار داشت، نیروهای ائتلاف صبح روز پنجشنبه توانستند دو پهپاد شبه نظامیان تروریست حوثی مورد حمایت ایران را بر فراز شهر خمیس‌مشیط در خاک سعودی رهگیری و سرنگون کنند.

المالکی تاکید کرد، ائتلاف عربی «تمامی تدابیر عملیاتی و بهترین اقدامات قواعد درگیری را به منظور محافظت از غیرنظامیان و تعامل با چنین پهپادهایی به کار می‌گیرد».

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تخت‌روانچی: هر ائتلاف خارجی در تنگه هرمز با شکست روبرو خواهد شد | DW | 21.08.2019سفیر ایران در سازمان ملل در واکنش به تلاش آمریکا برای ایجاد ائتلاف خلیج فارس، 'دخالت نیروهای خارجی' در تنگه هرمز را 'غیرقابل قبول' خواند. تخت‌روانچی گفت، ایران 'با قوت تمام از حق ذاتی دفاع از خود' استفاده خواهد کرد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

استرالیا به ائتلاف حفاظت از کشتیرانی در تنگه هرمز می‌پیوندددولت استرالیا گفته است به ائتلاف دریایی آمریکا برای حفاظت از کشتیرانی تجاری در تنگه هرمز می‌پیوندد اما فعلا این همکاری از لحاظ دامنه و زمان محدود است. آمریکا پیشنهاد تشکیل ائتلاف چند ملیتی برای اسکورت کشتی‌های تجاری را داده است. ایران ورود نیروهای خارجی به منطقه را محکوم کرده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

استرالیا به ائتلاف دریایی آمریکا می‌پیوندد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آسترالیا برای حفاظت از کشتی‌ها و نفتکش‌ها در خلیج به ائتلاف دریایی می‌پیونددآسترالیا برای حفاظت از کشتی‌ها و نفتکش‌ها در خلیج به ائتلاف دریایی می‌پیوندد نخست وزیر آسترالیا: تهران به رفتارهای بی‌ثبات کننده می‌پردازد‌
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

برایان هوک:۳۰ کشور برای پیوستن به ائتلاف دریایی آمریکا در خلیج‌فارس اعلام آمادگی کردندبرایان_هوک، رییس گروه اقدام ایران در وزارت خارجه آمریکا در یک نشست خبری از همراهی ۳۰ کشور با ایالات متحده در عملیات برای حفاظت از آزادی کشتی‌رانی در خلیج‌_فارس خبر داد. بیشتر بخوانید:
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

هوک: ۳۰ کشور آماده پیوستن به ائتلاف نظامی در خلیج فارس هستند | DW | 20.08.2019هوک: ۳۰ کشور آماده پیوستن به ائتلاف نظامی در خلیج فارس هستند برایان هوک از ابراز آمادگی ۳۰ کشور برای پیوستن به ائتلاف نظامی آمریکا به منظور حفاظت از کشتی‌ها در خلیج فارس خبر داد. او گفت صادرات روزانه نفت ایران از دو میلیون به ۱۰۰ هزار بشکه نفت رسیده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »