ائتلاف عربی: حوثی‌ها فرودگاه صنعا را به روی هواپیماهای سازمان ملل بستند

30/09/1400 11:54:00 ب.ظ

ائتلاف عربی اعلام کرد که حوثی‌ها فرودگاه صنعا در یمن را به روی هواپیماهای کمک‌های بشردوستانه سازمان ملل بستند. - خبرگزاری آناتولی

ائتلاف عربی اعلام کرد که حوثی‌ها فرودگاه صنعا در یمن را به روی هواپیماهای کمک‌های بشردوستانه سازمان ملل بستند. - خبرگزاری آناتولی 21.12.

2021 عدن/ خبرگزاری آناتولی ائتلاف عربی به رهبری عربستان سعودی در بیانیه‌ای که اعلام کرد: حوثی‌های تحت حمایت ایران فرودگاه صنعا در یمن را از سه روز به روی هواپیماهای کمک‌های بشردوستانه سازمان ملل بسته‌اند.

به گزارش خبرگزاری عربستان سعودی «SPA»، در بیانیه فوق آمده است: حوثی‌ها از 19 دسامبر تاکنون فرودگاه صنعا را به روی هواپیماهای متعلق به سازمان ملل و سازمان‌های بین‌المللی بسته‌اند. در بیانیه مذکور با اشاره به اینکه فرودگاه‌های عربستان سعودی برای استفاده هواپیماهای حامل کمک‌های بشردوستانه در این روند حاضر هستند، آمده است که فرودگاه‌های تحت کنترل دولت یمن نیز همین آمادگی را دارند.

حوثی‌ها روز گذشته اعلام کردند که فرودگاه بین‌المللی صنعا تحت کنترل آن‌ها به دلیل حملات هوایی نیروهای ائتلاف دیگر قابل استفاده نیست.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

تشکیل کمیته حقیقت یاب حقوق بشری سیاه بود

محمد صدر: اتهام همکاری ایران با روسیه در جنگ اوکراین، شرایط نا امیدکننده ای را در سیاست خارجی کشور ایجاد کرده است. این اتهام علاوه بر ایجاد ایستایی در مذاکرات احیای برجام، با ادعاهایی نظیر اعلان جنگ ایران علیه اروپا و ناتو نیز همراه بوده گفت‌وگو کامل را اینجا بخوانید: https://www.sharghdaily.com/fa/tiny/news-873529 @sharghdaily sharghdaily.com ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

ائتلاف به رهبری عربستان «مواضع نظامی» در فرودگاه صنعا را هدف قرار داد🔺ائتلاف به رهبری عربستان «مواضع نظامی» در فرودگاه صنعا را هدف قرار داد ▪️به گزارش رویترز، این ائتلاف می‌گوید حوثی‌ها از این فرودگاه برای حملات پهپادی علیه اهدافی در داخل عربستان استفاده کرده‌اند. ⬇️ بیشتر بخوانید:

حمله نیروهای ائتلاف به رهبری عربستان به فرودگاه صنعا | DW | 21.12.2021ائتلاف نظامی تحت رهبری عربستان سعودی فرودگاه بین‌المللی صنعا را هدف حملات موشکی قرار داد. به گفته ائتلاف از این فرودگاه برای اهداف نظامی علیه عربستان استفاده می‌شود. پیشتر از غیرنظامیان خواسته شده بود آنجا را ترک کنند. حسن_إيرلو هم اینجا توسط موشک‌های F15 به گا رفت😆 آل_سعود_مچکریم الإسلام الحقيقي ، إسلام النبي محمد صلى الله عليه وسلم هو الإسلام والسلام والوئام والعدل. سيأتي وقت يتم فيه تصوير الإسلام والمسلمين بشكل سلبي وسيصدق العالم بهذا. هذه الأحلام تتحدث عن زمن ما قبل الإمام المهدي.

شورای امنیت طرح آمریکا برای تسهیل کمک‌های بشردوستانه به افغانستان را به رای می‌گذاردنسخه‌‌ ارائه‌شده از پیش‌نویس قطعنامه پیشنهادی آمریکا با نسخه اولیه آن که با مخالفت چین، روسیه، هند، فرانسه و بریتانیا روبرو شده بود تفاوت زیادی دارد. افغانستان!!! یا طالبان! حروم زاده ها! هذا مهم! رأى محمد قاسم العديد من الأحلام حول مستقبل البشرية ، وأحلامه تحتوي على تفاصيل دقيقة لما سيحدث ، وقد تحقق الكثير بالفعل. أنا مقتنع بأنه الإمام المهدي وكثير غيره.

فعالان: دادگاه سعودی یک یمنی متهم به ارتداد را به ۱۵ سال حبس محکوم کرد🔺فعالان: دادگاه سعودی یک یمنی متهم به ارتداد را به ۱۵ سال حبس محکوم کرد ▪️دیدبان حقوق بشر روز دوشنبه ٢٩ آذر اعلام کرد که یک فرد یمنی ساکن عربستان به اتهام ترویج «ارتداد، بی‌ایمانی، و خداناباوری» به ۱۵ سال حبس محکوم شده است. ⬇️ بیشتر بخوانید: عجب! پس در آنجا هم هنوز آدمی که مغزش سالم باشد و فکر کند پیدا میشود. این خبر واقعا امیدوار کننده است. متعجب شدم این سعودی مسلمان هم داره والا

ممانعت حوثی‌ها از فرود هواپیماهای سازمان ملل و امدادرسان به فرودگاه صنعابه گفته منابع «العربیه»، شبه‌نظامیان حوثی، مجوز فرود هواپیماهای سازمان ملل و امدادرسان به فرودگاه بین‌المللی صنعا را به حالت تعلیق درآورده‌‌اند. منابع

حوثی‌ها: فرودگاه صنعا به دلیل حملات هوایی غیر قابل استفاده است