ائتلاف عربی پس از اعلام آزادسازی شبوه از آغاز عملیات «آزادی یمن مبارک» خبر داد

21/10/1400 08:57:00 ب.ظ

ائتلاف عربی پس از اعلام آزادسازی شبوه از آغاز عملیات «آزادی یمن مبارک» خبر داد العربيه_فارسى

با اعلام آزادسازی کامل استان شبوه در جنوب شرقی یمن و پاکسازی آن از شبه‌نظامیان حوثی با پشتیبانی ائتلاف عربی، سرتیپ ستاد ترکی المالکی، سخنگوی ائتلاف عربی سخنگوی ائتلاف عربی سه‌شنبه 11 ژانویه پس از ورود به شبوه در کنفرانس خبری مشترک با عواد العولقی، استاندار شبوه ضمن ابراز خوشحالی از آزادسازی این استان از اقدامات تیپ‌های العمالقه، ارتش یمن و همچنین پشتیبانی کشور امارات متحده عربی قدردانی کرد.

Advertisement المالکی ضمن با ارزش خواندن لحظات تاریخی آزادسازی کامل استان شبوه از دست شبه‌نظامیان حوثی، خاطرنشان کرد که مردم یمن در صورت اتحاد خود، قادرند تمامی خاک یمن را همانند شبوه، آزاد کنند. عملیات توسعه‌ و امدادرسانی به آوارگان

او ضمن اعلام آغاز عملیات «آزادی یمن مبارک» توضیح داد که این عملیات، ماهیتی نظامی ندارد بلکه در راستای توسعه و بذل توجه به مردم یمن و رسیدگی به مشکلات آوارگان چه در استان آزاد شده شبوه یا مأرب و دیگر مناطق یمن است که محل استقرار هزاران آواره جنگی هستند که به گفته او از جنایت‌های جنگی حوثی‌ها فرار کرده‌اند. headtopics.com

اشتباه اعراب ، عدم اتحاد و هم‌پیمانی با اسرائیل است .

المالکی همچنین توضیح داد که ائتلاف عربی همواره از عملیات‌های ارتش یمن برای پاکسازی کشور از شبه‌نظامیان حوثی و حمایت از دولت قانونی در جهت خدمت به منافع کل مردم یمن پشتیبانی کرده و حمایت می‌کند.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

اعلام خسارات حوثی‌ها توسط ائتلاف عربی پس از آزادی کامل استان شبوهسخنگوی تیپ‌های «العمالقه» وابسته به ارتش ملی یمن از آزاد کردن شهر «عین» آخرین پایگاه حوثی‌ها در استان شبوه با همکاری ائتلاف عربی حامی دولت قانونی یمن خبر

حذف محدودیت سفر از کشورهای همسایه/ اعلام نحوه بازگشایی مدارس و دانشگاه‌هاوزیر کشور: *محدودیت سفر از کشورهای همسایه حذف شد *محدودیت‌های کشورهای اروپایی، فرانسه و انگلیس همچنان برقرار است *به صورت قاطع باید بازگشایی مدارس انجام شود *مانعی برای بازگشایی آن‌ها وجود ندارد *هنوز ضرورت تزریق واکسن به سنین زیر ۱۲ سال مشخص نشده فقط محدودیت سفر به یک کشور حذف شده اونم «عراق» تنها کشور دنیا که کسی برای ورود از اونجا به ایران نیاز به تست منفی PCR نداره. روی چه حسابی؟ توهم که بزنه بالا مردم را دوباره درگیر موج خطرناکتر میکنند راست میگن آب مقطر های چینی تو کشور خودشون جواب ندادن جناب وحیدی توهمات را جایگزین منطق کردن

گزارش‌ها از دومین آزمایش موشکی کره شمالی در کمتر از یک هفته خبر می‌دهند🔺 ویلیام گالو، خبرنگار صدای آمریکا مستقر در شرق آسیا، صبح روز سه‌شنبه به وقت محلی به نقل از ارتش کره جنوبی گزارش داد که کره_شمالی یک پرتاب دیگر را به سمت دریا در سواحل شرقی خود انجام داده است. ⬇ بیشتر بخوانید:

انتقاد بی‌سابقه توکایف از نظربایف؛نظامیان روس از قزاقستان خارج می‌شوندطبق آخرین آمارهای رسمی نزدیک ۱۰ هزار نفر در جریان ناآرامی‌های هفته گذشته قزاقستان بازداشت شده‌اند و دولت می‌گوید آرامش به کشور بازگشته و اوضاع «تثبیت» شده است.

انتقاد سازمان ملل از استفاده از کلاه‌های آبی نیروهای حافظ صلح این سازمان توسط سربازان قزاقستاندولت قزاقستان در پاسخ به انتقادات گفت که «به جز کلاه ایمنی که به عنوان بخشی از تجهیزات رسمی نیروهای حافظ صلح محلی در زمان تهدید استفاده می‌شود، هیچ تجهیزات علامت گذاری شده توسط سازمان ملل مورد استفاده سربازان دولتی استفاده نشده است.»

ابراز نگرانی از شیوع بیماری سالک در مناطقی از استان تهران | DW | 11.01.2022پس از سرخک و سرخجه، نوبت به کرونا رسید. در حالی که مقابله با کرونا به فرجام نرسیده، از شیوع بیماری سالک سخن می‌رود. پس‌ماندها، اختلال در جمع‌آوری زباله و نخاله ساختمانی از جمله موارد موثر در شیوع بیماری سالک هستند.