ائتلاف عربی پس از اعلام آزادسازی شبوه از آغاز عملیات «آزادی یمن مبارک» خبر داد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ائتلاف عربی پس از اعلام آزادسازی شبوه از آغاز عملیات «آزادی یمن مبارک» خبر داد العربيه_فارسى

حمایت از دولت قانونی یمن وارد استان شبوه شده و از آنجا آغاز عملیات «آزاد‌ی یمن مبارک» در تمام جبهه‌ها و محورهای عملیاتی را اعلام کرد.

سخنگوی ائتلاف در ادامه با تاکید بر ادامه عملیات پشتیبانی از ارتش یمن در پاکسازی کشور از شبه‌نظامیان حوثی افزود که بنا بر شواهد و مدارک ثابت و غیر‌قابل تردید، عملیات قاچاق تسلیحات از بندر الحدیده توسط شبه‌نظامیان حوثی همچنان ادامه دارد. در ادامه این بیانیه آمده است که در جریان 22 رشته حمله هوایی علیه شبه‌نظامیان حوثی در مأرب، ظرف 24 ساعت گذشته نیز 14 خودروی نظامی منهدم و بیش از 120 عنصر حوثی کشته شدند.این در حالی است که با پایان عملیات آزادسازی استان شبوه در جنوب شرق یمن، تیپ‌های العمالقه از در دست گرفتن کنترل مناطق وسیعی در منطقه حریب در استان مأرب خبر دادند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اشتباه اعراب ، عدم اتحاد و هم‌پیمانی با اسرائیل است .

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اعلام خسارات حوثی‌ها توسط ائتلاف عربی پس از آزادی کامل استان شبوهسخنگوی تیپ‌های «العمالقه» وابسته به ارتش ملی یمن از آزاد کردن شهر «عین» آخرین پایگاه حوثی‌ها در استان شبوه با همکاری ائتلاف عربی حامی دولت قانونی یمن خبر
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

حذف محدودیت سفر از کشورهای همسایه/ اعلام نحوه بازگشایی مدارس و دانشگاه‌هاوزیر کشور: *محدودیت سفر از کشورهای همسایه حذف شد *محدودیت‌های کشورهای اروپایی، فرانسه و انگلیس همچنان برقرار است *به صورت قاطع باید بازگشایی مدارس انجام شود *مانعی برای بازگشایی آن‌ها وجود ندارد *هنوز ضرورت تزریق واکسن به سنین زیر ۱۲ سال مشخص نشده فقط محدودیت سفر به یک کشور حذف شده اونم «عراق» تنها کشور دنیا که کسی برای ورود از اونجا به ایران نیاز به تست منفی PCR نداره. روی چه حسابی؟ توهم که بزنه بالا مردم را دوباره درگیر موج خطرناکتر میکنند راست میگن آب مقطر های چینی تو کشور خودشون جواب ندادن جناب وحیدی توهمات را جایگزین منطق کردن
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

گزارش‌ها از دومین آزمایش موشکی کره شمالی در کمتر از یک هفته خبر می‌دهند🔺 ویلیام گالو، خبرنگار صدای آمریکا مستقر در شرق آسیا، صبح روز سه‌شنبه به وقت محلی به نقل از ارتش کره جنوبی گزارش داد که کره_شمالی یک پرتاب دیگر را به سمت دریا در سواحل شرقی خود انجام داده است. ⬇ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

انتقاد بی‌سابقه توکایف از نظربایف؛نظامیان روس از قزاقستان خارج می‌شوندطبق آخرین آمارهای رسمی نزدیک ۱۰ هزار نفر در جریان ناآرامی‌های هفته گذشته قزاقستان بازداشت شده‌اند و دولت می‌گوید آرامش به کشور بازگشته و اوضاع «تثبیت» شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

انتقاد سازمان ملل از استفاده از کلاه‌های آبی نیروهای حافظ صلح این سازمان توسط سربازان قزاقستاندولت قزاقستان در پاسخ به انتقادات گفت که «به جز کلاه ایمنی که به عنوان بخشی از تجهیزات رسمی نیروهای حافظ صلح محلی در زمان تهدید استفاده می‌شود، هیچ تجهیزات علامت گذاری شده توسط سازمان ملل مورد استفاده سربازان دولتی استفاده نشده است.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ابراز نگرانی از شیوع بیماری سالک در مناطقی از استان تهران | DW | 11.01.2022پس از سرخک و سرخجه، نوبت به کرونا رسید. در حالی که مقابله با کرونا به فرجام نرسیده، از شیوع بیماری سالک سخن می‌رود. پس‌ماندها، اختلال در جمع‌آوری زباله و نخاله ساختمانی از جمله موارد موثر در شیوع بیماری سالک هستند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »