آیت‌الله خامنه‌ای: آمارهای اقتصاد کلان ایران خرسند کننده نیست

10/11/1400 02:37:00 ب.ظ

آیت‌الله خامنه‌ای: آمارهای اقتصاد کلان ایران خرسند کننده نیست رهبر ایران تصریح کرد آمارهای مربوط به رشد تولید ناخالص داخلی، تشکیل سرمایه در این کشور و آمار مربوط به تورم و رشد نقدینگی خرسند کننده نیست.

رهبر ایران تصریح کرد آمارهای مربوط به رشد تولید ناخالص داخلی، تشکیل سرمایه در این کشور و آمار مربوط به تورم و رشد نقدینگی خرسند کننده نیست. - خبرگزاری آناتولی 30.01.

2022 تهران/ خبرگزاری آناتولی آیت‌الله علی خامنه‌ای، رهبر ایران امروز 30 ژانویه در دیدار با جمعی از تولیدکنندگان و مسئولین اقتصادی و صنعتی این کشور گفت: آمارهای اقتصاد کلان کشور خرسند کننده نیست. آمار مربوط به رشد تولید ناخالص داخلی، آمار مربوط به تشکیل سرمایه در کشور، آمار مربوط به تورم، آمار مربوط به رشد نقدینگی خرسند کننده نیست.

به گزارش «مرکز اطلاع رسانی دفتر رهبر ایران»، وی ادامه داد: اینها حقایقی است که اگر می‌توانستند مسئولین وضعیت را در جهت این آمارها به شکل بهتری هدایت کنند یقیناً وضع کشور وضع اقتصاد کشور امروز خیلی بهتر بود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

همدلی سربازان ترکیه با کودکان زلزله‌زده

وزارت دفاع ملی ترکیه تصاویر بازی و همدلی سربازان کشور با کودکان در مناطق زلزله‌زده را به اشتراک گذاشت. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

قرارداد ۳ میلیارد دلاری دولت رئیسی و سپاه پاسداران برای تولید برنجدر ادامه واگذاری پروژه‌های کلان به سپاه پاسداران، وزیر کشاورزی ایران از ورود قرارگاه عمرانی خاتم‌الانبیای سپاه پاسداران به حوزه تولید برنج خبر داده و گفته است دولت با این... شیر مرغ تا جون ادمی زاد را از سپاه بخواهید هنوزپولی ازادنشده پفیوزداره تقسیم میکنه حال نوبت برنجه که در کنترل سپاه پاسداران درآمده ، معلومه که از این راه پول خوبی گیرشون میاد،اینپاسداران بیناموس دست رو مه چیز که توش پوله گذاشتن حتی خانم فروشی .

واکنش تهدید‌آمیز روزنامه «ایران» به سخنان جنجالی احمدی‌نژادروزنامه دولتی ایران در شماره روز شنبه، 9 بهمن 1400، به ادعای محمود احمدی‌نژاد، رئیس جمهوری اسبق ایران مبنی بر این که «روسیه و آمریکا بر سر ایران و اوکراین

«زنگ خطر» کرونا در آبادان، شادگان و خرمشهر؛ وزیر بهداشت: وارد «پیک ششم» شده‌ایمآمارهای رسمی در ایران حاکی از افزایش شمار مبتلایان به ویروس کرونا است. وزارت بهداشت ایران روز جمعه هشتم بهمن‌ماه از ابتلای بیش از ۱۶ هزار و ۷۵۰ نفر به بیماری کووید ۱۹ و جان‌باختن ۲۳ بیمار طی یک شبانه‌روز گذشته خبر داد. با احتساب موارد جدید٬ مجموع جان‌باختگان بر اثر کرونا در ایران به بیش از... باز خوزستان شلوغ شد و رفتیم تو پیک بعد.

واکنش وزیر اقتصاد به ابهامات اعتبار سنجی در طرح پرداخت وام بدون ضامن/ مدیرانی که بخشنامه را اجرا نکنند، برکنار می‌شوند- اخبار اقتصاد ایران - اخبار اقتصادی تسنیم | Tasnimبرخورد با مدیران بانکی که مصوبات را اجرا نمی‌کنند وزیر اقتصاد: از تمام مدیران شبکه بانکی خواسته شده تا تمام مصوباتی که صادر شده تا فردا روی سایت تمامی بانک‌ها قرار گیرد بهانه بانک‌ها برای عدم تخصیص وام در دو ماهه پایانی سال قابل قبول نخواهد بود

تماس تلفنی رئیسی و مکرون در بحبوحه مذاکرات برجامرسانه‌های دولتی ایران روز شنبه از تماس تلفنی ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور ایران، و امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه خبر دادند، مکالمه‌ای که یکی از محورهای آن، مذاکرات برجام بوده است. من فقط تو این موندم، مترجم چی رو واسه مکرون ترجمه میکنه؟ دو سه تا متخصص با صلاحیت میخواد که به حرفهای ابرام گوش نده خودشون یه چیزایی به مکرون بگن!! سلام اقباب ها Raeisi: Allo, Je suis le reste de Khomeini laissez-moi continuer, s'il vous plaît! Macron: D’accord!

۱۰ سناتور آمریکایی از بایدن خواستند درباره تحریم‌های نفتی ایران سخت‌گیری بیشتری کندگروهی از سناتورهای آمریکایی با ارسال نامه‌ای به جو بایدن، از افزایش صادرات نفت ایران انتقاد کرده و خواهان اجرای تحریم‌های نفتی ایران، اقدامات تنبیهی علیه شمار فزاینده نفتکش‌های... ایران خواستار سختگیری بیشتر از سمت ده سناتور آمریکایی شد... گوه خوردن بارادیوفردایی ها بخصوص فرشید کونی کچل 😂😂🍆🍆🍆🍆