آیت‌الله خامنه‌ای: اعتراض کارگران در مواردی به‌حق بود

19/02/1401 02:04:00 ب.ظ

آیت‌الله خامنه‌ای: اعتراض کارگران در مواردی به‌حق بود آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر ایران امروز در دیدار با کارگران گفت که در مواردی همچون واگذاری‌های نادرست کارخانه‌ها، اعتراض کارگران به‌حق بوده است.

رهبر ایران اذعان کرد که در مواردی همچون واگذاری‌های نادرست کارخانه‌ها، اعتراض کارگران به‌حق بوده و وضع خودروسازان این کشور تعریفی ندارد. - خبرگزاری آناتولی 09.05.2022 تهران/ خبرگزاری آناتولی آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر ایران امروز در دیدار با کارگران گفت که در مواردی همچون واگذاری‌های نادرست کارخانه‌ها، اعتراض کارگران به‌حق بوده است.

وی در ادامه واردات «بی‌رویه» را خنجری به قلب «تولید ملی» و «اشتغال کارگران» دانست و افزود: باید به‌صورت جدی از آن جلوگیری شود و در داخل نیز ضمن تولید محصولات با کیفیت، مردم و دستگاه‌های دولتی مقید به خرید تولیدات داخلی باشند. بر اساس آمارهای کارشناسان، هر یک میلیارد دلار واردات از اجناس دارای تولید داخلی مانند کفش، پوشاک و لوازم خانگی، به تعطیلی 100 هزار فرصت شغلی در کشور منجر می‌شود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

رئیسی: پیشرفت موشکی کشور با تهدید دشمن متوقف نخواهد شد

رئیس جمهوری گفت: صنایع دفاعی و موشکی در ایران بومی شده است و وارداتی نیست. ادامه مطلب >>

در بعضی مواردی که کاگران جمع شدند، اعتراض‌شان به حق بودرهبر انقلاب در دیدار جمعی از کارگران: *کارگران در صف مقدم مقابله با سیاست دشمن ایستادند *جامعه کارگری بینی کسانی که قصد داشتند کارگران را تابلوی اعتراضات مردمی کنند به خاک مالید *اعتراض کارگران در مواردی به حق بوده است به این ننه جنده برسانید, که دمار از روزگار کارگر در آورده اید, وقتی که سرمایه و درآمد این کشور به جای توسعه ان خرج ارازل و اوباش منطقه ایت و سیمسونی خریدنهایتان میشود.

اوکراینی‌های مقیم استانبول در اعتراض به حملات روسیه تظاهرات کردندگروهی از اوکراینی‌های مقیم استانبول در اعتراض به حملات روسیه به کشورشان تظاهرات برگزار کردند. - خبرگزاری آناتولی SaametOskuei ایرانی‌ها هم میتونن برنامه بذارن علیه ج.ا یا فقط مخصوص چش آبیاس؟

تظاهرات مردم استان خوزستان در اعتراض به گرانی و افزایش قیمت نانتظاهرات مردم استان خوزستان در اعتراض به گرانی و افزایش قیمت نان ویدیوهای منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی حاکی از آن است که شب گذشته در شهرهای خوزستان از جمله سوسنگرد و ایذه مردم نسبت به گرانی و افزایش قیمت نان اعتراض کرده‌اند.

زلزله سیاسی در ایرلند شمالی با پیروزی تاریخی شین‌فین در انتخابات پارلمانیشین فین که پیش‌تر مسائل اقتصادی را محور مبارزات انتخاباتی قرار داده و خود را به عنوان یک نیروی سیاسی مترقی معرفی کرده بود همچنین تلاش خواهد کرد که ایراند شمالی را که جزیی از بریتانیاست با جمهوری ایرلند به مرکزیت دوبلین که کشوری مستقل و عضو اتحادیه اروپاست است، متحد کند.

علت تاخیر در اعلام تعطیلی مدارس در تهرانمعاون عمرانی استانداری تهران درباره چرایی اعلام دیرهنگام تعطیلی مدارس مقطع پیش دبستانی و ابتدایی و مدارس استثنایی استان تهران به دلیل آلودگی هوا گفت: متاسفانه شرایط پایداری هوا ادامه پیدا کرد و ما امیدوار بودیم که با توجه به گزارش هواشناسی وضعیت بهتر از این شود. اخه قیافه طرفو نگا انگار... این چی میفهمه مدیریت یعنی چی ؟ صبح پاشده دیده بچش حوصله مدرسه نداره گفته تعطیل کنین مدارس را آخه لامذهب یه ذره از اون مغزتون کار بکشین البته اگه داشته باشین

رئیس جمهوری چچن: کنترل پوپاسنا در شرق اوکراین را در اختیار داریمدر حالی که عملیات نظامی روسیه در خاک اوکراین وارد هفتاد و چهارمین روز خود شده و نبردها در شرق اوکراین همچنان ادامه دارد، رمضان قدیروف، رئیس جمهوری چچن