آیت‌الله فاطمی‌نیا به ملکوت اعلی پیوست

26/02/1401 03:19:00 ق.ظ

آیت‌الله سید عبدالله فاطمی‌نیا از وعاظ قدیمی و اساتید برجسته دین و اخلاق به ملکوت‌اعلی پیوست

آیت‌الله فاطمی‌نیا، استاد اخلاق به ملکوت اعلی پیوست. خبر درگذشت این عالم ربانی از طریق صفحه اینستاگرام ایشان اعلام شده است. مرحوم فاطمی‌نیا چندی بود که به دلیل کسالت در بستر بیماری به سر می‌برد.

خبر درگذشت این عالم ربانی از طریق صفحه اینستاگرام ایشان اعلام شده است. مرحوم فاطمی‌نیا چندی بود که به دلیل کسالت در بستر بیماری به سر می‌برد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

به تخم چپم ....ه سگهای ولگرد به قبرش بباره چون از اساتید برجسته دین ؟ و اخلاق؟؟؟ بود به درک واصل شد گور به گور شد آخوند کونی خدا رحمتشون کنه عزی عزی! بگیر سمت راست مستقیم برو میرسی به اصل کاری!

برخی مطالب کتاب‌های درسی به دستور رهبر جمهوری اسلامی حذف می‌شوند🔺انجام «تغییرات محتوایی» در همه پایه‌های تحصیلی؛ حذف برخی مطالب کتاب‌های درسی به دستور رهبر جمهوری اسلامی ▪️وزیر آموزش و پرورش ایران می‌گوید که «مطالب غیرکاربردی» از کتاب‌های درسی دانش‌آموزان بر اساس دستور رهبر، حذف می‌شود. ⬇️ بیشتر بخوانید: برای صفحه اول کتاب‌ها چاپ خواهد شد 🤣🤣 کتابا فقط میخاد عربی واسلامی بشه😂😂ورزش دختران هم حذف پادشاهی سکولار آینده ما ملت داخل است

سفیر ترکیه در بغداد: به توسعه عراق به اندازه خودمان اهمیت می‌دهیمسفیر ترکیه در بغداد در سفر به استان الانبار اعلام کرد که آنکارا به اندازه خود به توسعه عراق اهمیت می‌دهد. - خبرگزاری آناتولی

سجادی: خجالت زده فدراسیون تنیس هستیموزیر ورزش و جوانان گفت: ما در واگذاری امکانات به فدراسیون تنیس خجالت زده هستیم اما به دنبال این هستیم زمین‌هایی را به صورت شبانه روزی در اختیار فدراسیون قرار دهیم.

پیوست رسانه‌ای به‌جای محدودکردن رسانه‌ها\r\nعباس عبدی، روزنامه‌نگار و فعال سیاسی، در پاسخ به پرسش «شرق» مبنی بر اینکه اعمال محدودیت یا نداشتن پیوست رسانه‌ای هنگام اعمال سیاست‌های کلانی چون اصلاح ساختار یارانه‌ای چه عواقبی دارد، گفت: به نظر می‌رسد اعمال چنین سیاست رسانه‌ای، ناشی از فقدان اعتمادبه‌نفس در میان سیاست‌گذاران است. پیوست رسانه ای! کارشناس پشکل سازان خاورمیانه! [لحن دکتر سکویی] مسببان وعاملان آبان 98 چی میگویند؟

هشدار پوتین به مقامات فنلاند درباره «پیوستن به ناتو»به‌رغم هشدارها و مخالفت شدید مسکو با گسترش سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) به سوی شمال و شرق اروپا و همچنین اقدام اخیر روسیه مبنی بر قطع صادرات برق به

حقوق‌بشر به دلیل رویکرد کانون‌های قدرت بین المللی به ابزاری سیاسی بدل شده استسخنگو وزارت امور خارجه بر توانمندسازی هرچه بیشتر سازمان‌های مردم‌نهاد دارای مقام مشورتی نزد اکوسوک تاکید کرد.