آیت‌الله مکارم‌شیرازی‌:‌ شرکت رئیس‌جمهور در برخی ‌مجالس سبب ناراحتی می‌شود‌ / آقای روحانی احتیاط کنید- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnim

09/06/1398 01:27:00 ب.ظ

آیت‌الله مکارم‌شیرازی‌:‌ *شرکت رئیس جمهور در برخی ‌مجالس سبب ناراحتی می‌شود‌ *آقای روحانی احتیاط کنید *به ایشان سفارش کنید نسبت به حضور در این گونه مراسمات احتیاط داشته باشند *چرا که عکس و فیلم آن در فضای مجازی پخش و منتشر می‌شود

گروه استان‌ها ــ مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه شرکت رئیس‌جمهور در بعضی از مجالس سبب ناراحتی می‌شود‌، گفت: آقای روحانی نسبت به حضور در این گونه مراسمات احتیاط داشته باشند. آیت‌الله مکارم‌شیرازی‌ با اشاره به ادامه داشتن برنامه‌های کنگرۀ مبارزه با جریان‌های تکفیری، ‌از...

آیت‌الله مکارم‌شیرازی‌ با اشاره به ادامه داشتن برنامه‌های کنگرۀ مبارزه با جریان‌های تکفیری، ‌از برگزاری این همایش در کشورهای اندونزی، عراق، لبنان، سوریه، تانزانیا و دیگر کشورهای اسلامی خبر داد و تصریح کرد: ‌ما در این کنگره بر جنبه‌های فکری و فرهنگی مبارزه با این جریان‌ها به‌صورت گسترده کار کردیم زیرا معتقدیم بدون کار بر این امور مبارزه سود و اثری نخواهد داشت.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با ابراز اینکه داعش یک اشتباه مهمی داشت‌ و آن این که تصور می‌کرد با ایجاد رعب می‌تواند بر همه مسلط بشود، گفت: غافل از اینکه ایجاد رعب یک اثر موقتی دارد و اگر کنار کار نظامی، از لحاظ فرهنگی نیز تلاش شود، خطرات این گروه کم خواهد شد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »

جای خالی عاشقانه‌ها | علی دهقان

... گاهی اوقات ساده بودن بهترین اتفاقی است که می‌شود به آن تکیه داد و با خیالی آسوده هر چه در درون می‌چرخد، کلمه کرد و در هوا رهایش ساخت. امروز و اینجا که نامش نوشته‌ای برای روزهای پایانی سال، یا روزهای نخستین یک سال جدید است، می‌خواهم این‌گونه باشم. مثلا فارغ از همه بگومگوهایی که در روزهای متعدد چنگی شد و بر صورت‌مان نشست، بنویسم که وقتی به عقب نگاه می‌کنم مخدوش‌ترین صورت، چهره سیاست است. شاید ساده‌تر هم بگویم بهتر باشد. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

کلاس سینما «متیو مک‌کانهی» در دانشگاه تگزاس؛ همه می‌خواهند در کلاس برنده اسکار شرکت کنندکلاس سینما «متیو مک‌کانهی» در دانشگاه تگزاس؛ همه می‌خواهند در کلاس برنده اسکار شرکت کنند او گفت: «کار کردن با این شاگردان در داخل کلاس به من فرصت آن را می دهد که آنها را [برای دنیای بیرون] آماده کنم.»

ترامپ: در صورت توافق با طالبان نیز به حضور در افغانستان ادامه می‌دهیمدونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، روز پنجشنبه با اعلام اینکه شمار نیروهای این کشور در افغانستان در حال کاهش به ۸۶۰۰ نفر بوده گفت حتی اگر توافق با طالبان حاصل شود، آمریکا حضورش را در افغانستان حفظ خواهد کرد.

رویترز: انفجار در سکوی پرتاب موشک ماهواره‌بر در ایرانخبرگزاری رویترز به نقل از یک مقام ایرانی و افراد مطلع در دولت آمریکا از انفجار یک سکوی پرتاب موشک ماهواره‌بر در ایران خبر داده است. تصاویر ماهواره ای منتشر شده که گفته می شود به یک مرکز فضایی ایران تعلق دارد، نشان دهنده یک ستون دود سیاه بر آمده از محلی شبیه به سکوی پرتاب است. همزمان، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران با اشاره به گزارش های منتشر شده می گوید ماهواره ناهید-۱ سالم است.

شهروند ایرانی در دادگاه نیویورک جرم خود در زمینه نقض تحریم‌های آمریکا را پذیرفت🔴خبر فوری |‌ شهروند ایرانی در دادگاه نیویورک جرم خود در زمینه نقض تحریم‌های آمریکا را پذیرفت پورقناد سوم مه ۲۰۱۷ در آلمان دستگیر شد، و تیر ماه گذشته جهت محاکمه به مقام‌های آمریکایی در نیویورک تحویل داده شد.

جنگ در ولایت تخار در شمال افغانستان ادامه داردمنابع دولتی در ولایت تخار در شمال شرق افغانستان تایید کردند که در نتیجه حمله گروه طالبان به سه ولسوالی در این ولایت ۱۸ پلیس کشته و بخش‌هایی از مرکز ولسوالی چاه‌آب این ولایت به تصرف این گروه درآمده است. اما منابع دیگری امروز صبح از عقب رانده شدن طالبان خبر می‌دهند.

تیراندازی در مراسم عروسی در ازنا حادثه آفریدتیراندازی با تفنگ ساچمه‌ای در یک عروسی، شش نفر را راهی بیمارستان کرد