آیت الله رئیسی وارد تهران شد

رئیس جمهور که روز گذشته به منظور شرکت و سخنرانی در پانزدهمین اجلاس سران سازمان همکاری اقتصادی اکو به ترکمنستان سفر کرده بود وارد فرودگاه مهرآباد شد.

سید ابراهیم رئیسی

28/11/2021 09:00:00 ب.ظ

رئیس جمهور که روز گذشته به منظور شرکت و سخنرانی در پانزدهمین اجلاس سران سازمان همکاری اقتصادی اکو به ترکمنستان سفر کرده بود وارد فرودگاه مهرآباد شد.

رئیس جمهور که روز گذشته به منظور شرکت و سخنرانی در پانزدهمین اجلاس سران سازمان همکاری اقتصادی اکو به ترکمنستان سفر کرده بود دقایقی پیش وارد فرودگاه مهرآباد شد.

رئیس‌جمهور در این سفر علاوه بر حضور و سخنرانی در اجلاس اکو با ایرانیان مقیم ترکمنستان، تجار و بازرگانان و فعالان بخش خصوصی کشورمان و روسای جمهور ترکمنستان، تاجیکستان، ازبکستان، پاکستان، ترکیه و آذربایجان دیدار و گفت‌وگو کرد.

ادامه مطلب: پاد »

شرکت‌های نوپای آلمانی خود را برای قانونی شدن ماری‌جوانا آماده می‌کنند

دولت فدرال آلمان در سال ۲۰۱۶ مصارف پزشکی ماری‌جوانا قانونی کرد. اما دولت جدید، تحت ریاست صدراعظم اولاف شولتس، که در دسامبر ۲۰۲۱ قدرت را به دست گرفت، می‌خواهد گامی فراتر بردارد و فروش ماری‌جوانا را برای استفاده تفریحی به بزرگسالان در مغازه‌های تخصصی و دارای مجوز، قانونی کند.

رفت داد و اومد. منظورم امتیازه، منظورم حق مردمه، منظورم بی تدبیری و حماقته شماها از قاجار بدترید ای کاش کـ.و.ن میداد مرگ_بر_کلیت_و_تمامیت_جمهوری_اسلامی شاید گشایشی شود.ما شرایط را درک می کنیم.

مدیر عامل دیوار به اتهام «جذب زنان تن‌فروش» به زندان محکوم شد

رئیس‌جمهوری اسلامی ایران وارد عشق‌آباد شدرئیس‌جمهوری اسلامی ایران به منظور شرکت در اجلاس پانزدهم سران کشورهای عضو سازمان همکاری اقتصادی اکو در ترکمنستان دقایقی پیش با استقبال رئیس‌جمهوری ترکمنستان وارد عشق‌آباد شد. ملا رئیسی با تیم قلابی تون : چقدر بی خیال هستید شهرها آشوب شده مردم ایران دارند خودشون و تیکه پاره می کنند برای آب و توی ملای شیطان می ری به کیف و عشق و چی شد که چقدر وعده ها دادید که خیلی کارها کنید چی شد از وقتی اومدی ایران منطقه به آشوب شده اسم مقدس ایران رو از پشت نام این پلشت قاتل بردارید! قربان قلی بردی محمدوف خودش یه دیکتاتور به تمام معناست ....... و چه خواری ذلتی که به مردم ایران سر مرزهای باجگیران و درگز نداده

رئیس جمهور عشق آباد را به مقصد تهران ترک کردرئیس جمهوری اسلامی ایران پس از حضور و سخنرانی در پانزدهمین اجلاس سران سازمان همکاری اقتصادی اکو در ترکمنستان دقایقی پیش این کشور را به مقصد تهران ترک کرد.

اولین مورد ابتلای مشکوک به اومیکرون، گونه جهش‌یافته کرونا در آلمان شناسایی شدسازمان جهانی بهداشت گونه اومیکرون از ویروس کرونا را که اولین بار روز پنجشنبه در آفریقای جنوبی شناسایی شد «مایه نگرانی» تشخیص داده است. گل بود ، به سبزه نیز آراسته شد 😷 حالا من که تصمیم بگیرم یه جا برم کن فیکون میشع😂😂😂😂 ما که گفتیم با مقررات مسخره و این پزشکی کلاسیک👨‍⚕️ حریف این ویروس نمی‌شوید!😏 این‌ها نمی‌ دانند که دوره دنیای سابق گذشته! چون با تخریب محیط زیستی🌲 که انجام داده‌اید، ویروس های متفاوت و قوی تری در حال شکل‌گیری هستند که فقط با پزشکی نوین آینده می‌توان از پس آن‌ها بر آمد.

مدیر سایت خرید و فروش کالاهای نو و دست‌دوم «دیوار» به زندان محکوم شداشکان میرآرمندهی، مدیر وب‌سایت دیوار، با انتشار رشته توئیتی اعلام کرد حکم سه ماه و یک روز زندان غیر قابل تبدیل او به اتهام «فراهم آوردن موجبات فساد و فحشاء از طريق جذب زنان تن‌فروش» توسط دادگاه تجدید نظر تایید شده است. به کدامین گناه؟؟؟ این اواخر به قدری این سایت بی دروپیکر شده بود که مورد بوده زنه شوهرشو گذاشته برا فروش ، عکسشم گذاشته که هیچ،زیرش نوشته به هیچ عنوان پس گرفته نمیشود....بخاطر همین عدم نظارت،خدا میدونه چقد کلاهبرداری ازطریق این سایت،انجام شده تا حالا... با وجود درآمد بالا طرف زورش اومده یه تیم قوی بذاره بالاسر کار تا قبل ازثبت،یه نظارتی روشون شده داشته باشه،تا اینجوری نشه که زنه شوهرشو با عکسش بذاره برا فروش اون یکی، ممد دوستشو.اونقدتواین سایت تخلف و کلاهبرداری میشد که آگهی کفشای پاشنه بلند،بیشتر میخوره یه بهونه باشه تادلیل.

طالبان خواستار بازگشت مخالفان به افغانستان شد