آیت الله نوری همدانی: انداختن تمام مشکلات به گردن تحریم امری خلاف واقع است- اخبار قم - اخبار استانها تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 33 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آیت‌الله نوری همدانی: انداختن مشکلات به گردن تحریم امری خلاف واقع است آنچه مردم را گله‌مند می‌کند، این است که مدیریت صحیحی صورت نمی‌گیرد رهبر انقلاب چندسال است در زمینه تولید، جهش تولید و کالای داخلی تأکیداتی دارند

استاد سطوح عالی حوزه علمیه عنوان کرد: بار دیگر از مسئولان بهداشت و درمان خصوصا پزشکان و پرستاران که در صف اول مبارزه با این بیماری هستند تشکر میکنم و دعاگوی آنان هستم و از گروه های جهادی که باحضور در بیمارستانها در خدمت بیماران و در تغسیل و تدفین اموات فوتی های این بیماری خدمت می کنند قدردانی دارم.

آیت الله نوری همدانی با بیان اینکه انقلاب اسلامی برپایه خون هزاران شهید استوار شد که زندگی هر کدام ازشهدا خود یک الگو است، تصریح کرد: وظیفه مسئولان بسیار مهم است، اینکه تمام مشکلات را به گردن تحریم بگذاریم امری خلاف واقع است. وی با اشاره به ایستادگی ملت ایران در برابر دشمنان ادامه داد: باید توجه داشت که چهل سال است انقلاب با تحریم وتهدید مواجه است وملت هم تحمل کردن و در مقابل دشمن سرفرود نیاوردند.

مرجع تقلید شیعیان خاطرنشان کرد: هرچه انقلاب قدرتمندتر شد دشمنی دشمنان نیز بیشتر می شود، در زمان ما دشمنان با تمام قوا برای ضربه زدن به اسلام و ایران وارد عرصه شدن و از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنند بر این اساس وظیفه بسیارسنگین است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

یک نفر به آقای نوری همدانی جایگاه رهبری را در قانون اساسی کشور یادآوری کند 'رهبری بالاترین مقام اجرایی کشور است' کارتل اقتصادی زیرمجموعه او بسیار بزرگ است و البته مثل سایر بخشهای کشور ناکارآمد یادتان هست گفت که 'نظرات آقای رئیس جمهور به نظرات بنده نزدیکتر است' نتیجه اش =؟

در نظرسنجی مردم_و_روحانیت در خصوص اظهارات آیت‌الله نوری همدانی شرکت کنید🔻

من هم بلدم فقط تاکید کنم و هیچ راه حلی ارائه ندم 😂اون رهبر الدنگتون فقط رهنمود کلی میده، اقتصاد که دستور نمیگیره از آغا 🤣

چیزی که میتونیم بگیم خدا لعنتت کنه روحانی ایشاالله ذلیل مرگ بشی بحق پنج

به عمل کار بر آید به سخندانی نیست!

با فروتنی و احترام آمیخته به ترس از جسارت به ساخت قدسی ،معروض میدارد: از کرامات شیخ ما این بس...

آیت‌الله نوری همدانی Bravo!!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزیر صمت؛ رأی اعتماد مجلس به کسی که متهم به فساد است | DW | 29.09.2020با وجود صحبت علنی از موارد اتهامی وزیر پیشنهادی صمت به فساد، رزم حسینی توانست از مجلس رأی اعتماد بگیرد. او متهم به واردات ماشین‌آلات دست دوم و نقش داشتن در مافیای معدن کرمان است. از جنس خودشون ، بهش رای میدن. اگه یه روزی یه آدم شریف وارد این تشکیلات بشه من تعجب میکنم مردم بلند شید منتظر چراغ سبز هیچ کشوری نباشید این ویژگی ها که فرمودید در کشور ما یک مزیت به حساب می یاد نه نقطه ضعف. لطفا بفهم
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

جهانگیری: بسیاری از مشکلات با روحیه امیدواری، همدلی و انسجام قابل‌حل استجلسه دیدار اعضای مجمع نمایندگان مردم استان گلستان در مجلس شورای اسلامی با معاون اول رییس جمهور عصر دوشنبه(۷ مهر) برگزار شد. ببند شما برو به ماشین بدنه طلاییه پسرت برس منظورش ما میخوریم شما مقاومت کنید چند سال همین رو میگین واقعا روتون میشه؟!!ما رو چی فرض کردین آخه؟!!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تیک‌تاک در آمریکا 'به طور موقت' همچنان فعال است | DW | 28.09.2020اپلیکیشن ویدیویی تیک‌تاک که قرار بود امکان دانلود آن در رأس نیمه‌شب گذشته حذف شود، همچنان در دسترس است. برخلاف نظر رئیس جمهور آمریکا یک دادگاه عقیده دارد که باید به تیک‌تاک فرصت بیشتری داده شود.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آیا امکان دارد بدون بازگشت به ایران مهریه‌ام را به اجرا بگذارم؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تعطیلی صحن شورای شهر به دلیل ابتلای یکی از اعضا به کرونارئیس شورای شهر تهران به ایلنا خبر داد: تعطیلی صحن شورای شهر به دلیل ابتلای یکی از اعضا به کرونا
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

هشدار هواشناسی نسبت به نفوذ سامانه هوای سرد به کشورسازمان هواشناسی نسبت به نفوذ سامانه هوای سرد به کشور و کاهش دما به‌طور متوسط ۶ تا ۸ درجه سلسیوس در ۱۳ استان هشدار داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »