آیا کاهش نیروهای آمریکایی در عراق به تقویت ایران و داعش خواهد انجامید؟

03/12/2020 09:31:00 ب.ظ

آیا کاهش نیروهای آمریکایی در عراق به تقویت ایران و داعش خواهد انجامید؟

عراق, داعش

آیا کاهش نیروهای آمریکایی در عراق به تقویت ایران و داعش خواهد انجامید؟

از سال ۲۰۰۸ به این طرف، هم دموکرات‌های پیشرو و هم جمهوریخواهان ترامپ محور نشان داده اند که تمایل چندانی برای وارد شدن به میدان جدید جنگ را ندارند.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

ویدیوها : ویدئو؛ راهپیمایی زنان افغان در اعتراض به حمله انتحاری به یک موسسه آموزشی

ویدیوها : اقلیت شیعه هزاره هدف این حمله انتحاری قرار داشت و در میان کشته‌شدگان پیکر دست‌کم ۴۶ دختر و زن جوان به چشم می‌‌خورد ادامه مطلب >>

ایران و داعش!!! بستگی به اقدامات مخفی فرانسه که تا چه حد پشت داعش دربیاد.

آیا نیروهای ترکیه جایگزین نظامیان غربی در افغانستان خواهند شد؟آیا نیروهای ترکیه جایگزین نظامیان غربی در افغانستان خواهند شد؟ یکی از کارشناسان ایران ی روابط بین‌الملل با اشاره به اهمیت نشست استانبول تاکید کرد که در نگاه دولت کنونی افغانستان استقرار نیروهای ترکیه مشروعیت بیشتری نسبت به نظامیان غربی دارد.

پیامدهای خروج نیروهای خارجی از افغانستان؛ آیا جنگ داخلی در راه است؟اعلام خروج کامل نیروهای خارجی از افغانستان باعث نگرانی جدی در این کشور شده است و برخی آگاهان مسائل سیاسی و امنیتی بر این باورند که اگر سیاست‌مداران این آقا ببخشید در جهان هر کار یک بار می شود. امیدواریم

«آیا شما پاسپورت آمریکایی دارید؟»؛ سوال از برخی مسافران هواپیمای اوکراینی

آیا فرزندآوری زنان ایرانی کمتر از زنان انگلیسی، آمریکایی و فرانسوی است؟

آیا پرواز پس از واکسیناسیون کامل، ایمن است؟ کارشناسان آمریکایی پاسخ می‌دهند🔺آیا پرواز پس از واکسیناسیون کامل، ایمن است؟ کارشناسان آمریکایی پاسخ می‌دهند مرکز کنترل و پیشگیری بیماری ایالات متحده آمریکا به‌تازگی دستورالعمل‌های سفرهای داخلی و خارجی خود را برای افرادی که واکسینه شده‌اند تغییر داده و از محدودیت‌های مربوط کاسته است.