آیا با ورزش می توان جلوی آلزایمر را گرفت؛ پژوهشگران به دنبال پاسخ هستند

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 45 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺آیا با ورزش می توان جلوی آلزایمر را گرفت؛ پژوهشگران به دنبال پاسخ هستند ⚡️در یک مطالعه جدید، پژوهشگران برای پیشگیری از بیماری آلزایمر، مثل یک دارو، ورزش را تجویز می‌کنند.

پرزیدنت ترامپ عصر جمعه با خبرنگاران درباره ایران صحبت کرد.

پرزیدنت دونالد ترامپ عصر جمعه در حیاط کاخ سفید به خبرنگاران درباره ایران گفت: «همان‌طور که می‌دانید ما همیشه اتحاد بسیار نزدیکی با بریتانیا داشته و داریم. ما [خبر این رویداد] را شنیده‌ایم. ایالات متحده نفکتش‌های بسیار کمی در آن منطقه دارد؛ چرا که اکنون ما از [منابع] انرژی خودمان استفاده می‌کنیم. ما در دو سال و نیم گذشته پیشرفت‌های زیادی داشته‌ایم. بنابراین نفتکش‌های [آمریکایی] زیادی در آنجا رفت‌و‌آمد ندارند. ولی در آن جا کشتی‌های زیادی داریم که ناوهای جنگی هستند.

وی گفت: «در این رویداد یک ناوچه تهاجمی آبی-خاکی نیروی دریایی ایالات متحده به نام یو‌اس‌اس باکسر، اقدامات پدافندی لازم را در برابر یک پهپاد ایرانی که به فاصله بسیار، بسیار نزدیکی از این ناوچه رسیده بود، انجام داد. این پهپاد با نادیده گرفتن هشدارهای مکرر برای عقبگرد، تقریبا به فاصله هزار یاردی ناوچه رسیده بود و امنیت این کشتی و خدمه آن را تهدید می‌کرد.» وی تاکید کرد: «این پهپاد بی‌درنگ منهدم شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تاج: فیفا درخواست سخیف ترامپ را بپذیرد که دیگر فیفا نیست/ نه وزارت ورزش دخالت می‌کند و نه ما می‌پذیریم که دخالت شود- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم - Tasnimمهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال تأکید کرد، وزارت ورزش و جوانان در امور مربوط به این فدراسیون دخالت نمی‌کند و فدراسیون فوتبال نیز هیچ‌گونه دخالتی را ‌نمی‌پذیرد.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

ایستگاه خبر؛ جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸لحظه به لحظه با خبرهای جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸ از ایران، افغانستان، جهان، ورزش، دنیای هنر و سرگرمی ...
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

فرمانده سنتکام: با «موضعی تهاجمی» به دنبال آزادی کشتیرانی در خلیج فارس هستیمکنت_مک‌‌کنزی، رئیس ستاد فرماندهی مرکزی آمریکا، پس از توقیف نفتکش خارجی از سوی ایران، از «موضع تهاجمی» کشورش برای یافتن راهکاری در زمینه تضمین آزادی کشتیرانی در آبراهه‌های بین‌المللی خبر داد.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

معاون رییس‌جمهوری افغانستان: طالبان تنها با امریکا نمی‌تواند صلح را به پیروزی برساندمعاون رییس‌جمهوری افغانستان: طالبان تنها با امریکا نمی‌تواند صلح را به پیروزی برساند دانش: طالبان افغانستان را به یک قبرستان خاموش تبدیل کرده بودند
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا ۱۲ فرد و شرکت را به اتهام همکاری با برنامه هسته‌ای ایران تحریم کردآمریکا ۱۲ فرد و شرکت را به اتهام همکاری با برنامه هسته‌ای ایران تحریم کرد آمریکا روز جمعه اعلام کرد که ۱۲ شخص و شرکت که در زمینه اشاعه هسته‌ای از جمله ارسال فناوری به کمپانی‌های ساخت سانتریفیوژ ایرانی فعالیت داشتند را تحریم کرده است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

لرزش‌های مرکل؛ صدر اعظم آلمان می گوید تا ۲۰۲۱ به کارش ادامه می دهدمرکل روز جمعه در یک کنفرانس خبری گفت: «من می توانم وظایفم را انجام دهم. از نظر فردی به شدت به سلامتی‌ توجه دارم و همانطور که پیشتر گفته‌ام سال ۲۰۲۱ پایان کار سیاسی‌ام خواهد بود.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »