آیا توطئه‌ای برای کشتن ثروتمندترین مرد آسیا در جریان است؟ - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 42 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 51%

آیا توطئه‌ای برای کشتن موکش آمبانی، ثروتمندترین مرد آسیا در جریان است؟

ایران اخبار, ایران سرفصلها

این ماشین حاوی مواد منفجره در نزدیکی خانه آقای آمبانی پیدا شد

شاخه‌ها نه به یکدیگر وصل شده بودند و نه به دستگاه دیگری. یک کارشناس انفجار به روزنامه ایندیا تودی گفت که ترکیدن این ۲۰ شاخه "برای منفجر کردن ماشین کافی بود".داخل ماشین پنج پلاک ماشین و یادداشتی چاپی نیز پیدا شد که خطاب به آقای آمبانی و همسرش نیتا نوشته شده بود. پلیس می‌گوید که در ادامه شخصی که لباس‌های حفاظتی به تن داشت از اسکورپیو بیرون می‌آید و سوار تویوتا می‌شود. تویوتا سپس در دل شب ناپدید می‌شود.

مساله پیدا شدن ماشینی حاوی مواد منفجره در نزدیکی خانه آقای آمبانی خیلی سریع ابعاد سیاسی به خود گرفت. روز ۵ مارس، رهبر حزب مخالف گفت که آقای هیرن یکی از شاهدان مهم این پرونده است و باید تحت محافظت قرار بگیرد.چه اطلاعاتی راجع به مرگ هیرن داریم؟محل کشف جسد آقای هیرن یک روز بعد، ماموران توانستند ماشین تویوتایی را که ناپدید شده بود در یکی از پارکینگ‌های متعلق به دایره جرم پلیس مومبای پیدا کنند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مرد آلبانیایی با چاقو در مسجدی در تیرانا ۵ نفر را زخمی کردشبکه تلویزیونی «تاپ چنل» تصاویری از چند نفر غیرنظامی را نشان داد که قبل از رسیدن پلیس، عامل حمله را به دام انداخته‌اند. كار تروريستاى مسيحى و يهودى بوده😂.همشون تروريستن مریض های روانی you are cow or dog
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تهران و 6 مرکز استان در ایران در وضعیت قرمز کرونایی قرار گرفتندتهران و 6 مرکز استان در ایران در وضعیت قرمز کرونایی قرار گرفتند براساس آخرین گزارش وزارت بهداشت ایران، تهران، کرج، اصفهان، شیراز، ایلام، شهرکرد و زنجان در وضعیت قرمز کرونایی قرار گرفتند.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

انفجار شدید در حین تست موشک‌ در مرکز اراضی اشغالیانفجار شدید در محل تست موشک‌ها در مرکز اراضی اشغالی انفجار شدیدی ظهر امروز (چهارشنبه) در داخل تاسیسات صنایع دفاع هوایی اسرائیل موسوم به 'تومر' روی داد آحارونوت نوشته این انفجار در محل تست موشک‌ها در مرکز اراضی اشغالی روی داده است این خبر مال دیروزه تست نههههه... آزمایش... عکس تزئینی است !!!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حضور وزیر دفاع ترکیه در مرکز فرماندهی تکاوری جزیره «گؤکچه‌آدا» در دریای اژه
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وقوع آتش‌سوزی در یک مرکز تجاری در کابل خسارت مالی برجا گذاشتبر اثر وقوع آتش‌سوزی در یک مرکز تجاری در کابل پایتخت افغانستان، 23 باب مغازه طعمه حریق شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »