آیا محاکمه خبرنگاران در دادگاه مطبوعات امتیاز خاصی دارد؟

11/06/1399 01:01:00 ب.ظ

⚖️سوال: آیا محاکمه خبرنگاران در دادگاه مطبوعات امتیاز خاصی دارد؟ پاسخ را در بلاگ حقوقی ایران وایر بخوانید👇 سوال_جواب_حقوقی خبرنگاری_جرم_نیست اطلاع_رسانی

یک سوالی داشتم.

شخصی که کار خبرنگاری می‌کند و تولیدات خود را از طریق شبکه‌های اجتماعی انتشار می‌دهد و یا این که به خبرگزاری‌های خارجی می‌فرستد، آیا اگر اتهامی به او وارد کنند، در دادگاه مطبوعات رسیدگی می‌شود یا نه؟ به طور کلی، آیا محاکمه در دادگاه مطبوعات امتیاز خاصی دارد؟

سلام؛

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

سیلاب مهیب در فاروج خراسان‌شمالی/ حضور استاندار در منطقه سیل‌زده/ روایتی از لحظه وقوع سیل + فیلم- اخبار خراسان شمالی - اخبار استانها تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

«کشتار شارلی ابدو»؛ چهارده متهم بعد از ۵ سال در پاریس محاکمه می‌شوندقاضی پرونده اجازه فیلمبرداری از جلسه دادگاه برای «ثبت در تاریخ» را داده است.

۱۰ کشور عاری از کرونا، آیا آنها ویروس را شکست داده‌اند؟ - BBC News فارسیکرونا تقریبا تمام دنیا را آلوده کرده است جز ده کشور. این کشورها چه می‌کنند؟ با گذشت ماه‌ها، درماندگی در این کشورهای در به روی خود بسته در اقیانوس آرام بیشتر می‌شود، با این حال شکی نیست که برای این کشورها تنها گزینه این بود که ارتباط خود را با دنیای بیرون قطع کنند.

آیا نخست‌وزیر جدید لبنان تجربه‌های قدیمی را تکرار خواهد کرد؟مصطفی ادیب برای اولین ملاقات خود بعد از نشستن در جایگاه نخست‌وزیری لبنان، سعد حریری نخست‌وزیر پیشین را برگزید؛ بدین ترتیب چند ساعت بعد از گرفتن رأی اعتماد راهی کاخ حریری شد تا از تجارب او در زمینه تشکیل کابینه استفاده کند.

آیا قوه قضاییه یک نهاد بی‌طرف و مستقل است؟

آیا وکیل من می‌تواند چک سفیدامضایی که بابت ضمانت نزد اوست به اجرا بگذارد؟

آیا ارتش بریتانیا استفاده از تانک‌ را کنار می‌گذارد؟ - BBC News فارسیژنرال مارک کارلتون اسمیت، فرمانده ارتش بریتانیا اخیرا در یکی از سخنرانی‌های خود گفت در جنگ افزارهای مدرن، اهمیت استفاده از تانک کاهش یافته‌است. او خاطرنشان کرد که تهدیدهای اصلی تانک و موشک نیستند.