آیا حاضرید برای خرید این چاقو بیش از 13 هزار دلار بپردازید؟

10/06/1398 09:47:00 ب.ظ

در هفدمین دوره نمایشگاه شکار و اسب‌سواری ابوظبی، صنایع دستی متعددی به معرض نمایش درآمد و بسیاری از

در هفدمین دوره نمایشگاه شکار و اسب‌سواری ابوظبی، صنایع دستی متعددی به معرض نمایش درآمد و بسیاری از در میان آثار عرضه شده در این نمایشگاه، چاقوی تزئین‌شده‌ای توجه بازدیدکنندگان را به خود جلب کرد که 50 هزار درهم امارات معادل 13.612 دلار قیمت‌گذاری شده بود. این چاقو با طلا و سنگ‌های قیمتی تزئین‌شده بود.

از این مدل چاقو که مدل «ویلیام هنری» آمریکایی است، تنها یک عدد در جهان وجود دارد و ساخت یک نمونه دیگر از آن 8 ماه زمان می‌برد. مدیرعامل یک شرکت اماراتی که نمایندگی فروش این چاقوهای آمریکایی را در امارات داد، گفت که ساخت این چاقو 800 مرحله دارد و در یکی از مهم‌ترین این مراحل، چاقو در ژاپن و توسط متخصصان ساخت شمشیرهای سامورایی تیز می‌شود.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

Anadolu Ajansı

Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

رقابت برای استفاده از زنجیرهٔ بلوکی؛ از واردات تا داروسازیرقابت برای استفاده از زنجیرهٔ بلوکی؛ از واردات تا داروسازی این گزارش را ببینید🔽

شوهرم بیماری‌اش را از من مخفی کرده، آیا می‌توانم بعنوان فریب در ازدواج شکایت کنم؟

انتقاد یک نماینده مجلس از انتخاب‌کنندگان لقب «ذوالقرنین» برای رئیس دستگاه قضانماینده مردم میاندوآب در مجلس گفت: کسانی که امروز دولت و مجلس را فاقد ارزش نشان می دهند برای بعضی افراد لقب ذوالقرنین انتخاب می‌کند. همین آقایان تا دیروز در مورد مرحوم هاشمی می گفتند 'مخالف هاشمی مخالف پیغمبری است' آخر سر دیدیم که چه برندی برای مرحوم هاشمی درست کردند و چه چیزهایی که به او نسبت ندادند؛ همین افراد می‌گفتند احمدی نژاد جزو ۳۱۳ نفر یاران ولی عصر(عج) است که قبل از خود امام زمان (عج) ما او را کشف کردیم؛ دیدیم که احمدی نژاد به چه موجودی تبدیل شد.

تلگرام تنظیمات حریم خصوصی را برای حمایت از معترضان هنگ‌کنگی به‌روز می‌کندتلگرام با هدف محافظت از هویت معترضان هنگ‌کنگی در برابر مقام‌های دولتی، قصد دارد در روزهای آینده به‌روز‌رسانی جدیدی را منتشر کند. نسخه جدید، به کاربران اجازه می‌دهد تا در گروه‌های چت، شماره تلفن و هویت خود را پنهان نگه دارند. هنگ‌کنگ بیشتر بخوانید:

کمال جعفری‌یزدی یکی دیگر از ۱۴امضاکننده «بیانیه برای استعفای خامنه‌ای» بازداشت شدنیروهای وزارت اطلاعات شامگاه جمعه نهم شهریور، با ورود به منزل کمال_جعفری_یزدی، یکی دیگر از امضاکنندکان «بیانیه۱۴ فعال سیاسی و مدنی برای استعفای_خامنه‌ای و تغییر قانون اساسی»، این فعال مدنی را بازداشت و به بازداشتگاه اداره کل اطلاعات مشهد منتقل کردند.

فتح‌الله‌زاده:استقلال برای دربی هیچ چیزی از پرسپولیس کم نداردبه مدیران استقلال گفتم کنار شما هستم فتح‌الله‌زاده:استقلال برای دربی هیچ چیزی از پرسپولیس کم ندارد