آیا ایران می‌تواند هاب تولید بنزین در منطقه باشد؟

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 10 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

معاون وزیر نفت در گفت‌وگو با ایلنا تشریح کرد: آیا ایران می‌تواند هاب تولید بنزین در منطقه باشد؟

علیرضا صادق آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا، درباره برنامه ساخت پالایشگاه جدید اظهار داشت: اکنون فاز 4 ستاره خلیج فارس مرحله به مرحله در حال انجام است و در قالب 3 ترین 40 هزار بشکه‌ای افزایش ظرفیت داریم. یعنی به جای اینکه یک ترین 120 هزار بشکه‌ای بسازیم که حدود یک میلیارد دلار نیاز به منابع مالی و 3 یا 4 سال زمان داشت، به روش رفع گلوگاه‌ها در هر ترین 40 واحد اضافه کردیم و ظرفیت پالایشگاه از 360 هزار بشکه به 440 هزار بشکه ظرفیت عملیاتی رسیده و در پایان سال به 480 هزار بشکه خواهد رسید.

مدیر عامل شرکت پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی تصریح کرد: اکنون از لحاظ تولید فرآورده‌های با کیفیت بنزین و نفت‌گاز به اهداف سال 1400 که قرار بود قدرت اول منطقه باشیم، رسیده‌ایم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

هاب دیگه چیه؟ این جه طرز فارسی نوشتن است؟ چرا هر روز واژه های انگلیسی وارد زبان فارسی می کنید؟

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آزمایش سامانه تولید برف مصنوعی برای خنک کردن تماشاگران در المپیک توکیودمای تابستانی هوا در شهر توکیو معمولا از ۳۵ درجه فراتر می رود و با توجه به میزان رطوبت هشتاد درصدی در این شهر تحمل شرایط جوی برای شهروندان و به خصوص افراد غیر بومی با دشواری هایی همراه است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

افزایش آشپزخانه‌های تولید شیشه در افغانستان/ افزایش کشفیات و کاهش قیمت شیشه در کشوردبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: موضوع ساماندهی معتادان متجاهر در کوتاه مدت از اولویت های ستاد مبارزه با موادمخدر است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تولید نفت عربستان بعد از حمله پهپاد‌ها حدود پنج میلیون بشکه در روز کاهش می‌یابد♦️ تولید نفت عربستان بعد از حمله پهپاد‌ها حدود پنج میلیون بشکه در روز کاهش می‌یابد ▪️گفته مى شود كه توليد نفت عربستان_سعودى ٥ ميليون بشكه در روز كاهش پيدا خواهد كرد كه اين مقدار برابر با نيمى از توليد روزانه نفت آن كشور است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

حملات پهپادی 'نیمی از تولید روزانه نفت عربستان را مختل کرده'بنابر گزارش‌ها حملات پهپادی سنگین به تاسیسات بزرگ نفتی عربستان به حدود نیمی از تولید روزانه این کشور آسیب وارد کرده است؛ یعنی حدود ۵ میلیون بشکه در روز که معادل ۵ درصد از کل نفت عرضه شده به بازارهای جهان است. برخی پیش‌بینی‌ها از احتمال افزایش ناگهانی بهای نفت تا حدود ۱۰ دلار در هر بشکه خبر داده‌اند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

اذعان وزیر انرژی عربستان به توقف تولید نفت این کشور در پی حملات انصارالله یمندر پی گزارش‌های خبری مبنی بر توقف تولید نفت عربستان به دنبال 'عملیات دوم توازن بازدارندگی' انصارالله یمن وزیر انرژی عربستان اذعان کرد، حملات انصارالله به مجموعه پالایشگاهی در بقیق و خریص موجب توقف موقت تولید نفت در این دو مجموعه شده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حملات پهپادی به تأسیسات آرامکو، تولید نفت عربستان را به نصف رساندتهران- ایرنا- به دنبال حملات پهپادهای انصارالله به پالایشگاه‌های نفتی و تأسیسات آرامکو، یک روزنامه آمریکایی شنبه شب نوشت که با این حملات، تولید نفت عربستان به نصف رسیده است. ساعاتی پس از آنکه مایک پمپئو حملات پالایشگاه‌های نفتی عربستان را به ایران مرتبط دانست، سناتور کریس مورفی چنین رویکرد وزیر خارجه را بی‌خردانه خواند. ایرنا جان! گمونم این عکس رو دست‌کم دو سه ساله داری واسه خبرای نفتی کشورای عربی استفاده می‌کنی. برای شما خیلی جالب نیست با امکانات نسبتا خوبی که دارید. arghanon
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »