آیا خوانندگان «پاپ» از سالن «میلاد» کوچ می‌کنند!؟

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 39 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سالن «میلاد» نمایشگاه بین‌المللی که یکی از مهمترین سالن‌های کشور در زمینه برگزاری کنسرت است، چند ماهی است کیفیت سابق را ندارد و از استاندارهای لازم دور شده است. مدیر پشتیبانی نمایشگاه بین‌المللی تهران می‌گوید: جابجایی پیمانکار در عرض یک روز انجام شد و آن سازه‌ای که باید نصب می‌کردند و کادرکشی‌های زیر کار با عجله انجام شد و در نهایت آن اتفاقی که باید رخ نداد. حال قرار است در ماه محرم و صفر این کاستی‌ها رفع شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، موسیقی ایران روزهای سختی را سپری می‌کند و هر روز چالشی جدید در این عرصه پدید می‌آید. یک روز بحث قانون کسر 10 درصد از درآمدهاست، یک روز خبر لغو فلان کنسرت در فلان شهرستان به گوش می‌رسد، روز دیگر نیز خبر گران شدن قیمت بلیت‌ها، باعث می‌شود انگشت حیرت به دهان‌مان بگیریم.در طول دو ماه گذشته، شاهد بودیم که دولت در اقدامی عجیب قانون کسر 10 درصد از درآمد کنسرت‌ها به نفع خزانه دولت را اجرایی کرد که این موضوع اتفاقات دیگری را رقم زد.

در این میان برخی از علاقمندان موسیقی پس از تجربه‌هایی تلخ که طی سال جاری در سالن «میلاد» نمایشگاه بین‌المللی داشتند، قصد دارند دیگر به دیدن کنسرت‌های این سالن نیایند. واقعیت این است که اگر رویه به همین شکل ادامه پیدا کند به زودی شاهد کوچِ خوانندگان موسیقی پاپ از این سالن خواهیم بود، آنهم در حالی که بلیت کنسرت‌ها طی ماه‌های گذشته افزایش یافته است. گرانی بلیت‌ها در نهایت به افت کمی مخاطبان منجر خواهد شد حال اگر وضعیت کیفی سالن‌ها بهبود پیدا نکند ریزش مخاطبان نیز چند برابر خواهد شد، اتفاقی که در وضعیت فعلی به نفع موسیقی نخواهد بود.

برهانی درباره زمان تست سیستم‌ صوتی سالن میلاد توسط متخصصان گفت: بار اول حدودا چهل روز پیش بود که متخصصان سیستم سالن را ارزیابی و تایید کردند و چهار یا پنج روز قبل نیز، بار دیگر مرحله دوم این تست توسط متخصصان انجام شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

درخواست خانواده زاغری از دولت جدید بریتانیانازنین_زاغری جاسوس انگل لستان اعدام باید گردد
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

نگرانی از بروز خشونت های تازه در آمازون در پی قتل یکی از بومیانمقام ها می گویند معدنچیان به شدت مسلح طلا با یورش به یک سکونتگاه بومیان در نقطه ای دورافتاده در شمال برزیل یکی از رهبران این گروه را به ضرب چاقو به قتل رسانده اند. به نظر می رسد این گزارش رسانه ضد بشری بی بی سی هم بیشتر سعی کرده تا رئیس جمهور برزیل را که نظراتش از نظرات بی بی سی فاصله دارد را تخریب کند.هر خواننده دقیقی، در خصوص مقالات و‌ گزارشات این رسانه کثیف،می تواند بفهمد که بی بی سی،تلاشی جز انحراف افکار عمومی ندارد. خدا خیرتون بده ..... بچسبید به همون بومیان آمازون و دست از سر کچل ایران بردارید. AyatollahBBC اینها بدون حکومت یک زندگی طبیعی و انسانی دارند با درد و رنج های خود می سازند ، کاش همانگونه رهایشان کنند!
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ترامپ: ایران هرگز در هیچ مذاکره ای شکست نخوردهدونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا بعد از ظهر دوشنبه در توییتی نوشته است که 'ایران هرگز در هیچ جنگی پیروز نشده، اما هرگز در هیچ مذاکره ای شکست نخورده است.' پیشتر در روز دوشنبه سخنگوی وزارت خارجه ایران گفت که آمریکا پیشنهاد تهران برای بازرسی های بیشتر از برنامه هسته ای در ازای لغو تحریم ها را رد کرده است. اين آخوندا همه رو درس ميدن من جمله خود شما مرسی از رسانه مردمی که اخبار رو دقیق و بی کم و‌کاست نقل میکنی 😂 مرتیکه روانی!
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

'مرگ بیش از ۵۰ نفر' در جریان شورش در زندانی در برزیلبه گفته مقام های برزیلی دست کم ۵۲ نفر در جریان یک شورش زندانیان که شاهد نبرد پنج ساعته گروه های تبهکار رقیب بود کشته شده اند. به گزارش ها رسانه های محلی اعضای یک گروه از یک بخش زندان آلتامیرا در ایالت پارا به بخش دیگری حمله کردند. آخ اگر ایران یه زندانی عطسه میکرد شما خودتونو شرحه شرحه میکردید، اما خب چون ایران نیست باید دوز خبرو خیلی بیارید پایین
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

تعداد معاملات مسکن تهران در تیر ماه حدود ۶۵ درصد نسبت به پارسال کاهش یافتبانک مرکزی ایران در گزارشی از کاهش تعداد معاملات مسکن در تیرماه امسال در مقایسه با ماه مشابه سال قبل (تیر ماه ۱۳۹۷) خبر داده است. بر این اساس در تیر ماه امسال ۴۷۹۰ آپارتمان در شهر تهران معامله شده است که این رقم نسبت به تیر ماه گذشته ۶۴.۶ درصد کاهش نشان می‌دهد. در گزارش اخیر بانک مرکزی همچنین به افزایش قابل توجه قیمت مسکن در پایتخت اشاره شده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

هاشمی‌طبا: ورزشگاه‌ها باید خانوادگی شوندقهرمانی اخیر تیم ملی والیبال جوانان در مسابقات جهانی ۲۰۱۹ بحرین، اتفاقی بزرگ و غرورانگیز است. موضوع تا جایی اهمیت داشت که علاوه بر چهره‌های ورزشی، بسیاری از شخصیت‌های سیاسی و فرهنگی هم به آن واکنش داشته و قهرمانی والیبالیست‌های جوان را تبریک گفتند اما این مقام اولی از این جهت ارزش بیشتری پیدا می‌کند که در یک رشته تیمی به دست آمده است. اتفاقی که تاکنون تنها در رشته والیبال شاهد آن بوده‌ایم و ورزش تیمی دیگر به این سطح از موفقیت نرسیده‌اند. فحشهای آبدار میدن حواست هست ؟؟؟ پست فعلی جناب هاشمی طبا چیه؟ انشاءالله اگر خودشون از مسئولین مربوطه این امر بشن باز هم ازین مواضع خواهند داشت؟ از طرف بنده به ایشان بفرمایید: وافور رو بده اون یکی دستت پهلوون خسته میشی
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »