آیا فلسطین در آستانه جنگ جدیدی قرار گرفته است؟

29/01/1401 02:00:00 ب.ظ

🔻اعتمادآنلاین گزارش می‌دهد: 🔸️آیا فلسطین در آستانه جنگ جدیدی قرار گرفته است؟ این مطلب را اینجا_بخوانیم👇

بیایید از تجارب تاریخی سال‌های گذشته استفاده کنیم، چرا باید ما مراسم عید را در حرم قدسی آن هم در شهری که بر روی بشکه باروت قرار گرفته برگزار کنیم، انفجار این بشکه نه تنها این سرزمین بلکه تمام خاورمیانه را خواهد سوزاند. این جملات را شاموئل مائیر روزنامه نگار و تحلیل‌گر اندیشکده امنیت اسرائیل و تحلیل‌گر سابق روزنامه هاارتص در صفحه شخصی خود در فضای مجازی نوشته و می‌افزاید، اولین تبعات این اقدام سقوط موشک در تل‌آویو است، آیا رفتارهای ما (ورود و قربانی کردن در مسجد...

این جملات را شاموئل مائیر روزنامه نگار و تحلیل‌گر اندیشکده امنیت اسرائیل و تحلیل‌گر سابق روزنامه هاارتص در صفحه شخصی خود در فضای مجازی نوشته و می‌افزاید، اولین تبعات این اقدام سقوط موشک در تل‌آویو است، آیا رفتارهای ما (ورود و قربانی کردن در مسجد الاقصی) مستحق چنین هزینه‌ای هست، آیا راه‌های بهتری وجود ندارند؟

ایهود المرت نخست وزیر اسبق رژیم صهیونیستی هم در گفتگویی با رادیو ارتش این رژیم در رابطه با حوادث اخیر و احتمال وقوع جنگ گفت: از دیدگاه من باید کابینه تصمیم به ممنوعیت حضور یهودیان در طول ماه رمضان را در مسجد الاقصی بگیرد ، اگر این کار انجام شود فاجعه رخ نخواهد داد و منطقه به آتش کشیده نخواهد شد.

این تنها چند تحلیل از تحلیل‌های اعتراضی کارشناسان صهیونیست است که نه به خاطر سرکوب شدید فلسطینیان و هتک حرمت مقدساتشان بلکه به دلیل ترس از تبعات امنیتی آن بر این رژیم‌شان اعلام می‌شود.

ادامه مطلب:
🌐 اعتمادآنلاين »
Loading news...
Failed to load news.

جنگ در اوکراین؛ روسیه یک کارخانه موشک‌سازی در حومه کی‌یف را هدف قرار دادروسیه کارخانه موشک‌سازی در حومه کی‌یف را هدف قرار داد وزارت دفاع اوکراین می‌گوید این کارخانه موشک‌های کروز «نپتون» را تولید می‌کرده که دستکم یکی از آن‌ها برای غرق کردن کشتی جنگی مسکوا مورد استفاده قرار گرفته است. أكد أعضاء وفد الكونجرس الأمريكي في لقاء مع الرئيس عبدالفتاح السيسي الأهمية الكبيرة التي توليها الولايات_المتحدة للعلاقات مع مصر دیر زدی دادا

جنگنده‌های ترکیه مواضع شبه‌نظامیان کرد در شمال عراق را هدف قرار دادندخبرگزاری آناتولی به نقل از وزیر دفاع ترکیه گزارش داد که هواپیماهای جنگی، هلیکوپترها و پهپادهای ارتش این کشور مواضع شبه‌نظامیان کرد در مناطق شمال عراق را در هم کوبیده‌اند. آخه چرا از این کارا میکنید دولت مستقل عراق رو باز ناراحت میکنی شبه نظامی ؟ یا تروریست مساله این است تروریست های پکک!

چرا مصرف استروئید در بین بدنسازان مرد در بریتانیا در حال افزایش است؟ - BBC News فارسینظام بهداشت‌ودرمان ملی بریتانیا (ان‌اچ‌اس) می‌گوید شواهد و مطالعات نشان می‌دهند مصرف استروئیدهای آنابولیک خطرات بسیاری، از جمله ناباروری و اختلال نعوظ تا اعتیاد و طاسی در پی دارند.

از مادر داماد پاسدار کشته‌‌شده در مریوان اعترافات اجباری گرفته شدگلاله مرادی، مادر داماد عثمان حاجی‌حسینی، عضو سپاه پاسداران که سال گذشته در مریوان کشته شد، گفته است که در زندان با تهدید و ارعاب از او فیلم اعترافات اجباری گرفته شده است.

از مادر داماد پاسدار کشته‌‌شده در پیرانشهر اعترافات اجباری گرفته شدگلاله مرادی، مادر داماد عثمان حاجی‌حسینی، عضو سپاه پاسداران که سال گذشته در مریوان کشته شد، گفته است که در زندان با تهدید و ارعاب از او فیلم اعترافات اجباری گرفته شده است. ای خدا .. خدا رحم کنه 👌

ادامه تنش در مسجدالاقصی؛ پلیس اسرائیل گروه دیگری از فلسطینی‌ها را بازداشت کردتنش جاری در حالی تشدید شده است که ماه رمضان به نیمه خود نزدیک می‌شود، یهودیان عید پسح را آغاز کرده و مسیحیان در اماکن مقدسه شرق اورشلیم آیین‌های عید پاک را برگزار می‌کنند.