آیا روسیه وارد ماجرای بلاروس خواهد شد؟ - BBC News فارسی

22/06/1399 05:17:00 ب.ظ

آیا روسیه وارد ماجرای بلاروس خواهد شد؟

رسانه‌های رسمی بلاروس و روسیه گزارش داده‌اند که قرار است به‌زودی آقای لوکاشنکو به مسکو سفر کند و با ولادیمیر پوتین، همتای روسش دیدار داشته باشد. ‏ داریوش رجبیان در چشم‌انداز بامدادی شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ (۱۲ سپتامبر ۲۰۲۰) نگاهی داشت به این موضوع.

داریوش رجبیان در چشم‌انداز بامدادی شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ (۱۲ سپتامبر ۲۰۲۰) نگاهی داشت به این موضوع.

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

روسیه و بحران بلاروس؛ آیا برادر بزرگ‌ زیر پای لوکاشنکو را خالی می‌کند؟روسیه و بحران بلاروس؛ آیا برادر بزرگ‌ زیر پای لوکاشنکو را خالی می‌کند؟ این گزارش را بخوانید 🔽

روسیه در قفقاز و خزر با مشارکت ایران رزمایش‌ برگزار می‌کندمعاون وزیر دفاع روسیه هدف از برپایی این رزمایش بزرگ را تمرین برای «اقدام‌های نظامی مشترک در چارچوب نیروهای چند ملیتی» عنوان کرد.

آمریکا چهار نفر را در ارتباط با تلاش‌های روسیه برای نفوذ در انتخابات تحریم کردآمریکا چهار نفر را در ارتباط با تلاش‌های روسیه برای نفوذ در انتخابات تحریم کرد این بیانیه می‌گوید که روسیه برای نفوذ در انتخابات از روش‌های مختلف، از جمله هدف قرار دادن کاندیداهای ریاست جمهوری آمریکا، استفاده می‌کند.

مایکروسافت: هکرهایی از روسیه، چین و ایران انتخابات آمریکا را هدف گرفته‌اند - BBC News فارسیشرکت مایکروسافت می گوید که هکرهای مرتبط با روسیه، چین و ایران برای تجسس بر افراد و گروه هایی که در زمینه انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ آمریکا فعال هستند تلاش می کنند.

ایلان برمن: چین و روسیه به دلیل منافع مستقیم خود خواهان انقضای تحریم تسلیحاتی ایران هستند🔺ایلان برمن: چین و روسیه به دلیل منافع مستقیم خود خواهان انقضای تحریم تسلیحاتی ایران هستند ⚡️ایلان برمن، معاون ارشد اندیشکده شورای سیاست خارجی آمریکا، انقضاء تحریم_تسلیحاتی جمهوری_اسلامی را مستقیما در راستای منافع «چین و روسیه» می‌داند.

مایکروسافت: تلاش هکرهای روسیه، چین و ایران برای هک کمپین‌های انتخاباتی آمریکاشرکت مایکروسافت اعلام کرد در هفته‌های اخیر هکرهایی که برای روسیه، ایران و چین کار می‌کنند حمله‌های خود را به افراد و سازمان‌های مرتبط با کمپین‌های انتخاباتی دونالد ترامپ، رییس‌جمهوری ایالات متحده و جو بایدن، نامزد دموکرات‌ها، افزایش داده‌اند.