آیا تحریم‌های سازمان ملل تاثیرگذارند؟

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 51 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 24%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آیا تحریم‌های سازمان ملل تاثیرگذارند؟ بیشتر بخوانید🔽

موضوع کارآمدی و تاثیرگذار بودن تحریم‌های سازمان ملل متحد، دستمایه مشاجره و اختلاف آمریکا و متحدانش با روسیه و چین در نشست روز دوشنبه شورای امنیت بود.

دیمتری پولیانسکی، قائم مقام سفیر روسیه در سازمان ملل که ریاست جلسه را برعهده داشت، گفت که بسیاری از رژیم‌های تحریمی در برنامه‌های دولت سازی و توسعه اقتصادی اختلال ایجاد می‌کنند. او در توضیح ادعای خود به وضعیت جمهوری آفریقای مرکزی و سودان اشاره کرد و اقدامات در مورد گینه بیسائو را «نابهنگام» خواند. لیندا توماس گرینفیلد، سفیر آمریکا در سازمان ملل در مخالفت با موضع روسیه، تحریم‌ها را «ابزاری قدرتمند» توصیف کرد که «جذب منابع مالی از طریق سیستم مالی بین‌المللی را برای تروریست‌ها سخت‌تر می‌کند».

تنها این تحریم‌های تحت سازمان ملل هستند که «مشروعیت» دارند و استفاده گسترده از تحریم‌های یکجانبه موجب ضربه زدن به هنجارها و تضعیف نهادهای حقوق بین‌الملل خواهد شد که در عین حال «یک مانع جدی برای اجرای کامل معافیت‌های بشردوستانه هستند».نماینده روسیه مدعی شد که تحریم‌های ثانویه قدرت‌های بزرگ غربی «جوی سمی» در ذهن پیونگ‌یانگ ایجاد می‌کند که حتی همکاری در موضوعاتی که شامل محدودیت‌های بین‌المللی نیستند را هم عملا دست نیافتنی می‌کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

محمد قاسم الرجل ذو الأحلام المباركة للإسلام وباكستان. يقدمه أتباعه على أنه الإمام المهدي. ما هي الرسالة في أحلامه؟ لقد أثرت الأحلام الحقيقية في الإسلام على مجرى التاريخ.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

چرا تحریم‌های آمریکا علیه کوبا پس از ۶۰ سال لغو شدنی نیست؟تحریم‌های آمریکا علیه کوبا که در فوریه ۱۹۶۲ وضع شد و هنوز هم وجود دارد، یکی از طولانی‌ترین تحریم‌های جهان که از سوی یک کشور علیه کشور دیگر اعمال شده است. اما این تحریم‌ها با چه هدفی وضع شد و طی ۶ دهه گذشته چه تغییراتی و تاثیراتی داشته و مهمترین موانع لغو آنها چه بوده است؟ چرا؟ چرا باید لغو بشه؟ کمونیست کوبا یکی از سرکوبترین رژیمهای دیکتاتوری دنیاست
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شکایت سازمان اطلاعات سپاه از یاشار سلطانیدعوای زن و شوهری هست شما خودش رو نارحت نکن
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ضوابط پرداخت عیدی سالانه کارگران/ خروج از کار قبل از پایان سال مانع پرداخت عیدی نیستعلی خدایی گفت: طبق قانون هر کارگر باید به میزان ۲ برابر حقوق ماهانه خود عیدی پایان سال دریافت کند و خارج شدن از کار به هر دلیلی مانع پرداخت عیدی کارگر نیست. لطفاً صدا که نه،بهتراست بگوییم فریاداعتراض کارکنان قرارداد مدت موقت وزارت نفت رااز ۱۰سال بلاتکلیفی و بی توجهی دولت،تحمل حقارتها و آپارتاید اداری وتبعیض های مالی فراوان به گوش رئیس جمهور محترم برسانید. بی عدالتی در حق این جامعه ۲۷۰۰۰ نفره بیداد میکند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تصاویری از جشن و پایکوبی سنگالی‌ها پس از غلبه بر شاگردان کی‌روششاگردان کارلوس کی‌روش، مربی تیم مصر در ضربات پنالتی با نتیجه چهار بر دو تسلیم «شیرهای» سنگال شدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

جلوگیری از نفوذ»، «برخورد با سرشبکه‌های فساد» و «از بین بردن مافیای قاچاق» اولویت دستگاه‌های اطلاعاتی است/ کشف و برخورد با شبکه های فساد اقتصادی، مردم را شادمان و امیدوار می‌کند/ چرخش نگاه مدیران، از «ما می‌توانیم» به «ما نمی‌توانیم» از اهداف عملیاتی جریان نفوذ در کشور استرئیس جمهور دراولین همایش اطلاعاتی سه‌جانبه وزارت اطلاعات،سپاه وفرماندهی انتظامی:«جلوگیری ازنفوذ»، «برخورد با سرشبکه‌های فساد» و «ازبین بردن مافیای قاچاق» اولویت دستگاه‌های اطلاعاتی است/ کشف و برخورد با شبکه‌های فساد اقتصادی، مردم را شادمان و امیدوار می‌کند امیدوارم سربزنگاه ها حاضر باشیم. در زمان روحانی وقتی قطار تصادف کرد و عده ای هم وطن کشته شدند وزیر راه گفت ناراحت نباشید مسافرا بیمه هستن در زمان رئیسی هم وقتی کرونا اوج میگیره وزیر اموزش پرورشش میگه نگران نباشید مدارس بازن اما اگه دانش اموزی از کرونا بمیره ۱۵ م به والدین میدیم رسما یه مش حیوان حکومت میکنن
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

حقوق شهروندی | خودکشی یکی از معترضان آبان ۹۸ پس از نابینایی بر اثر اصابت «گلوله‌های ساچمه‌ای» نیروهای امنیتی🔺حقوق شهروندی | خودکشی یکی از معترضان آبان_۹۸ پس از نابینایی بر اثر اصابت «گلوله‌های ساچمه‌ای» نیروهای امنیتی ▪️محسن محمودی کریانی، یکی از معترضان آبان ۹۸ در کرمانشاه، در پی نابینا شدن و فقر مالی خودکشی کرد. ⬇️ بیشتر بخوانید: افرادی که از خمینی پشتیبانی کردند در جنایات رژیم شریک هستند. این ملت به قتل غارت ذلت خواری فقر فحشا آوارگی وطن فروشی وبی غیرتی افتادن ما درجستجوی مرد در ایران هستیم که نداریم خدایا ملت را ببخش به امید پیروزی نور بر تاریکی
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »