آیا روسیه در جریان ترور سردار سلیمانی نبود؟

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 59%

فیاض زاهد، فعال سیاسی اصلاح‌طلب، در پاسخ به اعتمادآنلاین: در جریان ترور سردار سلیمانی دستگاه اطلاعاتی آمریکا حتما روسیه را مطلع کرده است/ ایران نباید تمام تخم‌مرغ‌های خود را در سبد روسیه یا هر کشور دیگری بگذارد این ویدئو را اینجا_ببینیم

ایران اخبار, ایران سرفصلها

ماجرای ترور سردار سلیمانی بعد از گذشت 2 سال یکی از گره‌های باز نشده است. اگرچه با اعلام رسمی دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور وقت آمریکا، عامل این ترور مشخص شد، اما چگونگی و مسائل پشت پرده در وقوع آن، حداقل برای مردم همچنان نامشخص است.منتشر کرد، بی‌اطلاعی سرویس‌های امنیتی در منطقه از ماجرای ترور سردار سلیمانی به خصوص سرویس امنیتی روسیه به عنوان یک قدرت جهانی و در تقابل با آمریکا را بعید دانسته است.

در آنجا به نکته‌ای اشاره کردم که همیشه محل تردید من بوده است، به دلیل این که در جوانی انسان ماجراجویی بودم و تجربه جنگ را با پوست، گوشت و استخوان از نزدیک لمس کردم.

پذیرش این در عرف حوزه امنیتی خیلی بعید به نظر می‌رسد. بدون تردید حتماً موساد در جریان عملیات بوده و بر اساس گزارشی که یکی از خبرنگاران آمریکایی آن را منتشر کرد، جدا از موساد حتی در اربیل هم برخی از نیروهای دولت کردستان در جریان عملیات قرار داشتند. به طور مشخص تک‌تیراندازهایی که در بیرون فرودگاه با دوربین‌هایی که روی تفنگ‌های قناصه بود مستقیماً به کاخ سفید راپورت می‌دادند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اردوغان: موسیلاژ در نرخ تورم را در اسرع‌ وقت از بین خواهیم بردرئیس‌جمهور ترکیه تاکید کرد همان‌گونه که معضل موسیلاژ در نرخ ارز را پاکسازی کردیم، موسیلاژ در نرخ تورم را نیز در اسرع‌ وقت از بین خواهیم برد. - خبرگزاری آناتولی لە کلکی ئەم تێرۆریستە بەم کە ئێوە پێی ئێژن; سەرۆک کۆمار.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بلینکن و جوزپ بورل «تجاوزگری نظامی روسیه و زورگویی اقتصادی چین» را به بحث گذاشتند🔺بلینکن و جوزپ بورل «تجاوزگری نظامی روسیه و زورگویی اقتصادی چین» را به بحث گذاشتند ▪️وزیر خارجه ایالات متحده، و نماینده عالی اتحادیه اروپا در امور خارجی و سیاست امنیتی، روز شنبه ١٨ دی‌ماه با هم گفت‌وگو کردند. ⬇️ بیشتر بخوانید: اینقدر بحث کنید تا جونتون دربیاد... واقعیت میدانی اینست که آمریکا و اروپا در حال افول هستند و هیچ غلطی نمیتوانند کرد... در دهه پیش رو شاهد اعتراضات داخلی و جنگ در آمریکا و اروپا خواهیم بود... 🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳 واقعیت آمریکا، سرزمین خوکهای حرامزاده... نبرد_نهایی نابودی_اسرائیل_ظهور سیوف למטה_עם_ישראל عين_الأسد هرج_روم
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

«صلحبانی» روسیه در زمستان آلماتی: «قزاقستان با آتش بازی می کند»الهه کولایی می گوید: «تجربه نشان داده حکومت های منطقه با پشتیبانی مسکو به سرکوب کامل مخالفان خواهند پرداخت. موقعیت قزاقستان و اهمیت منابع انرژی در آن و حمایت روسیه و چین از حکومت این کشور، راهی را برای نتیجه بخش بودن تظاهرات مخالفان و اعتراض های خیابانی باز نخواهد کرد. چگونه روسیه بدون هیچ ترسی نیروی مسلح نظامی برای کشتن مردم در غزافستان میفرستد و هیچ کدام از چپی ها و مذهبی ها اعتراض نمیکنند؟ استفاده یورونیوز از دشمن قسم خورده ی ملت تورک پیمان_عارف به هیچ وجه قابل قبول نیست و مطمئن باشید این فرد با غرض ورزی و دشمنی که نسبت به ملت تورک دارد به هیچ وجه نمی تواند مانند یک خبرنگار بی غرض رفتار کند و بنویسید امیدوارم یورونیوز در انتخاب خبرنگاران خود دقت بیشتری به خرج دهد پیمان_عارف دشمن قسم خورده ی تورک ها در مورد تورک ها گزارش تهیه می کند و یورونیوز آن را انتشار می دهد . در نژادپرست بودن این شخص جای تردید نیست .از یورونیوز بعید است که از نژادپرستان بعنوان خبرنگار استفاده کند .
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مشاور سابق نظربایف «خائنان در اجرای قانون» را متهم تظاهرات اخیر خواندمشاور سابق نورسلطان نظربایف هدف از تظاهرات اخیر در قزاقستان را سرنگونی توکایف خوانده و مدعی شد این اعتراضات بدون حمایت خائنان در بالاترین مقامات غیرممکن بود. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دادگاهی در آمریکا قاتلان یک سیاهپوست را به حبس ابد محکوم کرد | DW | 08.01.2022دادگاهی در ایالت جورجیا سه مرد سفیدپوست را به جرم قتل یک جوان سیاهپوست به خاطر تعصب نژادی به حبس ابد محکوم کرد. این قتل حدود دو سال پیش رخ داد و مانند رویدادهای مشابه موجی از خشم و اعتراض به دنبال داشت.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ترکیه حملات مسلحانه به چندین روستا در نیجریه را محکوم کردترکیه حملات مسلحانه به چندین روستا در نیجریه را محکوم کرد وزارت امور خارجه ترکیه با انتشار بیانیه‌ای، جان باختن دهها نفر از شهروندان نیجریه طی حملات مسلحانه را تسلیت گفت.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »