آیا ویروس کرونا «دستکاری ژنتیکی» شده است؟

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 63 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 28%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آیا ویروس کرونا «دستکاری ژنتیکی» شده است؟ العربيه_فارسى

»، مایکل مک‌کال، نماینده جمهوری‌خواه کنگره از ایالت تگزاس و عضو برجسته «کمیته امور خارجه مجلس نمایندگان»، با عمومی کردن گزارش هیئت جمهوری‌خواهان کمیته مذکور در روز دوشنبه دوم آگوست 2021، خواستار «تحقیقات دوحزبی» در باب شناسایی ریشه‌های بیماری همه‌گیر کرونا شد که تا به امروز حدود 4.4 میلیون نفر انسان را در سراسر جهان به کام مرگ فرستاده است.

چین همواره ادعای درز ویروس کرونای دستکاری‌شده از موسسه ویروس‌شناسی ووهان را تکذیب کرده است. پکن همچنین ادعای «پنهانکاری» درباره منشاء ویروس را رد می‌کند. برخی کارشناسان احتمال انتقال ویروس کرونا از حیوان به انسان از طریق بازار غذاهای دریایی در نزدیکی موسسه ووهان را مطرح می‌کنند. در مقابل، گزارش دوشنبه جمهوری‌خواهان این احتمال را رد می‌کند و می‌گوید: «به باور ما اکنون زمان آن رسیده است که فرضیه بازار غذاهای دریایی به عنوان منبع اصلی ویروس کرونا را به طور کامل کنار بگذاریم. ما کماکان معتقدیم که مطابق شواهد فراوان، ویروس کرونا از موسسه ویروس‌شناسی ووهان به بیرون درز کرده، و اینکه این قضیه قبل از 12 سپتامبر 2019 اتفاق افتاده است.»

به گفته «رویترز»، این گزارش به اطلاعات جدید و گزارش‌نشده در مورد «پروتکل‌های ایمنی» آزمایشگاهی، از جمله درخواستی در ژوئیه 2019 برای بودجه 1.5 میلیون دلاری به منظور بازسازی سیستم تصفیه زباله‌های خطرناک در این موسسه، که در آن زمان کمتر از دو سال از تولیدشان می‌گذشت، اشاره می‌کند. جو بایدن، رئیس‌جمهوری آمریکا، با نظر به افزایش شواهد مبنی بر احتمال درز ویروس دستکاری‌شده از موسسه ویروس‌شناسی ووهان، در ماه مه امسال به سازمان‌های اطلاعاتی آمریکا دستور داد تا تلاش‌های خود را بر یافتن ریشه‌های ویروس متمرکز کرده و نتایج تحقیق‌شان را ظرف 90 روز عمومی کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

این مقاله بر اساس توهمات و خیال پردازی های جمهوری خواهان آمریکا تهیه شده!!!🤮💩

جمهوری‌خواهان کنگره_آمریکا درگزارشی نشان میدهندویروس کرونا در«موسسه ویروس‌شناسی ووهان» در چین مورد«دستکاری ژنتیکی» قرار گرفته وسپس ازاین آزمایشگاه به بیرون درزکرده است. محمود:حکومت چین بایستی موردحسابرسی بین المللی قرارگیرد واز شورای_امنیت_ملل_متحد، بیرون انداخته شود.

ایران الصین أفاد الجمهوريون في الكونجرس_الأمريكي أن فيروس كورونا تم 'تعديله وراثيًا' في معهد_ووهان لعلم الفيروسات في الصين ثم تسرب من المختبر.. محمود : حکومة الصین مجرمة ویجب ان تحاسب دولیا ...

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در ایران - مقامات بهداشتی و دانشگاهی از «طغیان کرونا» در مناطق مختلف کشور خبر می‌دهندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. از کرونا در امریکا چه خبر ؟ اونجا خبری نیست که فقط دنبال اخبار ایرانید.امار مبتلایان امریکا ۵۱۸۹۸ و فوت شدگان۲۴۱ نفر اونجا مشکلی نیست؟؟
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ابتلای نیلوفر بیانی به کرونا در زندان اوین
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

نگرانی از وقوع موج سهمگین‌تر شیوع کرونا در ایران؛ وزارت بهداشت: واردات واکسن باید ادامه یابدبا ادامه کندی روند تولید واکسن، علیرضا رئیسی، سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا در ایران اعتراف کرده که برای قطع زنجیره کرونا باید واکسن وارد شود. او تصریح کرده است که تصمیم‌گیری در مورد تعیین شروط واردات واکسن کرونا توسط افرادی خارج از چارچوب وزارت بهداشت اتخاذ شده بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اعتراضات در فرانسه به اجباری شدن گذرنامه سلامت و واکسن کروناصدها هزار نفر در فرانسه برای سومین هفته متوالی به اجباری شدن گذرنامه سلامت و واکسن کرونا اعتراض کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تزریق واکسن کرونا برای 1.4 میلیون معلم تا 10 روز آیندهتزریق واکسن کرونا برای ۱.۴ میلیون معلم تا ۱۰ روز آینده رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های وزارت بهداشت از تزریق واکسن کرونا برای ۱.۴ میلیون نفر معلم و کادر مدارس کشور ظرف یک هفته تا ۱۰ روز آینده خبر داد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شمار قربانیان کرونا در ایران طی یک هفته 38 درصد افزایش یافتبراساس اعلام وزارت بهداشت ایران در یک هفته اخیر موارد فوتی ناشی از کرونا در این کشور 38.2 درصد و موارد بستری 32 درصد افزایش داشته است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »