آیا تزریق سالانه ترکیبی از واکسن‌های کرونا و آنفلوانزا مرسوم می‌شود؟

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مدیرعامل شرکت مدرنا روز دوشنبه در مجمع جهانی اقتصاد گفت که این شرکت داروسازی تلاش می‌کند تا واکسنی تهیه کند که فرد را هم در برابر بیماری «کووید ۱۹» واکسینه کند و هم در برابر دیگر بیماری‌های رایج تنفسی در هر فصل مانند آنفلوانزا.

محتمل‌ترین سناریو این است که ویروس کرونا همچنان تا چند سال در حال انتقال باشد. این ویروسی است که در سراسر جهان پخش شده است و خلاص شدن از آن کار دشواری خواهد بود.وی گفت: «هدف ما این است که هر سال تنها یک دوز یادآوری داشته باشیم و در نتیجه مشکل هماهنگی وجود نداشته باشد. مردم به این ترتیب مجبور به تزریق دو سا سه دوز در هر زمستان نیستند و با یک دوز واکسن در برابر آنفلوانزا، کرونا و ویروس سین‌سیشیال تنفسی ایمن می‌شوند.

مدیرعامل شرکت مدرنا افزود که دسترسی نابرابر به واکسن در سراسر جهان احتمالا ادامه خواهد یافت و همه کشورها از سال ۲۰۲۳ به واکسن ترکیبی جدید دسترسی نخواهند داشت.«احتمال پایان محدودیت‌ها پس از سویه اومیکرون» مدیرعامل شرکت فایزر اظهار داشت: «محتمل‌ترین سناریو این است که ویروس کرونا همچنان تا چند سال در حال انتقال باشد. این ویروسی است که در سراسر جهان پخش شده است و خلاص شدن از آن کار دشواری خواهد بود.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ازین جماعت محدود !!که با دستکاری ژنتیک کرونا را وارد زندگی آدما کردند وقتلهای دردناک وپاندمی با عوارض نامشخص ایجاد نمودند تاسود مافوق کلان ببرند هیچ چیز بعید نیست تجارت موفق با جان و مرگ آدما

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تنش و درگیری در مجمع عمومی بانک دِی در پی تداوم شرایط بحرانی در بورس ایرانچند هفته پس از درگیری در مجمع بورس کرمان، گزارش‌ها حاکی از وقوع درگیری در روز چهارشنبه، ۲۹ دی‌ماه، میان سهامداران و مدیران در مجمع بانک دِی در تهران است.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

منطقه یورو در دو راهی رشد و تورم؛ تزریق محرک‌های اقتصادی ادامه می‌یابد؟رشد پیش‌بینی‌شده برای منطقه یورو بالاتر از برآورد ۴ درصدی افزایش تولید ناخالص داخلی ایالات متحده در سال ۲۰۲۲ است؛ بزرگ‌ترین اقتصاد جهان که بانک مرکزی آن در مواجهه با تهدید تورم ۶.۸ درصدی به اتخاذ سیاست انقباض پولی و افزایش تدریجی نرخ بهره روی آورده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آیا ماموران اطلاعات می‌توانند از شرکت معلمان در اعتراضات جلوگیری کنند؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

نارضایتی سفیر سابق ایران در مسکو از بدعهدی ایران در قبال روسیهمعلوم نیست سفیر ایرانه یا روسیه. در دنیای وارونه ای زندگی می‌کنیم. این یارو ایرانی است یا روس؟ عجب خر تو خری است
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

پهلو گرفتن زیردریایی اتمی آمریکا در گوام در پی افزایش تنش‌ها با چیندر پی افزایش تنش‌ها میان ایالات متحده آمریکا و جمهوری خلق چین بر سر مناقشه تایوان، آمریکا یکی از پیشرفته‌ترین زیردریایی‌های اتمی خود را به پایگاه نظامی آمریکا تازه در دوره ترامپ فهمید که ج.ا و حوثی‌ها و حزب‌الله و بکوحرام و طالبان و داعش، ابزار دست چین و روسیه هستند برای مشغول کردن آمریکا و غرب با این جوجه‌های کثیف و بدبو
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

افزایش شدت بارندگی و آب‌گرفتگی معابر در بندرعباس/ در حال برآورد خسارات هستیممدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان: *امکان شدت گرفتن بارش‌ها و آب‌گرفتگی معابر در بندرعباس تا قبل از ظهر امروز وجود دارد *در ۱۰۰ روستا انسداد مسیر داریم *آب بیش از ۶۰ روستای سیل‌زده در استان قطع است *در حال برآورد خسارات هستیم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »