آکواریومی در ژاپن؛ آدم‌ها در محاصره عروسان دریایی

01/05/1399 01:48:00 ب.ظ

آکواریومی در ژاپن؛ آدم‌ها در محاصره عروسان دریایی این ویدئو را ببینید🔽

بخش تازه‌ای به آکواریوم «سان‌شاین» توکیو اضافه شده است. محل جدیدی برای عروس دریایی در نظر گرفته شده تا بازدیدکنندگان خودشان را به شکلی در محاصره عروس دریایی حس کنند. این بخش از آکوریوم پر از عروس‌دریایی هایی است که طوری پیرامون مخاطبان را در بر گرفته‌اند که در آن بازدید کنندگان می‌توانند برای لحظانی خودشان را در میان جمعی از این گونه جانواران درخشان بی‌مهره احساس کنند.

عروس دریایی یا ژله ماهی گونه‌ای از بی‌مهرگان است که در شاخه مرجانیان طبقه‌بندی می‌شود. این موجودات قادر به شنا کردن هستند.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

آغاز اعتصاب غذا در کنتاکی و اعتصابات سراسری در اعتراض به خشونت پلیس آمریکامعترضان در کنتاکی آمریکا خواستار اخراج دو مامور پلیس که در کشته شدن بریونا تایلر، زن جوان آفریقایی تباری که ماه مارس گذشته با شلیک پلیس در آپارتمان خود کشته شده، هستند. همزمان در چند ایالت دیگر از جمله نیویورک معترضان به نابرابری نژادی و تبعیض در محل کار اعتراض کرده‌اند و اعتصابات و تحصن‌های متعددی هم در میسوری و دیگر ایالات آمریکا برگزار می‌شود.

پاسخ به یک پرسش: آیا رفتن به باشگاه‌های ورزشی در طول همه‌گیری کرونا امن است🔺پاسخ به یک پرسش: آیا رفتن به باشگاه‌های ورزشی در طول همه‌گیری کرونا امن است ⚡️با کاهش محدودیت‌های قرنطینه اعمال شده برای جلوگیری از شیوع کرونا، بسیاری از افراد تشنه بازگشت به روند عادی و انجام زندگی معمول خود، از جمله فعالیت‌های ورزشی‌شان، هستند.

آمار ابتلا به کرونا در روسیه به مرز 790 هزار نفر رسید

رئیسی در واکنش به #اعدام_نکنید: جوسازی تاثیری نداردابراهیم رئیسی، رییس قوه قضاییه در واکنش تلویحی به اعدام_نکنید با تاکید بر اینکه خط قرمز قوه قضاییه «اغتشاش» است، افزود «فضاسازی‌ها و جوسازی‌ها» بر رفتار این قوه تاثیرگذار نیست

شمار قربانیان کرونا در افغانستان به 1183 نفر رسیدشمار مبتلایان به کرونا در افغانستان با شناسایی 40 مورد جدید طی شبانه‌روز گذشته به 35 هزار و 503 نفر و شمار قربانیان نیز به 1183 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی

ادامه بازگشت پناهجویان سوری به مناطق امن در سوریه