آکسیوس: نشست مشترک اسرائیل و آمریکا درباره ایران برگزار می‌شود

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وبگاه خبری «آکسیوس» در گزارشی خبر داد، مقامات آمریکایی و اسرائیلی، این هفته دور جدیدی از مذاکرات راهبردی با محوریت برنامه هسته‌ای ایران و مقابله با

این وبگاه خبری به نقل از برخی مقامات آمریکایی و اسرائیلی نوشت، ایال هولاتا، مشاور امنیت ملی اسرائیل، در رأس یک هیئت چندسازمانی، این هفته برای دیدار با جیک سالیوان، همتای آمریکایی خود به واشینگتن سفر خواهد کرد.آکسیوس در این زمینه عنوان کرد، دولت بایدن اخیرا سناریوی عدم موفقیت مذاکرات هسته‌ای وین را در دست بررسی قرار داده و تل‌آویو نیز با اعمال فشار علیه واشینگتن، خواستار همکاری آمریکا برای اجرای «طرح جایگزین» است.

دفتر نخست‌وزیر اسرائیلی نیز خبر داد، نفتالی بنت در این تماس، پیشنهاد ایران در مذاکرات هسته‌ای وین، مبنی بر حذف سپاه پاسداران از فهرست گروه‌های تروریستی آمریکا را مورد بحث قرار داده است. نخست‌وزیر اسرائیل در ادامه افزود: «اسرائیل موضع خود را در این زمینه به روشنی بیان کرده است: سپاه پاسداران بزرگترین سازمان تروریستی در جهان است.»

اسرائیل و آمریکا پیشتر و در اوایل دوران ریاست‌جمهوری باراک اوباما، کارگروهی مشترکی تحت عنوان «اوپال» ایجاد کرده بودند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

احتمال احیای برجام از چند ماه پیش کمتر شده است/ موافقت بایدن با درخواست ایران غوغای بزرگی در سیاست داخلی آمریکا به راه می‌اندازداستاد علوم سیاسی دانشگاه آکران با بیان اینکه توافق امکان‌پذیر است، اما احتمال وقوع توافق و احیای برجام کمتر از چند ماه پیش شده است، گفت:‌ یا آمریکا یا ایرانی‌ها باید در مورد اختلاف موجود سازش کنند تا جلو بروند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

توافق آذربایجان و ارمنستان برای برگزاری نشست کمیسیون مشترکآذربایجان و ارمنستان در خصوص نشست فوری کمیسیون مشترک دو کشور به توافق رسیدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پزشکیان: با حذف غربالگری جنین فکر افزایش جمعیت بودند تعداد معلولان افزایش می‌یابدعضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس ایران تصریح کرد با حذف غربالگری جنین، فقط فکر افزایش جمعیت بودند و با افزایش تعداد معلولان، هزینه نگهداری آن‌ها چگونه تامین می‌شود؟ - خبرگزاری آناتولی حکومت جاهلیت ایران بخشی از نوع سیاستهای سیاسی و اقتصادی وو...ممنوعه و جاهلانه و فاشیستی ضد بشری و ضد انسانی را به اجرا گذاشته بجز دزدان و اخطلاسگران و ویژه خوران حکومتی هیچ کس و هیچ شغلی در ایران نمیتواند از غارت و دزدیها‌ی حکومتی در امان باشد. وام‌ فرزند آوری اعلام کرده!...
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

روز کارگر را یک جشن اعتراضی می‌دانیم/ مراسم هفته کارگر امسال مجازی نیستنشست خبری خانه کارگر به مناسب آغاز هفته کارگر و اعلام برنامه‌های این هفته، با حضور علیرضا محجوب (دبیرکل خانه کارگر) برگزار شد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

هشدار و انتقاد دو نماینده مجلس از وضعیت انحصاری در اینترنتدو نماینده مجلس با اشاره به افزایش قیمت اینترنت در ایران، درباره انحصاری شدن اینترنت و برنامه‌ریزی برای «سود اقتصادی و منافع سیاسی متحجرانه یک اقلیت انحصار طلب» هشدار داده‌اند. اینترنت گران نیست، نمیخوای ؟ برو از ترکیه بخر! جواب سربار قالیباف به منتقدان گرانی اینتر نت
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

بنت در تماس با بایدن: سپاه پاسداران بزرگترین سازمان تروریستی دنیاست | DW | 25.04.2022جو بایدن رییس جمهوری آمریکا و نفتالی بنت نخست وزیر اسرائیل در تماسی تلفنی درباره موضوعات مشترک منطقه‌ای و جهانی از جمله 'تهدیدهای ایران و نیروهای نیابتی‌اش' صحبت کردند. بایدن در ماه‌های آینده به اسرائیل سفر می‌کند. 5 Se acordará él de sus valientes; se atropellarán en su marcha; se apresurarán a su muro, y la defensa se preparará. 6 Las puertas de los ríos se abrirán, y el palacio será destruido.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »