آکسیوس: واشنگتن در حال بررسی تعطیلی سفارت خود در بغداد است

04/10/1399 01:37 ب.ظ

سایت آمریکایی: واشنگتن در حال بررسی تعطیلی سفارت خود در بغداد است پایگاه خبری «اکسیوس» گزارش داد که آمریکا در حال بررسی تعطیلی سفارت خود در بغداد است.

به گزارش ایسنا، به نقل از شفق نیوز, پایگاه خبری «اکسیوس» به نقل از دو منبع مطلع اعلام کرد، دولت آمریکا در حال بررسی تعطیلی سفارت خود در بغداد پس از حملات موشکی به منطقه الخضراء عراق است.

یکشنبه شب حملات راکتی به مرکز بغداد صورت گرفت که خسارت‌های مادی را در دارایی‌های دولتی و خصوصی و منازل مردم ساکن در نزدیکی منطقه الخضراء به دنبال داشت. نیروهای امنیتی عراق پیشتر اجرای طرح استقرار گسترده را با مشارکت ارتش، نیروهای پلیس و دستگاه امنیت ملی در مناطق متعددی از بغداد آغاز کردند که هدف از آن جلوگیری از حملات راکتی جدید به منطقه الخضراء است که سفارت آمریکا در آن قرار دارد.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

این تعطیلی نشان از حوادث بدی بنظر خواهد بود جنگی دیگر بخواطر حماقت چند نفر بعید نیست خبر خوبی نیست .ممکنه ترامپ به فکر جنگ باشه

قاضی شهریاری در گفت‌وگو با ایسنا: علت مرگ آزاده نامداری در حال بررسی استسرپرست دادسرای جنایی تهران ضمن تایید فوت آزاده نامداری، گفت: بازپرس ویژه قتل به محل کشف جسد اعزام شده است و علت مرگ آزاده نامداری در حال بررسی است.‌ از شوهرش باید پرس و جو بشه که دوروز با بچه اش در تعطیلات عید شمال بوده . جای دوری نرید . فرزاد حسنی شوهر قبلیش بوده و او را حسابی کتک میزده🤔 یکی از این آخوندها و آخوندزادهها همچین ترتیبش و داده که بعد از رکابگیری مرده. از قرارداد چین بگو! نه_به_قرارداد_۲۵ساله نه_به_جمهوري_اسلامي

طالبان: با طرح آمریکا مخالفت نکرده‌ایم، در حال بررسی هستیمطالبان مخالفت با طرح صلحی که آمریکا اخیرا پیشنهاد کرده را تکذیب کرد. در این راستا کمیته صلح افغانستان نیز گفت، دیدگاه آمریکا را بررسی می‌کند.

بایدن در حال بررسی لغو تحریم‌های ایران«بایدن در حال بررسی لغو تحریم‌های ایران» نشریه ساندی تایمز در گزارشی به نقل از یک مقام امنیتی آمریکایی مدعی شد که جو بایدن به دنبال آن است که تحریم‌های وضع شده علیه ایران را با هدف حفظ توافق هسته‌ای ۲۰۱۵ کاهش دهد و این توافق را به مسیر خود بازگرداند. عیدی برای همه تهیه و توزیع بسته های پروتئینی در مناطق نیازمند به قول عالمی ،این دنیا تماما عاریتی و امانت است . این انفاق است که میماند و دست شمارا میگیرد. برای اطلاعات بیشتر با بنده وارد ارتباط شوید. گهی لف لف خورد گه دانه دانه از همون منابع که گفته بودن بایدن در نشست مونیخ تحریم ها رو لغو میکنه ؟

شعله ور شدن تانکر سوخت در مرز ماهیرود / علت در دست بررسی استمدیرکل گمرکات خراسان‌جنوبی گفت: امروز دو کامیون( تانکر سوخت) ایرانی و افغانستانی در مرز ماهیرود دچار آتش‌سوزی شدند که با تلاش‌های آتش نشانان این آتش سوزی مهار شد.

بررسی حقوقی مصادره املاک بهاییان در روستایی در مازندران

به گزارش ایسنا، به نقل از شفق نیوز, پایگاه خبری «اکسیوس» به نقل از دو منبع مطلع اعلام کرد، دولت آمریکا در حال بررسی تعطیلی سفارت خود در بغداد پس از حملات موشکی به منطقه الخضراء عراق است.

یکشنبه شب حملات راکتی به مرکز بغداد صورت گرفت که خسارت‌های مادی را در دارایی‌های دولتی و خصوصی و منازل مردم ساکن در نزدیکی منطقه الخضراء به دنبال داشت.

نیروهای امنیتی عراق پیشتر اجرای طرح استقرار گسترده را با مشارکت ارتش، نیروهای پلیس و دستگاه امنیت ملی در مناطق متعددی از بغداد آغاز کردند که هدف از آن جلوگیری از حملات راکتی جدید به منطقه الخضراء است که سفارت آمریکا در آن قرار دارد.

فرماندهی عملیات مشترک عراق نیز اعلام کرده بود که دست به اقدامات گسترده‌ای برای متوقف ساختن حملات به هیئت‌های دیپلماتیک و تأسیسات حیاتی در عراق می‌زند.