آکار: به منظور حفظ آتش‌بس در ادلب نیروی بیشتری اعزام می‌کنیم

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر دفاع ملی ترکیه اعلام کرد که به منظور برقراری آتش‌بس در ادلب و ادامه آن با اعزام نیروی بیشتری منطقه را کنترل خواهیم کرد. - خبرگزاری آناتولی

وزیر دفاع ملی ترکیه اعلام کرد که به منظور برقراری آتش‌بس در ادلب و ادامه آن با اعزام نیروی بیشتری منطقه را کنترل خواهیم کرد.خلوصی آکار، وزیر دفاع ملی ترکیه که در حاشیه نشست وزرای دفاع کشورهای عضو ناتو در بروکسل به سر می برد در پاسخ به سوالات خبرنگاران درباره ادلب سوریه اظهار داشت: به منظور برقراری آتش‌بس در ادلب و حفظ آن با اعزام نیروی بیشتری منطقه را کنترل خواهیم کرد.

وی همچنین تصریح کرد: با قدرت به‌ ناقضان آتش‌‌بس در ادلب پاسخ داده و تمام تدابیر لازم نیز اتخاذ خواهیم کرد. آکار با اشاره به اینکه از زمان نشست اخیر وزرای دفاع کشورهای عضو ناتو در ماه اکتبر وضعیت ادلب وخیم تر شده است گفت: در منطقه مذکور که چهار میلیون سوری آنجا به سر می برند، ترکیه یکی از کشورهای ضامن است. برای برقراری آتش بس، جلوگیری از کوچ اجباری و پایان قتل عام‌ها در ادلب تلاش می کنیم.

وی در ادامه افزود: رژیم بشار اسد علی‌رغم آتش‌بس به حملات شدیدش ادامه می‌دهد. در نتیجه این حملات حدود یک میلیون سوری در این روزهای سخت زمستان مجبور به ترک خانه های شان شده و به مرز ترکیه پناه آوردند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دلار در ایران به بالاترین میزان در بهمن‌ماه رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وزیر خارجه آمریکا از 'پیشرفت' در مذاکرات با طالبان به غنی و عبدالله اطمینان دادمحمد اشرف غنی و عبدالله عبدالله، رهبران دولت وحدت ملی افغانستان می‌گویند مایک پومپئو، وزیر خارجه آمریکا در تماس تلفنی با آن‌ها،‌ از پیشرفت در مذاکرات جاری با طالبان خبر داده است. ای همه گک گوز گوز امریکا بعد هم مذاکره خنده خالی خدایا ببین تو این دنیا چه به سر بندگان اخمقت امده که شیطان میانجیگری میکند Want to see more positive smiles soon.....!
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ایران: مرگ یک زن مشکوک به کرونا در تهرانایران: مرگ یک زن مشکوک به کرونا در تهران روزنامه ایران مدعی شد: همزمان با مرگ زنی میانسال در یکی از بیمارستان‌های پایتخت که مشکوک به بیماری کرونا بود، تحقیقات در این باره آغاز شد. راهپیمایی ۲۲ بهمن تموم شد، آمار کرونا هم کم کم بیرون میاد خوب خداروشکر تحقیقات اغاز شد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حمله هوایی آمریکا به مواضع رژیم اسد در حسکه سوریهحمله هوایی آمریکا به مواضع رژیم اسد در حسکه سوریه
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اجازه نمی‌دهیم کسی در آرای مردم دخالت کند/ مردم به سلامت انتخابات اعتماد دارندنمیرالمومنین کی بازنشست میشن؟ 🤣🤣
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ویروس کرونا؛ شکایات علیه تبعیض نسبت به آسیایی‌ها در آلمان | DW | 12.02.2020اداره فدرال مبارزه با تبعیض در آلمان اعلام کرد که پس از شیوع ویروس کرونا با شمار فزاینده‌ای از شکایت‌ها به دلیل برخوردهای تبعیض‌آمیز علیه آسیایی‌ها روبرو شده است. تعداد مبتلایان به کرونا در آلمان به ۱۶ نفر رسیده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »