آکار: معتقدیم که همکاری ترکیه و ایتالیا به نفع تمام منطقه خواهد بود

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 8 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 53%

- خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

خلوصی آکار، وزیر دفاع ملی ترکیه در دیدار با همتای ایتایایی خود اظهار داشت: معتقدیم که همکاری ترکیه و ایتالیا به نفع تمام منطقه خواهد بود. در بسیاری از موضوعات همفکر هستیم.

در دیدار با همتای ایتالیایی خود اعلام کرد: در این گفت‌وگو در خصوص لیبی٬ تحولات سوریه و مدیترانه شرقی و همچنین مسائل منطقه‌ای رایزنی کردیم.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آکار: منتظر عذرخواهی فرانسه هستیموزیر دفاع ترکیه تاکید کرد که آنکارا منتظرعذرخواهی فرانسه است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

برآورد سازمان همکاری اقتصادی و توسعه از نرخ بیکاری پس از موج دوم کروناسازمان همکاری اقتصادی و توسعه(OECD) روز سه‌شنبه با انتشار گزارشی اعلام کرد تبعات ناشی از شیوع ویروس کرونا برای بازار کار فراتر از پیش‌بینی‌ها و برآوردهای اولیه خواهد بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پایان وضعیت اضطراری در کشتی حامل مهاجران در دریای مدیترانهگزارش‌ها از سیسیل در جنوب ایتالیا حاکی است که آرامش به کشتی بحران زده‌ی «اوشین وایکینگ» بازگشته و مقامات ایتالیا با تخلیه مهاجران در بندر موافقت کرده‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

هشدار مجدد چین به دولت کانادا درباره هنگ کنگ؛ «مقابله به مثل می‌کنیم»دولت چین می گوید در صورتی که که کانادا توافق های تجاری با هنگ کنگ را لغو کند، این کشور دست به مقابله به مثل زده و واکنش نشان خواهد داد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آغاز فعالیت مدارس از ۱۵ شهریور/احتمال تغییر زمان بازگشایی مدارس با تشدید شیوع کروناآغاز فعالیت مدارس از ۱۵ شهریور وزیر آموزش و پرورش: زمان بازگشایی مدارس ۱۵ شهریورماه خواهد بود و کیفیت برگزاری کلاس‌ها به صورت حضوری و غیرحضوری متناسب با رعایت شرایط پروتکل‌های بهداشتی تعیین می‌گردد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بازگشت عادل با ۹۰ جدید؟بازگشت عادل با ۹۰ جدید؟ *عادل فردوسی‌پور قصد دارد شبیه‌ترین برنامه به ۹۰ را بر بستر اینترنت به دست مخاطبان برساند *البته او نمی‌تواند اسم برنامه جدیدش را «۹۰» بگذارد؛ چون این اسم متعلق به شبکه ۳ است و کسی نمی‌تواند خارج از صداوسیما از آن استفاده کند/شرق
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »