آکار: اف-35 را ندهند، جنگنده ملی خود را خواهیم ساخت

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 2 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

خلوصی آکار، وزیر دفاع ملی ترکیه: حالا که جنگنده اف-35 را نمی دهند، ما نیز هواپیمای رزمی و آموزشی خود 'هور کوش' را ساختیم، جنگنده ملی خود را نیز خواهیم ساخت.

خلوصی آکار، وزیر دفاع ملی ترکیه: حالا که جنگنده اف-35 را نمی دهند، ما نیز هواپیمای رزمی و آموزشی خود"هور کوش" را ساختیم، جنگنده ملی خود را نیز خواهیم ساخت. اگر پاترویت نمی دهند"سپر" را می سازیم، سیستم دفاع هوایی خود را توسعه بیشتری خواهیم داد.

کسی تردیدی در این زمینه نداشته باشد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نتیجه تقوا را در آقا، کامل دیدم/ درس ولایت شناسی را باید نزد سیدحسن نصرالله یادبگیریمسردار سلیمانی: درس ولایت شناسی را باید نزد سیدحسن نصرالله یاد بگیریم اصل نیت رژیم صهیونیستی در جنگ ۳۳ روزه تغییر دموگرافی كامل در لبنان بود مردم لبنان پناهگاهی جز حزب الله ندارند شهید مغنیه شبیه‌ترین صفات را در صحنه‌ی جنگ به مالك اشتر داشت
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

افراد طالبان دست‌کم ۱۱ مامور پلیس را کشتند و مقر آنها را به آتش کشیدندافراد طالبان دست‌کم ۱۱ مامور پلیس را کشتند و مقر آنها را به آتش کشیدند منیر فرهاد، سخنگوی استاندار بلخ، گفته است که افراد طالبان پس از به دست گرفتن کنترل مقر پلیس در پی یک درگیری مسلحانه با ماموران پلیس، آنجا را به آتش کشیدند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

سیستم را باید آنتی‌فساد کنیم و جلوی امضاهای طلایی را بگیریم
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

ایران چند دیپلمات عراقی را دستگیر و آنها را در خیابان کتک زدیک سند فاش شده از سفارت عراق در ایران، نشان داد نهادهای امنیتی ایران چند کارمند وزارت امور خارجه حب_حسین_یجمعنا با ابن خبرای چرتت تفرقه نمیتونی ایجاد کنی سعودی کم عقل وقتي ايام اربعين نزديک مي شوند سعودي عرب مانند شيطان ابليس تحرک پيدا مي کند. باز دم اربعین شد العربیه شروع به تفرقه افکنی کرد
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

خلوصی آکار: نیروهای مسلح ما در حالت آماده باش هستندخلوصی_آکار: نیروهای مسلح ما در حالت آماده باش هستند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سخنگوی قوه قضاییه: درباره سرقت از منزل یک نماینده واقعیت را نمی‌دانیمسخنگوی قوه قضاییه با اشاره به سرقت از منزل یک نماینده مجلس گفت: اینکه سارق از محل سرقت چه اموالی برده را مالباخته اعلام می کند. بعد که دزد دستگیر شد صحتش بررسی می شود. واقعیت امر چه بوده را نمی‌دانیم اما این نماینده محترم خودشان اعلام کردند چنین اقلامی در منزل من وجود نداشته وقتی خود مالباخته ادعایی ندارد ما چه بگوییم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »