خلوصی آکار، وزیر دفاع ملی ترکیه

خلوصی آکار، وزیر دفاع ملی ترکیه

آکار: اف-35 را ندهند، جنگنده ملی خود را خواهیم ساخت

- خبرگزاری آناتولی

02/10/2019 11:01:00 ق.ظ

خلوصی آکار، وزیر دفاع ملی ترکیه : حالا که جنگنده اف-35 را نمی دهند، ما نیز هواپیمای رزمی و آموزشی خود 'هور کوش' را ساختیم، جنگنده ملی خود را نیز خواهیم ساخت.

- خبرگزاری آناتولی

 خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

کرونا در ایران؛ شمار ابتلا و بستری روزانه به بالاترین سطح از زمان آغاز همه‌گیری رسید

شمار ابتلا و بستری روزانه در ایران به بالاترین سطح از زمان آغاز همه‌گیری ویروس کرونا در این کشور و شمار قربانیان روزانه این بیماری نیز به بالاترین سطح از ۲۸ آوریل(۸ اردیبهشت) رسید.

نتیجه تقوا را در آقا، کامل دیدم/ درس ولایت شناسی را باید نزد سیدحسن نصرالله یادبگیریمسردار سلیمانی: درس ولایت شناسی را باید نزد سیدحسن نصرالله یاد بگیریم اصل نیت رژیم صهیونیستی در جنگ ۳۳ روزه تغییر دموگرافی كامل در لبنان بود مردم لبنان پناهگاهی جز حزب الله ندارند شهید مغنیه شبیه‌ترین صفات را در صحنه‌ی جنگ به مالك اشتر داشت

افراد طالبان دست‌کم ۱۱ مامور پلیس را کشتند و مقر آنها را به آتش کشیدندافراد طالبان دست‌کم ۱۱ مامور پلیس را کشتند و مقر آنها را به آتش کشیدند منیر فرهاد، سخنگوی استاندار بلخ، گفته است که افراد طالبان پس از به دست گرفتن کنترل مقر پلیس در پی یک درگیری مسلحانه با ماموران پلیس، آنجا را به آتش کشیدند.

سیستم را باید آنتی‌فساد کنیم و جلوی امضاهای طلایی را بگیریم

ایران چند دیپلمات عراقی را دستگیر و آنها را در خیابان کتک زدیک سند فاش شده از سفارت عراق در ایران، نشان داد نهادهای امنیتی ایران چند کارمند وزارت امور خارجه حب_حسین_یجمعنا با ابن خبرای چرتت تفرقه نمیتونی ایجاد کنی سعودی کم عقل وقتي ايام اربعين نزديک مي شوند سعودي عرب مانند شيطان ابليس تحرک پيدا مي کند. باز دم اربعین شد العربیه شروع به تفرقه افکنی کرد

خلوصی آکار: نیروهای مسلح ما در حالت آماده باش هستندخلوصی_آکار: نیروهای مسلح ما در حالت آماده باش هستند

سخنگوی قوه قضاییه: درباره سرقت از منزل یک نماینده واقعیت را نمی‌دانیمسخنگوی قوه قضاییه با اشاره به سرقت از منزل یک نماینده مجلس گفت: اینکه سارق از محل سرقت چه اموالی برده را مالباخته اعلام می کند. بعد که دزد دستگیر شد صحتش بررسی می شود. واقعیت امر چه بوده را نمی‌دانیم اما این نماینده محترم خودشان اعلام کردند چنین اقلامی در منزل من وجود نداشته وقتی خود مالباخته ادعایی ندارد ما چه بگوییم.