آکار: در نشست ناتو پیشنهاد خود را ارائه کردیم

02/08/1399 08:22:00 ب.ظ

آکار: (لغو رزمایش مشترک ترکیه و یونان) دوستان‌مان در این خصوص بررسی‌های لازم را انجام می‌دهند. منتظر اتمام مراحل رسمی در روزهای آتی هستیم

- خبرگزاری آناتولی خبرگزاری آناتولی خلوصی اکار، وزیر دفاع ملی ترکیه: (در ارتباط با لغو رزمایش مشترک ترکیه و یونان) در نشست ناتو پیشنهاد خود را ارائه کردیم، دبیرکل ناتو و همتای یونانی‌مان نیز از آن استقبال کردند.

خبرگزاری آناتولی خلوصی اکار، وزیر دفاع ملی ترکیه: (در ارتباط با لغو رزمایش مشترک ترکیه و یونان) در نشست ناتو پیشنهاد خود را ارائه کردیم، دبیرکل ناتو و همتای یونانی‌مان نیز از آن استقبال کردند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

بیم و امید اعضای ناتو در آستانه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا | DW | 21.10.2020ریاست جمهوری ترامپ را بدترین دوره تاریخ پیمان ناتو می‌دانند. کشورهای عضو با نگرانی به انتخابات سوم نوامبر در آمریکا چشم دوخته‌اند. پیروزی مجدد ترامپ در این انتخابات حتی می‌تواند به معنای فروپاشی پیمان دفاعی ناتو باشد. سخت شد که. من نه از ترامپ خوشم میاد نه از ناتو. سس خارتون تخم مفت خورا و چپولای اروپایی رو کشیده حضرت ترامپ. دمششش گرممم.

ناتو در پایگاه هوایی رامشتاین آلمان یک پایگاه فضایی می‌سازد | DW | 22.10.2020وزیران دفاع کشورهای عضو ناتو تصمیم دارند در منطقه فالتس آلمان یک پایگاه فضایی ایجاد کنند. این پایگاه فضایی قرار است در پایگاه هوایی رامشتاین آلمان ایجاد شود. هدف مقابله با حمله به سامانه‌های ماهواره‌ای اعلام شده است.

رایزنی وزیران دفاع ناتو در مورد خروج نیروهای خود از افغانستانوزیران دفاع کشورهای عضو پیمان آتلانتیک شمالی «ناتو» در مورد خروج نیروهای خود از افغانستان، رایزنی می‌کنند. - خبرگزاری آناتولی

کرونا در آلمان؛ بیش از ۱۱ هزار مبتلا در دومین روز پیاپی | DW | 23.10.2020بار دیگر موارد جدید ابتلا به کرونا در آلمان طی یک روز از مرز ۱۱ هزار نفر گذشت و نگرانی‌ها را افزایش داد. برخی کارشناسان معتقدند در صورت ادامه این روند اعمال محدودیت‌های شدید سراسری اجتناب‌ناپذیر می‌شود.

در حمله آمریکا 'شماری از اعضای ارشد القاعده در سوریه کشته شدند' | DW | 23.10.2020ارتش ایالات متحده می‌گوید که در حمله هوایی به یک پایگاه شبکه القاعده در نزدیکی شهر ادلب چندین نفر از اعضای این گروه تروریستی کشته شده‌اند. در یک عملیات تروریستی مفتی دمشق و حومه که به بشار اسد نزدیک بود، کشته شد. عالی 😁👏🏻👏🏻👏🏻

تظاهرات در بوگوتای کلمبیا در اعتراض به خشونت‌های قاچاقچیان مواد مخدرکلمبیا بزرگترین تولیدکننده کوکائين در جهان است و ایالات متحده اصلی‌ترین مقصد این ماده مخدر پرطرفدار به شمار می‌رود.