آکار با اسپر دیدار کرد

03/08/1398 12:49 ب.ظ

خلوصی آکار، وزیر دفاع ترکیه در حاشیه اجلاس ناتو در بروکسل با مارک اسپر همتای آمریکایی خود دیدار و گفتگو کرد.

- خبرگزاری آناتولی خبرگزاری آناتولی خلوصی آکار، وزیر دفاع ترکیه در حاشیه اجلاس ناتو در بروکسل با مارک اسپر همتای آمریکایی خود دیدار و گفتگو کرد.

خبرگزاری آناتولی خلوصی آکار، وزیر دفاع ترکیه در حاشیه اجلاس ناتو در بروکسل با مارک اسپر همتای آمریکایی خود دیدار و گفتگو کرد.

ادامه مطلب:
aa_persian »

خلوصی آکار و مارک اسپر؛ وزرای دفاع ترکیه و آمریکا طی دیداری در بروکسل، آخرین تحولات سوریه، مسائل دفاعی و امنیتی و عملیات چشمه_صلح را مورد بررسی قرار دادند.

دیدار شاهزاده چارلز با تیم راگبی ولز پیش از دیدار نیمه‌نهایی جام جهانیتیم ولز قرار است در دیدار نیمه‌ نهایی جام جهانی راگبی که در ژاپن برگزار می‌شود، با تیم ملی آفریقای جنوبی بازی کند.

دیدار ظریف با رئیس جمهور آذربایجانجواد ظریف که برای شرکت در اجلاس وزرای خارجه عضو جنبش عدم تعهد در باکو حضور دارد، با الهام علی اف رئیس جمهور آذربایجان دیدار کرد

میشل عون: آماده دیدار با نمایندگان معترضان هستم

بعد از مرگ دست‌کم ۱۵ معترض، رئیس جمهوری شیلی می گوید آماده دیدار با معترضان استبعد از مرگ دست‌کم ۱۵ معترض، رئیس جمهوری شیلی می گوید آماده دیدار با معترضان است به گزارش بی بی سی در روز سه شنبه ۳۰ مهر، این اعلام آمادگی او در شرایطی صورت می گیرد که اعتراضات مردم شیلی از روز جمعه اخیر به کشته شدن ۱۵ نفر منجر شده است.

دیپلمات آمریکایی جزئیاتی از مساله اوکراین را با کنگره در میان می گذارددیپلمات آمریکایی جزئیاتی از مساله اوکراین را با کنگره در میان می گذارد قانونگذارانی که پس از توضیحات آغازین تیلور از این جلسه در پشت درهای بسته بیرون آمدند،گفتند او توضیحات مفصلی داد که نقاط مبهم توضیحات دیگر شهود را تکمیل کرد.

دو شهروند کرد مجموعا به ۶ سال زندان محکوم شدند؛ اتهام ارتباط با احزاب کرددو شهروند كرد مجموعا به ۶ سال زندان محکوم شدند؛ اتهام ارتباط با احزاب کرد «محمد شریف سالم» و «جلال سورمان» دو شهروند کرد ساکن ارومیه از سوی دادگاه انقلاب مجموعا به شش سال زندان محکوم شده‌اند. چرند و پرند نگید. اولا کرد نبودن و سارق بودن و به جرم سرقت بازداشت شدند. ثانیا شایعه نکنید ، البته میدونم پول میگیرید تا شایعه کنید. ثالثا اینکه شما هدفتون تفرقه بین کردها و ترک های داخل ایرانه ؛ که کور خوانده اید. دروغ_VOA کذاب