آکار: نیروهای ترکیه با کمک برادران سوری به مبارزه با تروریسم در شرق فرات خواهند پرداخت

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 11 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر دفاع ترکیه اعلام کرد سربازان قهرمان ما که با انجام عملیات شاخه زیتون، مردم منطقه را از آزار و شکنجه پ.ک.ک/ک.ج.ک/پ.ی.د-ی.پ.

گ نجات دادند، همراه برادران سوری خود به مقابله با گروه‌های تروریستی در شرق فرات خواهند پرداخت.خلوصی آکار، وزیر دفاع ترکیه اظهار با انتشار بیانیه ای ضمن ارزیابی عملیات چشمه صلح اظهار داشت: وزیر دفاع ترکیه اعلام کرد سربازان قهرمان و فداکار ما که با انجام عملیات شاخه زیتون، مردم منطقه را از آزار و شکنجه پ.ک.ک/ک.ج.ک/پ.ی.د-ی.پ.گ نجات دادند، همراه برادران سوری خود به مقابله با گروه‌های تروریستی در شرق فرات خواهند پرداخت.

آکار در ادامه بیانیه افزوده است: ما نه تنها به امنیت كشور و ملت خود اهمیت می دهیم ، بلكه به امنیت سایر گروههای مذهبی و قومی مانند كردها، عربها، آشوریها، مسیحیان و ایزدی های ساكن در منطقه نیز اهمیت می دهیم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزارت دفاع ملی ترکیه: ترکیه تنها عضو ناتو است که با گروه تروریستی مبارزه میدانی می‌کندوزارت دفاع ملی ترکیه: ترکیه تنها عضو ناتو است که با گروه تروریستی مبارزه میدانی می‌کند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تاکید پرزیدنت ترامپ بر خروج نیروهای آمریکایی از سوریه: کشورهای منطقه مسئول مبارزه با داعش هستنددونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا با رد انتقادها از تصمیم خود برای خروج نیروهای آمریکایی از شمال سوریه، گفت که نمی‌خواهد آمریکا درگیر جنگ‌های بی‌پایان باشد و از زمان نامزدی در انتخابات گفته بود که هدف ا تکرار اشتباه اوباما داعیش پروژه امریکا است به نام اسلام وخلافت اسلام رابدنام می کند ترامپ در آستانه ی شکست انتخاباتی قرار گرفته است. رییس جمهور گانگستر ، دزد ، مفسد فی الارض ، قانون شکن ، تروریست ، بچه مغز و دروغگوی اعظم آمریکا در جهت جلب رای خانواده های سربازان آمریکایی این خبر را منتشر کرده و خروج نیروها از سوریه دروغی بیش نیست.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پنتاگون هماهنگی هوایی با ترکیه در آسمان سوریه را متوقف کردوزارت دفاع آمریکا دوشنبه 7 اکتبر اعلام کرد که مرکز عملیات‌های هوایی مشترک، ترکیه را از ترتیب غلط کرده
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

'ترکیه تنها عضو ناتو است که با داعش مبارزه میدانی می‌کند'
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ترکیه: عملیات‌ ما جهت مبارزه با تروریسم اجرایی می شود- خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شرط ایران برای مذاکره با عربستان/ اعلام آمادگی برای همکاری با همسایگان در تامین امنیت منطقهوزیر امور خارجه گفت: در شرایطی که سعودی‌ها علاقمند به مذاکره با ایران شدند اگر مسائل منطقه را پای میز مذاکره و نه با کُشتن مردم دنبال کنند، جمهوری اسلامی را هم قطعا همراه با خود خواهند داشت. ج.ا. داره رو سر خودش خراب میشه. این تو بمیری از اون تو بمیری ها نیست. دارن وقتتون رو طلف میکنن. 🤣
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »