آژانس دارویی اتحادیه اروپا مهر تایید زد: واکسن آسترازنکا ایمن است

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 59%

آژانس دارویی اتحادیه اروپا مهر تایید زد: واکسن آسترازنکا ایمن و موثر است

ایران اخبار, ایران سرفصلها

تحقیقات جامع انجام شده توسط متخصصان این نهاد ناظر اروپایی که مقر آن در آمستردام است همچنین نشان می‌دهد که این واکسن خطر ترومبوآمبولیک یا لختگی خون را افزایش نمی‌دهد.

مدیر اجرایی آژانس دارویی اروپا در این خصوص تصریح کرد: «بر اساس شواهد موجود و پس از روزها تجزیه و تحلیل عمیق، ما هنوز نمی توانیم به طور قطعی ارتباط بین موارد گزارش شده و واکسن را رد کنیم.» وی در ادامه از جانب کمیته ایمنی آژانس دارویی اروپا توصیه کرد که توجه استفاده کنندگان واکسن به بیماری‌های نادر گزارش شده جلب شود و برای کمک به توقف و کاهش عوارض جانبی احتمالی ناشی از این دارو اطلاعاتی کامل‌تر در اختیار متخصصان بهداشت و افراد واکسینه شده قرار گیرد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

از فایزر چه خبر

morgh_amin خب پس بزنید بمیرید 😁😁

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

یک مقام آژانس دارویی اتحادیه اروپا ارتباط میان واکسن آسترازنکا و خون‌لختگی را تایید کردمارکو کاوالری، مسئول سیاست‌گذاری واکسیناسیون در آژانس دارویی اروپا در گفتگو با روزنامه ایتالیایی «ایل مساگرو» گفت: «ما از این پس می‌توانیم این ارتباط را تایید کنیم. این مسئله به وضوح روشن است.» دلیل بازاریابی به شیوه‌ی «نعل وارونه» و در نهایت خرید انبوه این فرآورده پزشکی معیوب هم از سوی شبکه ج اسلامی مشخص شد. چندین سال است ارتباط میان شدت بالای جراحات تصادفات جاده‌ای با حلبی‌های فرانس‌خودرو نیز تأئید شده است و به همین دلیل مقصد آن بجای سایت‌های اسقاطی بازار ایران است. ssheflera بله_به_خون_لختگی 😂😂😂😂
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آژانس بین‌المللی انرژی اتمی: در ارتباط با سانحه نطنز، با مقامات ایران در تماسیمسخنگوی آژانس بین‌المللی انرژی در گفت‌وگویی به سانحه رخ داده در تاسیسات غنی سازی نطنز اشاره کرده و گفت که آژانس از آن مطلع است. ۴۴ دقیقه حتی یک لایک خون جوانان وطن میچکد از چنگ تو..... . .. ... .... نه_به_جمهوري_اسلامي نه_به_قرارداد_۲۵_ساله ولو_بلغ_ما_بلغ خطاب به عرازشه احمق قضیه نطنز دیگه مرغ و روغن و گرونی نیستا بذارید پای روحانی و بگین انتخاب غلط مردم باعثه!!! دیگه این قضیه مستقیم به خامنه ای مربوطه و منتظریم جرعات اقتدار شجاعتشو ببینیم و ببینیم چقدر میتونه از سرمایه مملکت حراست کنه!!! یا مثل موش تو سوراخی خواهد خزید؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نماینده آمریکا در امور ایران در وین با مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی دیدار کرد🔺نماینده آمریکا در امور ایران در وین با مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی_اتمی دیدار کرد مذاکرات در مورد توافق هسته‌ای ایران روز سه‌شنبه ۱۷ فروردین در وین انجام شد. این گفت‌وگوها قرار است روز جمعه این هفته ادامه پیدا کند دموکرات ها حامیان ج ا. مدافع آدمکشان این مذاکرات بپایان نخواهد رسید این رابرت مالی همه جوره واسه جمهوری اسلامی دم تکون میده. حیف که به بمب های هسته ای آمریکا دسترسی نداره وگرنه چند تاشو کادو میکرد، واسه خودشیرینی تحویل نمایندگان خامنه‌ای می‌داد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

توضیحات عراقچی در مورد گفت‌وگوهای فنی اخیر ایران و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در وینمعاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان گفت: ما با آژانس بین‌المللی انرژی اتمی یک مسیر معمولی و طبیعی را طی می‌کنیم و امیدواریم اختلافی که اکنون وجود دارد بتواند در یک فضای سازنده و غیر سیاسی حل شود. ارزش شنیدن ندارد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آغاز مذاکره ایران و آژانس در مورد ذرات اورانیوم در سایت‌های اعلام‌نشده | DW | 19.04.2021آژانس بین‌المللی در دو سایت اعلام نشده در حومه تهران و اصفهان ذرات اورانیوم یافته که تهران هنوز توضیحی درباره آن نداده است. گفت‌وگوهایی که امروز در این باره آغاز شده، اگر نتیجه بخش نباشد برمذاکرات برجام تأثیر خواهد گذارد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »