اتحادیه اروپا, شرکت های داروسازی, واکسن کووید-۱۹, بیماری همه‌گیر

اتحادیه اروپا, شرکت های داروسازی

آژانس دارویی اتحادیه اروپا مهر تایید زد: واکسن آسترازنکا ایمن است

آژانس دارویی اتحادیه اروپا مهر تایید زد: واکسن آسترازنکا ایمن و موثر است

18/03/2021 10:06:00 ب.ظ

آژانس دارویی اتحادیه اروپا مهر تایید زد: واکسن آسترازنکا ایمن و موثر است

آژانس دارویی اتحادیه اروپا در عین حال تاکید کرده که در جایگاهی قرار ندارد که «ارتباط قطعی» میان دریافت واکسن آکسفورد/آسترازنکا و اختلالات نادر گزارش شده در خصوص انعقاد‌های خونی را نفی کند.

تحقیقات جامع انجام شده توسط متخصصان این نهاد ناظر اروپایی که مقر آن در آمستردام است همچنین نشان می‌دهد که این واکسن خطر ترومبوآمبولیک یا لختگی خون را افزایش نمی‌دهد.آژانس دارویی اروپا در عین حال تاکید کرده که در جایگاهی قرار ندارد که «ارتباط قطعی» میان دریافت واکسن آکسفورد/آسترازنکا و اختلالات نادر گزارش شده در خصوص انعقاد‌های خونی را نفی کند.

توضیحات دفتر رییس‌جمهوری در پی برخی شایعات درباره دیدار اخیر هیات دولت با رهبر معظم انقلاب درگذشت دوبلور دیگری با کرونا + نمونه صدا آخرین نامه ظریف به دبیرکل سازمان ملل متحد

مدیر اجرایی آژانس دارویی اروپا در این خصوص تصریح کرد: «بر اساس شواهد موجود و پس از روزها تجزیه و تحلیل عمیق، ما هنوز نمی توانیم به طور قطعی ارتباط بین موارد گزارش شده و واکسن را رد کنیم.»به گفته خانم کوکه، بنابر این کمیته بررسی ایمنی در آژانس دارویی اروپا توصیه می‌کند نسبت به خطرات احتمالی و بالقوه استفاده از این دارو آگاهی‌بخشی لازم صورت گیرد و اطمینان حاصل شود که این موارد در اطلاعات مرتبط با دارو درج خواهد شد.

وی در ادامه از جانب کمیته ایمنی آژانس دارویی اروپا توصیه کرد که توجه استفاده کنندگان واکسن به بیماری‌های نادر گزارش شده جلب شود و برای کمک به توقف و کاهش عوارض جانبی احتمالی ناشی از این دارو اطلاعاتی کامل‌تر در اختیار متخصصان بهداشت و افراد واکسینه شده قرار گیرد. headtopics.com

مدیر اجرایی آژانس دارویی اروپا در پایان ضمن اشاره به انجام تحقیقات تکمیلی بیشتر برای روشن شدن علت موارد نادر ابتلا به بیماری‌های گزارش شده در پی استفاده از واکسن آسترازنکا گفت: «اگر من بودم، فردا واکسن می‌زدم.» ادامه مطلب: euronews فارسی »

خبرگزاری تسنیم

از فایزر چه خبر morgh_amin خب پس بزنید بمیرید 😁😁

یک مقام آژانس دارویی اتحادیه اروپا ارتباط میان واکسن آسترازنکا و خون‌لختگی را تایید کردمارکو کاوالری، مسئول سیاست‌گذاری واکسیناسیون در آژانس دارویی اروپا در گفتگو با روزنامه ایتالیایی «ایل مساگرو» گفت: «ما از این پس می‌توانیم این ارتباط را تایید کنیم. این مسئله به وضوح روشن است.» دلیل بازاریابی به شیوه‌ی «نعل وارونه» و در نهایت خرید انبوه این فرآورده پزشکی معیوب هم از سوی شبکه ج اسلامی مشخص شد. چندین سال است ارتباط میان شدت بالای جراحات تصادفات جاده‌ای با حلبی‌های فرانس‌خودرو نیز تأئید شده است و به همین دلیل مقصد آن بجای سایت‌های اسقاطی بازار ایران است. ssheflera بله_به_خون_لختگی 😂😂😂😂

آژانس بین‌المللی انرژی اتمی: در ارتباط با سانحه نطنز، با مقامات ایران در تماسیمسخنگوی آژانس بین‌المللی انرژی در گفت‌وگویی به سانحه رخ داده در تاسیسات غنی سازی نطنز اشاره کرده و گفت که آژانس از آن مطلع است. ۴۴ دقیقه حتی یک لایک خون جوانان وطن میچکد از چنگ تو..... . .. ... .... نه_به_جمهوري_اسلامي نه_به_قرارداد_۲۵_ساله ولو_بلغ_ما_بلغ خطاب به عرازشه احمق قضیه نطنز دیگه مرغ و روغن و گرونی نیستا بذارید پای روحانی و بگین انتخاب غلط مردم باعثه!!! دیگه این قضیه مستقیم به خامنه ای مربوطه و منتظریم جرعات اقتدار شجاعتشو ببینیم و ببینیم چقدر میتونه از سرمایه مملکت حراست کنه!!! یا مثل موش تو سوراخی خواهد خزید؟

نماینده آمریکا در امور ایران در وین با مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی دیدار کرد🔺نماینده آمریکا در امور ایران در وین با مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی_اتمی دیدار کرد مذاکرات در مورد توافق هسته‌ای ایران روز سه‌شنبه ۱۷ فروردین در وین انجام شد. این گفت‌وگوها قرار است روز جمعه این هفته ادامه پیدا کند دموکرات ها حامیان ج ا. مدافع آدمکشان این مذاکرات بپایان نخواهد رسید این رابرت مالی همه جوره واسه جمهوری اسلامی دم تکون میده. حیف که به بمب های هسته ای آمریکا دسترسی نداره وگرنه چند تاشو کادو میکرد، واسه خودشیرینی تحویل نمایندگان خامنه‌ای می‌داد.

توضیحات عراقچی در مورد گفت‌وگوهای فنی اخیر ایران و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در وینمعاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان گفت: ما با آژانس بین‌المللی انرژی اتمی یک مسیر معمولی و طبیعی را طی می‌کنیم و امیدواریم اختلافی که اکنون وجود دارد بتواند در یک فضای سازنده و غیر سیاسی حل شود. ارزش شنیدن ندارد

آغاز مذاکره ایران و آژانس در مورد ذرات اورانیوم در سایت‌های اعلام‌نشده | DW | 19.04.2021آژانس بین‌المللی در دو سایت اعلام نشده در حومه تهران و اصفهان ذرات اورانیوم یافته که تهران هنوز توضیحی درباره آن نداده است. گفت‌وگوهایی که امروز در این باره آغاز شده، اگر نتیجه بخش نباشد برمذاکرات برجام تأثیر خواهد گذارد.