آژانس امنیت آفریقای جنوبی ادعای ضدایرانی واشنگتن را رد کرد

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آفریقای_جنوبی ادعای واشنگتن را رد کرد | آژانس امنیت کشور، آفریقای جنوبی روز جمعه با رد ادعای تارنمای «پولیتیکو» و واشنگتن درباره قصد ایران برای ترور سفیر آمریکا، اعلام کرد که هیچ شواهدی در این باره نیافته است

به گزارش ایرنا به نقل از خبرگزاری فرانسه، «ماوا اسکات» سخنگوی آژانس امنیت کشور آفریقای جنوبی با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: در زمان حاضر، اطلاعاتی که در اختیار ما قرار گرفته کافی نیست تا بتوان این اتهام را مطرح کرد که تهدیدی موثق علیه سفیر آمریکا در آفریقای جنوبی وجود دارد.

«نالدی پاندور» وزیر روابط بین‌الملل آفریقای جنوبی روز پنجشنبه در مصاحبه اختصاصی با شبکه خبری این ادعا را بسیار عجیب خواند. وزیر روابط بین‌الملل آفریقای جنوبی تأکید کرد: انتشار این بیانیه بسیار عجیب است و البته دوستان ما در ایران نیز به اندازه ما از انتشار این بیانیه متعجب شدند.«علی ربیعی» سخنگوی دولت ایران روز سه‌شنبه در نشست خبری خود گفت: متأسفم رئیس جمهوری کشوری که داعیه نظم و مدیریت جهانی را دارد، بر پایه چنین ادعای سستی، اظهارنظری صریح، مخدوش و سفارشی انجام می‌دهد. توصیه ما اجتناب از ماجراجویی‌های جدید است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ابلاغ دستورالعمل ارتقای امنیت بانوان در شهر به مناطق ۲۲ گانه تا پایان مهرمدیرکل امور بانوان شهرداری تهران از ابلاغ دستور العمل طرح ارتقای امنیت بانوان در محیط های شهری به مناطق ۲۲ گانه تا پایان مهر ماه خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مایک پمپئو: جمهوری اسلامی تهدید و خطری برای امنیت سایبری جهان و مردم ایران استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

گوترش: تعبیر و تفسیر قطعنامه های شورای امنیت بر عهده خود شوراستگوترش: تعبیر و تفسیر قطعنامه های شورای امنیت بر عهده خود شوراست دبیرکل سازمان ملل در پی ادعاهای اخیر مقامات آمریکا علیه ایران در شورای امنیت، گفت که باید طبق تعبیری که شورای امنیت از قطعنامه‌هایش ارائه می‌دهد عمل کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تیر خلاص گوترش به توهم آمریکا درباره مکانیزم ماشه؛ نظر شورای امنیت شرط است- اخبار دیپلماسی ایران - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimتیرخلاص گوترش به توهم آمریکا درباره مکانیزم_ماشه دبیرکل سازمان ملل متحد: موضع ما بسیار ساده و به همان صورت باقی است ما درباره برجام بر اساس نظر شورای امنیت عمل می‌کنیم
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

گروسی: فعالیت‌های ایران و آژانس روی ریل همکاری قرار دارد- اخبار اروپا - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimمدیرکل آژانس انرژی_اتمی: در سطح همکاری مورد نیاز با ایران قرار داریم من در سال جاری از ایران خواستم که برای بازرسان ما دسترسی به چند محل انجام شود که نشد من با رئیس جمهور روحانی و وزیر امور خارجه ظریف صحبت کردم و توانستیم باهم به توافق برسیم
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

مادورو: پامپئو در تور نظامی خود در آمریکای جنوبی شکست خورد- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimمادورو: پامپئو در تور نظامی‌ شکست خورد به این دلیل که نتوانست دیگر کشورهای منطقه را به راه‌اندازی جنگ علیه ونزوئلا مجبور کند دولت ترامپ از طریق سفر پامپئو در آمریکای‌جنوبی، سعی دارد محبوبیتش را قبل از انتخابات بالا ببرد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »