آژانس دارویی اروپا سویه‌ جهش‌یافته 'مو' را نگران‌کننده خواند | DW | 10.09.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آژانس دارویی اروپا در مورد 'مو'، سویه جدید جهش‌یافته ویروس کرونا هشدار داد و آن را 'بالقوه نگران‌کننده' خواند. این سویه برای نخستین بار در کلمبیا مشاهده شد.

آژانس دارویی اروپا در مورد"مو"، سویه جدید جهش‌یافته ویروس کرونا هشدار داد و آن را"بالقوه نگران‌کننده" خواند. این سویه برای نخستین بار در کلمبیا مشاهده شد.

به گفته مارکو کاوالری، رئیس استراتژی واکسن آژانس دارویی اروپا، با آنکه تمرکز عمده این آژانس بر روی جهش بسیار مسری دلتاست، اما آژانس سویه‌های جهش‌یافته دیگر ویروس کرونا را نیز در دست بررسی دارد. تا کنون اطلاعاتی که گسترش شدید سویه"مو" را نشان بدهد به دست نیامده است. با این همه آژانس دارویی اروپا در حال مشورت با شرکت‌های تولیدکننده واکسن کرونا درباره اثربخشی واکسن‌های موجود بر روی این جهش جدید است.سازمان جهانی بهداشت چندی پیش اعلام کرد که سویه"مو" را"تحت نظارت" دارد و احتمال داده می‌شود که این سویه"واکسن‌گریز" باشد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

مجال نمیدن یه نفسی بکشیم بعد سویه های جدید رو معرفی کنند ، مدل به مدل سویه معرفی میشه لامصب

بیا مارو بکششش بیا کرونا بیااااا

اِ دوباره جهش یافت؟ ما منتظر لامدا بودیم که.

گل بود به سبزه نیز آراسته شد. مثل اینکه قرار نیست از شر این بیماری خلاص بشیم. و البته خوش به حال شرکت های دارویی. نونشون قشنگ تو روغنه.

چشممون روشن تا هممون نمیریم راحت نمیشید

فکر کنم فروش داروهاشون کم شده

تا زمانی که بایدن سر کاره این کرونا خواهد بود

ناموسا دیگه بیخیال شید

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

لاپید در مسکو: اسرائیل از خود در برابر ایران در سوریه دفاع می‌کندیائیر لاپید، وزیر خارجه اسرائیل که برای دیدار وگفتگو با سرگئی لاوروف، همتای روس خود به مسکو سفر کرده است، گفت که تل آویو به دفاع از خود در برابر اقدامات ایران در سوریه ادامه می‌دهد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بازگشت «تیم ملی» به صدر آسیا؛ ایران در رده نخست تیم‌های آسیایی در رده‌بندی جدید فیفادر رده‌بندی جدید فدراسیون جهانی فوتبال، فیفا تیم ملی بلژیک همچنان در صدر قرار دارد و بعد از آن کشورهای برزیل، انگلیس، فرانسه و ایتالیا رده‌های دوم تا پنجم را به خود اختصاص داده‌اند. کلا ایران در همه جای خوبیها صدر نشینه و ربطی بشماها که خاورمیانه رو به آتش کشیدید نداره☺
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حریق در بخش عراقی هورالعظیم / انتشار دود در شهر رُفیعفرماندار هویزه از انتشار دود در شهر رفیع به دلیل آتش‌سوزی در بخش عراقی تالاب هورالعظیم خبر داد. دیگی که برای من نجوشه میخوام سر..... بجوشه راه کربلا چرا بستس؟؟!! 🙄🤨🤔
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حمله سپاه به مواضع کُردها در خاک عراق؛ ایران در اقلیم کردستان به دنبال چیست؟محمد پاکپور، فرمانده نیروی زمینی سپاه روز دوشنبه به «مخالفان مسلح حکومت ایران» هشدار داده و از ساکنان مناطق اطراف پایگاه‌های این گروه‌ها خواسته بود از محل فاصله بگیرند. تغیر مسیر دوربینها ازافغانستان به عراق تا طالبان راحت جنایت کنند وراحت خاک وناموس را بروشد وپنجیر را نسل کشی کنند تاافکارعمومی رامنحرف کنەازدستەگلی کەدرافغانستان بەاب دادەبەطالبانی کمک کردەکەبزودی کاری بەایران میکنندکە حوثیها بەعربستان کردندبافرستادن پهبادو سر از پا هم خطا کنەپاکستان واردعمل میشەمگە دیروز پاکستانیها تهدید نکردند کە ایرانو سر جاش مینشونند!روساهم گفتند اولویت ما امنیت اسرائیلە نخیر دنبال مزدورها و بی شرف های منافقی مثل شماست.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تصاویری از نجات جان ۱۲۵ پناهجو در نزدیکی جزیره لامپدوسا در دریای مدیترانهگارد ساحلی ایتالیا می‌گوید هر ۱۲۵ پناهجو به لامپدوسا منتقل شده‌اند و در سلامت به سر می‌برند. خدایا تمامی پناهجویان رو به ساحل امن راهنما شو و اوضاع زندگیشون رو بسامان کن. آمین کارگرا رو صیدکردن از اب
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

با کمبود نیروی انسانی در اتوبوسرانی روبرو هستیم/ پیش بینی بازنشستگی ۷۰۰ نفر در سال جاریمدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی درباره افزایش سرقت دستگاه‌های کارت خوان در ایستگاه‌های بی. آر. تی اظهار کرد: سرقت در ایستگاه‌های اتوبوس اخیرا شایع شده است و متاسفانه هرچیزی که به دست برسد از پیچ و مهره گاردریل گرفته تا تابلو و در داخل اتوبوس، پشت سری صندلی‌ها و قطعات فلزی درون اتوبوس به سرقت می‌رود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »