آپرکات 'مخوف' روسی، امیدهای بوکسور بریتانیایی را بر باد داد - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آپرکات 'مخوف' روسی، امیدهای بوکسور بریتانیایی را بر باد داد

امیدهای دیلین وایت، بوکسور بریتانیایی برای قهرمانی سنگین وزن بوکس جهان بر باد رفت. الکساندر پووتکین، بوکسور اهل روسیه گرچه دو بار روی طناب‌های رینگ افتاد اما هر دو دفعه توانست به مبارزه برگردد و سرانجام هم با عملکردی درخشان حریف را ناک‌اوت کرد.

بوکسور روس در سه راند اول مبارزه هیچ حرفی برای گفتن نداشت و در راند چهارم هم دو بار با ضربات ترکیبی وایت ناک‌دان شد. وایت که در تک تک راند‌ها برتر بود، به نظر می‌رسید راه درازی تا پیروزی ندارد، اما پووتکین ۴۰ ساله در راند پنجم با دست چپ آپرکاتی مخوف به حریف زد و تکلیف کار را یکسره کرد. به دنبال این ضربه وایت به مداوای پزشکی نیاز پیدا کرد. بوکسور ۳۲ ساله لندنی همچنین پس از مبارزه حاضر به شرکت در کنفرانس مطبوعاتی نشد و محل مسابقه را ترک کرد.وایت بوکسور برتر مسابقه بود اما پس از ضربه آپرکات حریف دیگر نتوانست روی پا بایستدوایت که در سال ۲۰۱۲ به دلیل دوپینگ محروم شده بود، تا کنون فقط از هموطن‌اش آنتونیو جاشوا شکست خورده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

هفتاد روز اعتصابات کارگری در ایران چه داد؟‏ - BBC News فارسیاعتصاب کارگران شرکت نی‌شکر هفت‌تپه در استان خوزستان ایران از هفتاد روز گذشت.‏
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

اردوغان از کشف 'بزرگ‌ترین میدان گازی' در دریای سیاه خبر داد - BBC News فارسیرجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهوری ترکیه از کشف یک میدان گازی با حجم ۳۲۰ میلیارد متر مکعب خبر داده و آن را 'بزرگ‌ترین میدان گازی' دریای سیاه خوانده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

انتخابات آمریکا؛ مجلس نمایندگان کمک مالی به اداره پست را تصویب کرد - BBC News فارسیمجلس نمایندگان آمریکا در اقدامی کم سابقه تعطیلات تابستانی ماه اوت خود را متوقف کرده و در یک جلسه اضطراری طرح کمک مالی ۲۵ میلیارد دلاری از اداره فدرال خدمات پستی را تصویب کرده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ترکیه کاربری یک موزه دیگر را به مسجد تغییر دادترکیه کاربری یک موزه دیگر را به مسجد تغییر داد «رجب طیب اردوغان» درحالی فرمان تغییر کاربری کلیسای «چورا» یکی از مهم‌ترین بناهای بیزانسی استانبول به مسجد را اعلام کرد که فقط یک ماه از تبدیل موزه «ایاصوفیه» به مسجد می‌گذرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نظامی سابق آمریکا به اتهام جاسوسی برای روسیه بازداشت شدطبق کیفرخواستی که پس از بازداشت وی منتشر شد، آقای دبینز به ماموران روسی گفته بود که خود را «فرزند روسیه» می‌داند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شکایت سه پناهجوی افغان درباره شرایط بازداشتگاه بریتانیا رد شد - BBC News فارسیدادگاه عالی بریتانیا در حکمی گفته که شرایط حبس ۱۱ ساعته و شبانه در یک مرکز اخراج پناهجویان وزارت کشور بریتانیا قانونی بوده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »