آپرکات 'مخوف' روسی، امیدهای بوکسور بریتانیایی را بر باد داد - BBC News فارسی

23/08/2020 12:14:00 ب.ظ

آپرکات 'مخوف' روسی، امیدهای بوکسور بریتانیایی را بر باد داد

آپرکات 'مخوف' روسی، امیدهای بوکسور بریتانیایی را بر باد داد

امیدهای دیلیان وایت بوکسور بریتانیایی برای قهرمانی سنگین وزن بوکس جهان بر باد رفت. الکساندر پووتکین، بوکسور اهل روسیه گرچه دو بار روی طناب‌های رینگ افتاد اما هر دو دفعه توانست به مبارزه برگردد و سرانجام هم با عملکردی درخشان حریف را ناک‌اوت کرد.

پووتکین و جاشوا تنها مردانی هستند که موفق به شکست وایت شده‌اندامیدهای دیلین وایت، بوکسور بریتانیایی برای قهرمانی سنگین وزن بوکس جهان بر باد رفت. الکساندر پووتکین، بوکسور اهل روسیه گرچه دو بار روی طناب‌های رینگ افتاد اما هر دو دفعه توانست به مبارزه برگردد و سرانجام هم با عملکردی درخشان حریف را ناک‌اوت کرد.

بوکسور روس در سه راند اول مبارزه هیچ حرفی برای گفتن نداشت و در راند چهارم هم دو بار با ضربات ترکیبی وایت ناک‌دان شد.وایت که در تک تک راند‌ها برتر بود، به نظر می‌رسید راه درازی تا پیروزی ندارد، اما پووتکین ۴۰ ساله در راند پنجم با دست چپ آپرکاتی مخوف به حریف زد و تکلیف کار را یکسره کرد.

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »

اختصاصی| بازدید میدانی وزیر کشور از مناطق آسیب‌دیده حوادث تروریستی زاهدان+ فیلم- اخبار سیستان و بلوچستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

هفتاد روز اعتصابات کارگری در ایران چه داد؟‏ - BBC News فارسیاعتصاب کارگران شرکت نی‌شکر هفت‌تپه در استان خوزستان ایران از هفتاد روز گذشت.‏

اردوغان از کشف 'بزرگ‌ترین میدان گازی' در دریای سیاه خبر داد - BBC News فارسیرجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهوری ترکیه از کشف یک میدان گازی با حجم ۳۲۰ میلیارد متر مکعب خبر داده و آن را 'بزرگ‌ترین میدان گازی' دریای سیاه خوانده است.

انتخابات آمریکا؛ مجلس نمایندگان کمک مالی به اداره پست را تصویب کرد - BBC News فارسیمجلس نمایندگان آمریکا در اقدامی کم سابقه تعطیلات تابستانی ماه اوت خود را متوقف کرده و در یک جلسه اضطراری طرح کمک مالی ۲۵ میلیارد دلاری از اداره فدرال خدمات پستی را تصویب کرده است.

ترکیه کاربری یک موزه دیگر را به مسجد تغییر دادترکیه کاربری یک موزه دیگر را به مسجد تغییر داد «رجب طیب اردوغان» درحالی فرمان تغییر کاربری کلیسای «چورا» یکی از مهم‌ترین بناهای بیزانسی استانبول به مسجد را اعلام کرد که فقط یک ماه از تبدیل موزه «ایاصوفیه» به مسجد می‌گذرد.

نظامی سابق آمریکا به اتهام جاسوسی برای روسیه بازداشت شدطبق کیفرخواستی که پس از بازداشت وی منتشر شد، آقای دبینز به ماموران روسی گفته بود که خود را «فرزند روسیه» می‌داند.

شکایت سه پناهجوی افغان درباره شرایط بازداشتگاه بریتانیا رد شد - BBC News فارسیدادگاه عالی بریتانیا در حکمی گفته که شرایط حبس ۱۱ ساعته و شبانه در یک مرکز اخراج پناهجویان وزارت کشور بریتانیا قانونی بوده است.

توضیح تصویر، پووتکین و جاشوا تنها مردانی هستند که موفق به شکست وایت شده‌اند امیدهای دیلین وایت، بوکسور بریتانیایی برای قهرمانی سنگین وزن بوکس جهان بر باد رفت.خواسته کارگران، لغو خصوصی‌سازی و پرداخت حقوق و مزایای معوقه است.اردوغان از کشف 'بزرگ‌ترین میدان گازی' در دریای سیاه خبر داد ۱۸ دقیقه پیش رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهوری ترکیه از کشف یک میدان گازی با حجم ۳۲۰ میلیارد متر مکعب خبر داده و آن را "بزرگ‌ترین میدان گازی" ترکیه در دریای سیاه خوانده است.انتخابات آمریکا؛ مجلس نمایندگان کمک مالی به اداره پست را تصویب کرد یک ساعت پیش منبع تصویر، EPA مجلس نمایندگان آمریکا در اقدامی کم سابقه تعطیلات تابستانی ماه اوت خود را متوقف کرده و در یک جلسه اضطراری طرح کمک مالی ۲۵ میلیارد دلاری به اداره فدرال خدمات پستی را تصویب کرده است.

الکساندر پووتکین، بوکسور اهل روسیه گرچه دو بار روی طناب‌های رینگ افتاد اما هر دو دفعه توانست به مبارزه برگردد و سرانجام هم با عملکردی درخشان حریف را ناک‌اوت کرد. بوکسور روس در سه راند اول مبارزه هیچ حرفی برای گفتن نداشت و در راند چهارم هم دو بار با ضربات ترکیبی وایت ناک‌دان شد. ‏ منابع کارگری گزارش داده‌اند که کارگران پالایشگاه‌های نفت، گاز و پتروشیمی هم در ٢٤ شهر مختلف ایران از سه هفته پیش دست از کار کشیده‌اند. وایت که در تک تک راند‌ها برتر بود، به نظر می‌رسید راه درازی تا پیروزی ندارد، اما پووتکین ۴۰ ساله در راند پنجم با دست چپ آپرکاتی مخوف به حریف زد و تکلیف کار را یکسره کرد. رئیس‌جمهور ترکیه در یک نشست خبری که از قبل اعلام شده بود حاوی یک "خبر خوب" است، گفت کشتی فتح متعلق به ترکیه در عملیات حفاری که از حدود یک ماه پیش در بیستم ژوئیه آغاز شده، به یک میدان گازی وسیع دست یافته است. به دنبال این ضربه وایت به مداوای پزشکی نیاز پیدا کرد. چشم‌انداز بامدادی رادیو بی‌بی‌سی از ساعت ۷ تا ۹ بامداد هر روز بر روی این. بوکسور ۳۲ ساله لندنی همچنین پس از مبارزه حاضر به شرکت در کنفرانس مطبوعاتی نشد و محل مسابقه را ترک کرد. در پی بالا گرفتن اعتراضات و احضار آقای دی جوی به یک کمیته کنگره برای ارایه توضیحات، او اخیرا تعهد داد که تدابیر خود برای کاهش هزینه ها را متوقف و آنها را به بعد از انتخابات ماه نوامبر موکول کند.

منبع تصویر، Mark Robinson/Matchroom توضیح تصویر، وایت بوکسور برتر مسابقه بود اما پس از ضربه آپرکات حریف دیگر نتوانست روی پا بایستد با این حال ادی هرن، کارگزار وایت گفت که این مبارزه تکرار خواهد شد. مهمترین خبرها. وایت که در سال ۲۰۱۲ به دلیل دوپینگ محروم شده بود، تا کنون فقط از هموطن‌اش آنتونیو جاشوا شکست خورده است. او اما پس از شکست سال ۲۰۱۵ مقابل جاشوا عملکردی فوق‌العاده موفق در سنگین‌وزن بوکس جهان داشت، ولی یک لحظه غفلت و قرار دادن خودش در موقعیتی خطرناک موجب شد تمام تلاش‌هایش نقش بر آب شود. .