آپرکات 'مخوف' روسی، امیدهای بوکسور بریتانیایی را بر باد داد - BBC News فارسی

آپرکات 'مخوف' روسی، امیدهای بوکسور بریتانیایی را بر باد داد

23/08/2020 12:14:00 ب.ظ

آپرکات 'مخوف' روسی، امیدهای بوکسور بریتانیایی را بر باد داد

امیدهای دیلیان وایت بوکسور بریتانیایی برای قهرمانی سنگین وزن بوکس جهان بر باد رفت. الکساندر پووتکین، بوکسور اهل روسیه گرچه دو بار روی طناب‌های رینگ افتاد اما هر دو دفعه توانست به مبارزه برگردد و سرانجام هم با عملکردی درخشان حریف را ناک‌اوت کرد.

پووتکین و جاشوا تنها مردانی هستند که موفق به شکست وایت شده‌اندامیدهای دیلین وایت، بوکسور بریتانیایی برای قهرمانی سنگین وزن بوکس جهان بر باد رفت. الکساندر پووتکین، بوکسور اهل روسیه گرچه دو بار روی طناب‌های رینگ افتاد اما هر دو دفعه توانست به مبارزه برگردد و سرانجام هم با عملکردی درخشان حریف را ناک‌اوت کرد.

«حوادث مرموز در خلیج فارس؛ ربایش احتمالی یک نفتکش و از دست رفتن کنترل سکان چند کشتی دیگر» تعطیلی دو هفته‌ای فعلا منتفی است چشم‌انداز: حمله به نفتکش اسرائیلی و ربودن کشتی آسفالت پرنسس در نزدیکی امارات؛ آیا جنگی در راه است؟

بوکسور روس در سه راند اول مبارزه هیچ حرفی برای گفتن نداشت و در راند چهارم هم دو بار با ضربات ترکیبی وایت ناک‌دان شد.وایت که در تک تک راند‌ها برتر بود، به نظر می‌رسید راه درازی تا پیروزی ندارد، اما پووتکین ۴۰ ساله در راند پنجم با دست چپ آپرکاتی مخوف به حریف زد و تکلیف کار را یکسره کرد.

به دنبال این ضربه وایت به مداوای پزشکی نیاز پیدا کرد. بوکسور ۳۲ ساله لندنی همچنین پس از مبارزه حاضر به شرکت در کنفرانس مطبوعاتی نشد و محل مسابقه را ترک کرد.منبع تصویر،Mark Robinson/Matchroomتوضیح تصویر،وایت بوکسور برتر مسابقه بود اما پس از ضربه آپرکات حریف دیگر نتوانست روی پا بایستد headtopics.com

با این حال ادی هرن، کارگزار وایت گفت که این مبارزه تکرار خواهد شد. ادامه مطلب: BBC NEWS فارسی »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

هفتاد روز اعتصابات کارگری در ایران چه داد؟‏ - BBC News فارسیاعتصاب کارگران شرکت نی‌شکر هفت‌تپه در استان خوزستان ایران از هفتاد روز گذشت.‏

اردوغان از کشف 'بزرگ‌ترین میدان گازی' در دریای سیاه خبر داد - BBC News فارسیرجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهوری ترکیه از کشف یک میدان گازی با حجم ۳۲۰ میلیارد متر مکعب خبر داده و آن را 'بزرگ‌ترین میدان گازی' دریای سیاه خوانده است.

انتخابات آمریکا؛ مجلس نمایندگان کمک مالی به اداره پست را تصویب کرد - BBC News فارسیمجلس نمایندگان آمریکا در اقدامی کم سابقه تعطیلات تابستانی ماه اوت خود را متوقف کرده و در یک جلسه اضطراری طرح کمک مالی ۲۵ میلیارد دلاری از اداره فدرال خدمات پستی را تصویب کرده است.

ترکیه کاربری یک موزه دیگر را به مسجد تغییر دادترکیه کاربری یک موزه دیگر را به مسجد تغییر داد «رجب طیب اردوغان» درحالی فرمان تغییر کاربری کلیسای «چورا» یکی از مهم‌ترین بناهای بیزانسی استانبول به مسجد را اعلام کرد که فقط یک ماه از تبدیل موزه «ایاصوفیه» به مسجد می‌گذرد.

نظامی سابق آمریکا به اتهام جاسوسی برای روسیه بازداشت شدطبق کیفرخواستی که پس از بازداشت وی منتشر شد، آقای دبینز به ماموران روسی گفته بود که خود را «فرزند روسیه» می‌داند.

شکایت سه پناهجوی افغان درباره شرایط بازداشتگاه بریتانیا رد شد - BBC News فارسیدادگاه عالی بریتانیا در حکمی گفته که شرایط حبس ۱۱ ساعته و شبانه در یک مرکز اخراج پناهجویان وزارت کشور بریتانیا قانونی بوده است.