آواهای کم‌شنیده از دیروز تا امروز • نگار گرجیان | DW | 17.12.2020

27/09/1399 04:04:00 ب.ظ

نگار گرجیان، از خوانندگان موسیقی اصیل ساکن ایران مهمان این هفته پادکست 'آواهای کم‌شنیده از دیروز تا امروز' است. از او قطعه 'آزادی' با آهنگسازی پیمان سلطانی را برایتان انتخاب کرده‌ایم.

نگار گرجیان، از خوانندگان موسیقی اصیل ساکن ایران مهمان این هفته پادکست 'آواهای کم‌شنیده از دیروز تا امروز' است. از او قطعه 'آزادی' با آهنگسازی پیمان سلطانی را برایتان انتخاب کرده‌ایم. https://p.dw.com/p/3mr6G نگار گرجیان بیش از ۱۰ سال است که به فراگیری و فعالیت در عرصه موسیقی مشغول است. در ابتدا در شهر بابل فراگیری موسیقی را آغاز کرد و پس از آن با آمدن به تهران زیر نظر اساتید به نام دیگری مسیر خود را ادامه داد.

در پادکست این هفته"آواهای کم‌شنیده از دیروز تا امروز" از نگار گرجیان قطعه"آزادی" با آهنگسازی پیمان سلطانی را انتخاب کردیم. پیمان سلطانی نیز پیش از این از مهمانان پادکست ما بوده و از او یکی از قطعات آلبوم"سعدی‌ خوانی" با صدای شاهزیدی را انتخاب کرده‌ بودیم.

نگار گرجیان که ساکن ایران است در پادکست این هفته"آواهای کم‌شنیده از دیروز تا امروز" از همکاری خود با آهنگسازان نام آشنای دیگر و دلیل کم کاریش می‌گوید. مثل همیشه برای ارتباط با این برنامه و رساندن نظرها، پیشنهادها و انتقادهای خود از طریق ایمیل ava.persian@dw.com یا شماره تلفن ۰۰۴۹۲۲۸۴۲۹۴۸۳۶ با ما تماس بگیرید. headtopics.com

در پادکست‌های هفتگی ترانه‌ها و آهنگ‌هایی را به شما معرفی می‌کنیم که کمتر شنیده‌اید. اگر"دیروزی" هستید با آواهای امروزی و اگر"امروزی" هستید با آواهای دیروزی بیشتر آشنا می‌شوید.

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

مشاهده دوباره یوز آسیایی در خراسان‌شمالی/ امیدها برای تداوم نسل یوزها زنده شد- اخبار خراسان شمالی - اخبار استانها تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>