آواهای کم‌شنیده از دیروز تا امروز • پدیده نادری | DW | 10.03.2022

19/12/1400 04:10:00 ب.ظ

آواهای کم‌شنیده از دیروز تا امروز • پدیده نادری پدیده نادری، خواننده و نوازنده مهمان پادکست این هفته 'آواهای_کم‌_شنیده از دیروز تا امروز' است. از او قطعه 'من زنم' را انتخاب کرده‌ایم که به مناسبت روز جهانی زن اجرا کرده است. برنامه کامل در این لینک:

پدیده نادری، خواننده و نوازنده ساکن ایران مهمان پادکست این هفته 'آواهای کم‌شنیده از دیروز تا امروز' است. از او قطعه 'من زنم' را انتخاب کرده‌ایم که به مناسبت روز جهانی زن اجرا کرده است. آواهای کم‌شنیده از دیروز تا امروز • پدیده نادری پدیده نادری، خواننده و نوازنده ساکن ایران مهمان پادکست این هفته"آواهای کم‌شنیده از دیروز تا امروز" است. از او قطعه"من زنم" را انتخاب کرده‌ایم که به مناسبت روز جهانی زن اجرا کرده است.

شنیدن صوت 24:05 پدیده نادری ۱۶ فرودین ۱۳۶۰ در شهر ساری در خانواده‌ای علاقه‌مند به موسیقی متولد شد. از نوجوانی فراگیری ساز سنتور را آغاز کرد و در جوانی شاگرد هنگامه اخوان و صدیق تعریف در فراگیری آواز شد. پدیده نادری در رشته علوم پایه تحصیل کرد اما موسیقی را در سال‌های گذشته به صورت جدی ادامه داد و با آهنگسازان به نامی در ایران همکاری کرد.

قطعه"من زنم" را که در پادکست این هفته"آواهای کم‌شنیده از دیروز تا امروز" انتخاب شده، پدیده نادری به مناسبت روز جهانی زن اجرا کرده است. آهنگسازی این قطعه را فریبزر فرهنگ مهر و کار ترانه سرایی را فربد بهمنی انجام داده است. headtopics.com

ماشاه الله کمالات از صداش میباره عندلیب بهشتی نمونه اش همینه

همچنین در این قطعه نوازندگی پیانو را امید نیک‌بین، ویولن یک را علی جعفری پويان، ویولن دو را میلاد عالمی، ویُلا را سهراب برهمندی و نواختن ویلنسل را مهرداد عالمی برعهده داشته است.

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

روز جهانی زن؛ زنان روزنامه‌نگار ایران از نخستین گزینه برای اخراج تا فشار آزارهای جنسی

شفافیت در نظام اداری از شو سیاسی تا واقعیتشفافیت کلیدواژه‌ای پرکاربرد در ادبیات سیاسی این روزهای ایران است. در سال‌های اخیر طرح، لایحه و قوانین مختلفی در این رابطه مطرح شده‌اند؛ از طرح نافرجام شفافیت آرای نمایندگان تا قانون ترویج شفافیت و دسترسی آزاد به اطلاعات که هرگز اجرائی نشده‌اند و کلی طرح و لایحه مشابه که در دست بررسی هستند.

یورواستات: زنان اروپایی سهم بیشتری از مردان در حفاظت از محیط زیست دارنداداره آمار اتحادیه اروپا، یورواستات، همزمان با روز جهانی زنان گزارشی منتشر کرد که در آن می بینیم سهم زنان شاغل در زمینه حفاظت از محیط زیست از مردان بیشتر است. دلم میخواد دستم به پدر و مادر این دخترهٔ چندش آور برسه. خودش که عقلش نمیرسه چکار میکنه

انتقاد زلسنکی از عدم پشتیبانی هوایی غرب از اوکراینانتقاد زلسنکی از عدم پشتیبانی هوایی غرب از اوکراین ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین طی سخنانی اعلام کرد که قدرت‌های غربی به دلیل عدم ایجاد پرواز ممنوع در آسمان این کشور، مسئول کشته شدن شهروندان اوکراین هستند.

جنگ اوکراین؛ بیش از ۳۵ هزار غیرنظامی از شهرهای بزرگ تخلیه شدندخبرگزاری‌های بین‌المللی از تشدید درگیری‌ها در اطراف کی‌یف و نیز پیشروی نیروها و تانک‌های ارتش روسیه به سمت پایتخت اوکراین خبر می‌دهند. جزئیات بیشتر🔽 ...و اوکراین، بربادرفت... خدایا خودت کمک کن ب این مردم ...

حمله روسیه به اوکراین؛ تخلیه غیرنظامیان از دالان‌های انسانی از سرگرفته می‌شودوضع مجازات‌های سنگین اقتصادی علیه روسیه همچنان از سوی شرکت‌ها و برند‌های معتبر تجاری ادامه دارد و به نظر می‌رسد که تحریم نفتی این کشور توسط ایالات متحده و بریتانیا، تقابل غرب با مسکو را وارد مرحله تازه‌ای کرده است. ارتباط آژانس بین‌المللی انرژی اتمی با سیستم‌های کنترل مواد هسته‌ای در چرنوبیل قطع شد آخرین اخبار و گزارش‌‌ها از حمله روسیه به اوکراین را از یورونیوز فارسی دنبال کنید: آخه اي آقاي زلنسكي گفتن که رئيس يه دولتي ميبايستي حداقل یه حيثيتي ادب ومعرفتي، مرامي شرفي و آبرويي دارا باشد تا بتونه كشورش را در سلامت کامل نگه داره ونه آتيشش بزنه مثل آتشي كه به جان و روح و روان خودت زده بودي فيديو 👇