آواهای کم‌شنیده از دیروز تا امروز • مهرو مستوفی | DW | 20.05.2021

20/05/2021 05:29:00 ب.ظ

مهرو مستوفی مهمان پادکست این هفته 'آواهای کم‌شنیده از دیروز تا امروز' است. در این برنامه قطعه‌ای کردی با صدای او به نام 'باران' را برایتان انتخاب کرده‌ایم که برای نخستین بار از سوی خواننده مشهور کرد، محمد ماملی خوانده شده بود.

آواهای کم‌شنیده از دیروز تا امروز

آواهای کم‌شنیده از دیروز تا امروز • مهرو مستوفی مهرو مستوفی مهمان پادکست این هفته است. در این برنامه قطعه‌ای کردی با صدای او به نام 'باران' را برایتان انتخاب کرده‌ایم که برای نخستین بار از سوی خواننده مشهور کرد، محمد ماملی خوانده شده بود. نسخه کامل:‌

مهرو مستوفی مهمان پادکست این هفته ' آواهای کم‌شنیده از دیروز تا امروز ' است. در این برنامه قطعه‌ای کردی با صدای او به نام 'باران' را برایتان انتخاب کرده‌ایم که برای نخستین بار از سوی خواننده مشهور کرد، محمد ماملی خوانده شده بود.

https://p.dw.com/p/3tfsaمهرو مستوفی متولد سنندج است و در رشته نقاشی و هنرهای تجسمی تحصیل کرده است. در پنج سالگی وقتی که به همراه خانواده‌اش در شهر مشهد زندگی می‌کرده، با نوای ساز یک دوتار نواز به موسیقی علاقه‌مند شد و به صورت جدی از سنین نوجوانی فراگیری آواز را نزد اساتید مختلف آغاز کرد.

قطعه"باران" که با صدای مهرو مستوفی در پادکست این هفته"آواهای کم‌شنیده از دیروز تا امروز" می‌شنوید، برای نخستین بار از سوی خواننده سرشناس کرد، محمد ماملی اجرا شده بود و مهرو مستوفی با تنظیم صابر نظرگاهی آن را بازخوانی کرده است.مهرو مستوفی در سال های اخیر کنسرت‌های مختلفی در ایران و کشورهای دیگر برگزار کرده است. از او چندین آلبوم موسیقی نیز منتشر شده است.

ادامه مطلب:
DW فارسی »

اعتراض‌های گسترده و سرکوب شدید در ایران؛ شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی فرهنگیان دعوت به اعتصاب کرد

صدا و سیمای جمهوری اسلامی می‌گوید در اعتراضات یک هفته گذشته تاکنون و بر اساس آمار غیررسمی دست‌کم ۴۱ نفر جان خود را از دست داده‌اند. ادامه مطلب >>

«کم‌شنیده» رو از کجا درآوردید؟! «کمترشنیده‌شده» درسته، لطفاً فارسی را پاس بداریم.

سرمربی منچستر یونایتد از حمایت بازیکنانش از فلسطینی‌ها دفاع کرد«اگر بازیکنان من به غیر از فوتبال به چیز دیگری فکر کنند، این چیز مثبتی است. از میان بازیکنان من قبلا هم بوده‌اند کسانی که نسبت به همه مسائل دغدغه داشته‌اند.» حمايت از تروريست ها فقط دو دليل ميتونه داشته باشه: ١) اكثر افرادى كه حمايت ميكنند متأسفانه توسط بنگاه هاى لجن پراكنى و پروپاگانداشون فريب خوردند. ٢) يه عده كمى هم مزدور و جيره و مواجب بگير هستند. به عنوان يك ايرانى حمايت كامل خودم رو از اسرائيل اعلام ميكنم🇮🇱 Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.

اسپانیا نیمی از ۸ هزار مهاجر مراکشی را یک روز پس از ورودشان به خانه بازگردانداسپانیا نیمی از هزاران پناهجوی مراکشی را یک روز پس از مهاجرت به خانه بازگرداند چرا چهره را شطرنجی نمی‌کنید؟! خوب کرد. فردا اینا با الله اکبر گفتن انتحار میکنند.

آمازون ممنوعیت استفاده از نرم‌افزار تشخیص چهره خود را برای پلیس آمریکا بار دیگر تمدید کردسازمان‌های مدافع حقوق بشر که خواستار انجام اصلاحات گسترده در ساختار و عملکرد پلیس آمریکا بودند، بطور ویژه تاکید داشتند که نیروهای پلیس با این فناوری، سیاهپوستان را هدف قرار می‌دهند.

روحانی: وظیفه همه ما این است که از فلسطین دفاع کنیمرئیس جمهوری ایران در جلسه امروز هیات دولت، دفاع از ملت مظلوم فلسطین را وظیفه همگانی دانسته و تاکید کرد که پیروزی نهایی از آن این ملت خواهد بود. - خبرگزاری آناتولی بله مخصوصن خبرنگار جاسوس های اعزامی به خارج باید به حرف روحانی عمل کنند .

اسرائیل از اول ماه رمضان 850 فلسطینی را بازداشت کرده استجمعیت اسیران فلسطینی از بازداشت 850 فلسطینی از آغاز ماه رمضان تاکنون از سوی نیروهای اسرائیلی خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

هشدار یک استاد دانشگاه تهران: رشد جمعیت ایران از سال ۱۴۲۵ منفی می شودهشدار یک استاد دانشگاه تهران: رشد جمعیت ایران از سال ۱۴۲۵ منفی می‌شود عضو هیات علمی دانشگاه تهران: با کاهش نرخ باروری فرزندآوری در ایران کاهش یافته و در صورت استمرار وضعیت موجود رشد جمعیت کشور از سال ۱۴۲۵ منفی می‌شود. این هشدارای کسشرو جمع کنین ، هشدار خرمدین و امثال او هستند اول این اصلاح طلبهای خائن رو راهی زباله دان تاریخ کنیم بعدا فکری برا جمیعت میکنیم با این بحران های زیست محیطی که در ایران داریم، فرزندآوری جنایت است

لینک کوتاه شده https://p.سولشر از میان این افراد مارکوس رشفورد، بازیکن مهاجم تیمش را مثال زد که سخنگوی کارزاری به نفع کودکان فقیر شده است.به روز شده در: ۱۹/۰۵/۲۰۲۱ ورود برق‌آسای هزاران پناهجو از مراکش به سئوتا در اسپانیا، با وجود مداخله ارتش، این برون بوم مادرید را با خطر پر شدن از جمعیت مواجه کرد.آمازون سال گذشته ابراز امیدواری کرده بود که این ممنوعیت یک ساله، به کنگره آمریکا «فرصت کافی را برای وضع قوانین مناسب با هدف استفاده اخلاق‌مدارانه از این فناوری‌ها» بدهد.

dw.com/p/3tfsa مهرو مستوفی متولد سنندج است و در رشته نقاشی و هنرهای تجسمی تحصیل کرده است. اعلام حمایت این فوتبالیست‌ها از آرمان فلسطینیان در حالی صورت می‌گیرد که دور جدیدی از خشونت‌های شدید و حملات مرگبار از دو سو میان اسرائیل و گروه‌های فلسطینی در غزه در جریان است. در پنج سالگی وقتی که به همراه خانواده‌اش در شهر مشهد زندگی می‌کرده، با نوای ساز یک دوتار نواز به موسیقی علاقه‌مند شد و به صورت جدی از سنین نوجوانی فراگیری آواز را نزد اساتید مختلف آغاز کرد. سئوتا به همراه ملیا، تنها مرزهای زمینی اتحادیه اروپا با قاره آفریقا به شمار می‌روند و همواره معبر ورود پناهجویان به اروپا هستندو با این حال موج ورود پناهجویان در روز دوشنبه بی‌سابقه به نظر می‌رسید. قطعه"باران" که با صدای مهرو مستوفی در پادکست این هفته"آواهای کم‌شنیده از دیروز تا امروز" می‌شنوید، برای نخستین بار از سوی خواننده سرشناس کرد، محمد ماملی اجرا شده بود و مهرو مستوفی با تنظیم صابر نظرگاهی آن را بازخوانی کرده است. در ماده ۶۰ آئین‌نامه فدراسیون جهانی فوتبال، فیفا درباره امنیت ورزشگاه‌ها آمده است: «تبلیغ یا اعلام هرگونه پیام سیاسی یا مذهبی و نیز انجام هر گونه عمل سیاسی یا مذهبی در داخل ورزشگاه‌های فوتبال یا در فضای خارجی چسبیده به آن به هر وسیله‌ای که باشد، چه پیش از بازی، چه در جریان بازی و چه بعد از آن اکیدا ممنوع است. مهرو مستوفی در سال های اخیر کنسرت‌های مختلفی در ایران و کشورهای دیگر برگزار کرده است.

از او چندین آلبوم موسیقی نیز منتشر شده است. هم‌رسانی این مطلب:. با صدای این خواننده در برنامه این هفته آشنا شوید و مثل همیشه برای ارتباط با این برنامه و رساندن نظرها، پیشنهادها و انتقادهای خود از طریق ایمیل ava.persian@dw.com یا شماره تلفن ۰۰۴۹۲۲۸۴۲۹۴۸۳۶ با ما تماس بگیرید. در پادکست‌های هفتگی ترانه‌ها و آهنگ‌هایی را به شما معرفی می‌کنیم که کمتر شنیده‌اید.

اگر"دیروزی" هستید با آواهای امروزی و اگر"امروزی" هستید با آواهای دیروزی بیشتر آشنا می‌شوید. تاریخ .