آواهای کم‌شنیده از دیروز تا امروز • رشید بهبودف

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

صدای رشید بهبودف را در پادکست این هفته آواهای_کم_شنیده می‌شنوید. رشید بهبودف به حدود ۵۰ زبان ترانه خوانده است. ترانه‌های فارسی او را شنیده‌اید؟ این برنامه را به صورت کامل در ساندکلاد ما بشنوید:

Please download one of our supported browsers.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

میتوان ایشان را از شاهکارهای موسیقی دانست

بهار دلکش با صدای ایشون میچسبه. خاطره ها دارم با صداش.

اولین اهنگ هایی که تو ذهنم حک شده

👏👏

بولبول ... آى جان

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

عکس روز: ساحل دلپذیر در فرار از گرما | DW | 24.07.2019در لهیب گرما هرکس مجبور به کار نباشد، به جمع خوشبختانی می‌پیوندد که به ساحل رودها و دریاها پناه می‌برند؛ مثل این زوج که با کودک خود در کرانه بودن‌زه در جنوب آلمان نشسته‌اند. عکس‌های روز دویچه وله در این لینک: عاخه.... کل آمال و آرزتونو لخت شدنه... خیلی بدبختید آنجا گشت ارشاد ندارید؟ مامور 'فرستادن شهروندان به بهشت' چطور؟ آه خیلی کسالت بار است که احتمالاحتی بسیجی ضابط هم ندارید. آنجا چگونه جایی است؟! daneshgariy بیا ترجمه کن ببینم این چی میگه؟؟
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

گزارش توئیتری ربیعی از محتوای مباحث امروز هئیت دولت درباره چالش‌های اخیرسخنگوی دولت بخشی‌هایی از سخنان امروز حسن روحانی در نشست هیئت دولت را در توئیتر خود منتشر کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

آزمایش تعیین جنسیت قهرمانان ورزشی زن، از معاینه آلت جنسی تا تست ژنتیک مخاط دهاندر اوایل قرن بیست و یکم در پی اعتراضات گسترده نهادهای ورزشی و پزشکی زیادی علیه مقررات مربوط به آزمایش های اجباری تعیین جنس ورزشکاران، ‌کمیته بین المللی المپیک آزمایش های اجباری ژنتیکی را لغو کرد و روش آزمایش هورمونی را جایگزین کرد. از آن زمان تا کنون آزمایش های هورمونی بارها مورد اعتراض، بررسی مجدد، و تغییر قرار گرفته و هنوز نتوانسته به دقت و قطعیت لازم برسد. جل الخالق !تا 5سال در فوتبال زنان مرد فرستاد کسی متوجه نشد وازمایش نکرد برای ایرام مجاز بودظاهرا.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

تعدادی از انجمن‌های صنفی کارگران ساختمانی بیانیه‌ای در حمایت از بازداشت‌شدگان هفت‌تپه صادر کردندانجمن کارگران و استادکاران ساختمانی شهرهای کامیاران، سقز، بانه، دیواندره، مریوان و سروآباد با انتشار بیانیه‌ای خواستار آزادی فوری و بدون قید و شرط بازداشت‌شدگان هفت‌تپه شدند. فرزندان_ایران_را_آزادکنید😲😲 شما فراموش نشدید اگر از دستمان کاری برنمیاید ولی در قلبمان خانه دارید...
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بازداشت یک نوکیش مسیحی ایرانی پس از اخراج از آلمان | DW | 23.07.2019به گزارش یک روزنامه آلمانی، فاطمه آزاد که به مسیحیت گرویده در تهران دستگیر و به قید وثیقه آزاد شده است. سازمان عفو بین‌الملل از وزات کشور آلمان خواسته است، در سیاست خود در قبال نوکیشان مسیحی ایرانی بازنگری کند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

فرمانده ارشد آمریکا: ایران ممکن است بیش از یک پهپاد از دست داده باشدعمو جنسی که زدی انگار اصله.آدرس بده ما هم بریم پیش ساقیت خخخخخخ دمت گرم😁 اشتباه نکنید،شما پنج پهپاد ایران را زده اید البته درخواب
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »