آواهای کم‌شنیده از دیروز تا امروز • ماجهان | DW | 17.06.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بازخوانی قطعه 'هزاردستان' با صدای ماجهان، خواننده ساکن ایران را در پادکست این هفته آواهای_کم‌شنیده از دیروز تا امروز بشنوید. این قطعه را برای نخستین بار قمرالملوک وزیری خوانده بود.

آنیتا با نام هنری ماجهان است. او که دارای مدرک دکتری مدیریت و برنامه‌ریزی محیط زیست است، آموختن موسیقی را در نوجوانی با نواختن ساز سه تار آغاز کرد و بعدها برای فراگیری آواز نزد پریسا، خواننده به نام موسیقی ایرانی رفت.

در پادکست این هفته"آواهای کم‌شنیده از دیروز تا امروز" از این خواننده بازخوانی قطعه"هزاردستان" در دستگاه چهارگاه با آهنگسازی محمدعلی امیرجاهد را انتخاب کرده‌ایم. این قطعه برای نخستین بار از سوی قمرالملوک وزیری خوانده شد و در سال‌های اخیر بارها از سوی خوانندگان مختلف از جمله محمدرضا شجریان بازخوانی شده است.

مثل همیشه برای ارتباط با این برنامه و رساندن نظرها، پیشنهادها و انتقادهای خود از طریق ایمیل ava.persian@dw.com با ما تماس بگیرید. در پادکست‌های هفتگی ترانه‌ها و آهنگ‌هایی را به شما معرفی می‌کنیم که کمتر شنیده‌اید. اگر"دیروزی" هستید با آواهای امروزی و اگر"امروزی" هستید با آواهای دیروزی بیشتر آشنا می‌شوید.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

قمرالملوک جوان عصر حاضر با تحصیلاتی عالی

👌🌸

Starrr_1987

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

خاتمی اقدام مهرعلیزاده مبنی بر انصراف از رقابت به نفع همتی را ستوددیدیم حکومت شرکای اشرار فرقه فارسیسم اشغالگر ایران گماشتگان صلیبچیها بازم معرکه گیری کرد نمیخواهد بدون خونریزی حکومت کشور را به خردمندان حضوریکتائی ملتهای ایرانیان واگذار کنند بایستی با اتش زدن اوباشان جاهلان ملاهای فرقه در خیابانها به این بساط شئونیزم فارسی پایان داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

مادر اکبر محمدی از جانباختگان جنبش دانشجویی انتخابات را تحریم کردگل‌جهان اشرف‌پور، مادر اکبر محمدی از کشته‌شدگان جنبش دانشجویی با صدور بیانیه‌ای ضمن حمایت از گروه «مادران دادخواه»، خواستار تحریم سراسری انتخابات ریاست
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

چرا باید درصد عظیمی از مردم زیر سایه فقر باشند مگر این کشور چه کم دارد؟/مردم عزیز اگر شما نیایید با رأی اقلیت رئیس جمهور را انتخاب و حاکم خواهند کردکاندیدای انتخابات ریاست جمهوری، گفت: ما باید از زیر سایه کسانی که بر اقتصاد کشور چنبره زده‌اند بیرون خواهیم آمد. چرا باید درصد عظیمی از مردم زیر سایه فقر باشند مگر این کشور چه کم دارد؟ چرا همسایگان ما که از ما عقب تر بودند اکنون از ما جلو افتاد اند؟ علت آن نداشتن استراتژی است. خیلی خوب حرف میزنند کاش ایشون رییس بانک مرکزی بود و ارزش پول حفظ میشد و سفره مردم کوچک نمیشد مردم هم فقیر تر نمیشدند حداقلش اینه که متوجه عدم مشروعیتشون میشن رای_بی_رای در ادوار گذشته اثر رای اکثریت را مردم دیدن بگذارید یک بار هم اثر اقلیت را ببینیم اگر مسیر ساخت باز نشود مسیر هجرت شاید باز شود
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

سیاست در ایران «توهم‌زا» است/ شعار «ما منجی هستیم» ناشی از توهم و خودشیفتگی‌ نامزدهاست/ ممکن است غیر از رضایی سایر کاندیداها را وادار به انصراف کنندیک فعال سیاسی اصلاح‎‌طلب گفت: با همه فراز و نشیب‌های انتخابات نهایتاً هسته اصلی جریان اصولگرا به دلیل اینکه این نگرانی را دارد که در ایران پدیده سیاست گاهی غیرمترقبه و غیرقابل پیش‌بینی است و این گمان وجود دارد که اگر کار را به وحدت نرسانند، به دور دوم برسد؛ بنابراین من فکر می‌کنم که فشار نتیجه خواهد داد و غیر از محسن رضایی بقیه را شاید بتوانند متقاعد کنند که کنار بروند. کسانیکه با هویت دروغین من منیت مندرآوردی تشگیلات ایرانشهری نژادپرستان و علوم جاهلیت شئونیزم فارسی تحمیلی شرکای اشرار فرقه فارسیسم دنبال دمکراسی اند از بیخ بن بیخرد و جاهل و احمق و ابلهند مگر میشود با این بساط شئونیزم فارسی جاهلیت تحمیلی فرقه فارسیسم دنبال دمکراسی رفت؟!!!....
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

شورای نگهبان باید از انتخابات پیش رو استفاده می‌کرد تا انتخاباتی با حضور حداکثری مردم را ترتیب دهدمعاون اول رئیس‌جمهور گفت: شورای نگهبان باید از انتخابات پیش رو استفاده می‌کرد تا یک انتخابات با حضور حداکثری ترتیب دهد اما این کار را نکرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

بایدن دیدار با ارودغان را مثبت ارزیابی کردرئيس جمهورآمریکا دیدار دیروز با همتای ترک خود را مثبت ارزیابی کرد. - خبرگزاری آناتولی صلیبچیها اگر ده زبان داشته باشند دهتاش هم دروغگوست.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »