آواهای کم‌شنیده از دیروز تا امروز • رویا

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رویا از خوانندگان قدیمی درگذشت رضوان زادهوش که با نام هنری رویا پیش از انقلاب اسلامی در عرصه موسیقی فعالیت می‌کرد، عصر امروز ۱۰ مرداد ۱۳۹۸درگذشت.ما پیش از این در پادکست آواهای_کم_شنیده برنامه‌ای را به این خواننده قدیمی اختصاص داده بودیم.اینجا کامل بشنوید:

Please download one of our supported browsers.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

روحش شاد

😆اه اینهم شد موزیک!؟ چقدر بده، آدم میترسه گوش بده! مثل اینکه یک فاشیست داره میخونه!

مراسم ختم وتعزیش کجا لطقا ؟

خدا رحمتش بکند

روانش شاد باد

حیف شد صدای شیوایی داشت . یادش گرامی . ستاره ها درخشان یکی یکی خاموش میشوند جنتی پشکل هنوز زنده است . 😞😞

یادش همیشه سبز 🙏

این موسیقی واسه شما اروپایی ها جذاب و بدیع هست؟

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

حضور فوتبالیست ۱۸ سال ایرانی در دیدار با بایرن مونیخحضور فوتبالیست ۱۸ سال ایرانی در دیدار با بایرن مونیخ الله یار صیاد منش، بازیکن ۱۸ ساله ایرانی تیم فوتبال فنرباغچه استانبول در دیدار نیمه نهایی جام 'آئودی' در مقابل تیم بایرن مونیخ به میدان رفت. در پادکست ورزشی به جزئیات این موضوع پرداخته‌ایم.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

عکس روز: رابطه غم نان با قانون‌شکنی | DW | 31.07.2019با این تصاویر نگاهی می‌افکنیم به جهان پیرامون‌مان. تصاویری از رویدادهای خارق‌العاده یا روزمره، از زیبایی‌ها و زشتی‌ها. و البته در این تصاویر همیشه انسان‌ها و حیوانات جایگاهی خاص دارند. المانم مگه ازین کارا میکنن؟
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

کارهای اروپا تا امروز هیچ تناسبی با تعهدات و توقعات آنها ندارد/ در شرایط موجود حتما گام سوم را عملی خواهیم کردوزیر امور خارجه گفت: آقای روحانی، همکاران بنده و خود بنده اعلام کرده‌ایم که کارهای اروپا تا امروز هیچ تناسبی با تعهدات و توقعات آنها ندارد؛ پس اگر می‌خواهند توقعات خود را عملی کنند باید به تعهدات خود که همان فروش نفت، حمل و نقل نفت و بازگشت پول نفت ایران است، برگردند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

خودداری نفتکش‌های BP از عبور از تنگه هرمزخودداری نفتکش‌های BP از عبور از تنگه هرمز غول نفتی انگلیسی BP در پی تنش‌هایی که میان ایران و انگلیس بر اثر توقیف یک نفتکش ایجاد شده، طی سه هفته گذشته از فرستادن نفتکش‌های خود از طریق تنگه هرمز خودداری کرده است. الان نمیان تو یا نمیرن بیرون؟ بیا رد بشه ما کاریش نداریم؟!! سلام خسته نباشید
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دختر «بروس لی» از تصویری که فیلم جدید کوئنتین تارانتینو از پدرش داده، انتقاد کرددختر «بروس لی» از تصویری که فیلم جدید کوئنتین تارانتینو از پدرش داده، انتقاد کرد به گزارش «گاردین»، شَنِن لی در گفتگو با مجله سرگرمی «رپ» (Wrap) گفته از این که مردم در سینما به پدرش می خندیدند، ناراحت شده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اگر صندوق رای را از یارانه جدا نکنیم، یارانه تا ابد با ما می‌آید/ تغییراتی را در بودجه امسال خواهیم داشت/ باید ریاست جمهوری یک دوره هفت‌ساله باشدیک نماینده مجلس تاکید کرد: در بخش یارانه نقدی و غیر نقدی اگر صندوق رای را از یارانه جدا نکنیم این یارانه تا ابد روی ریش همه ما بسته شده و با ما می‌آید. یعنی سیاست باید از یارانه بیرون بیاید. الان نباید یارانه با سیاست ادغام شود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »