آواهای کم‌شنیده از دیروز تا امروز • رویا

10/05/1398 09:30:00 ب.ظ

رویا از خوانندگان قدیمی درگذشت رضوان زادهوش که با نام هنری رویا پیش از انقلاب اسلامی در عرصه موسیقی فعالیت می‌کرد، عصر امروز ۱۰ مرداد ۱۳۹۸درگذشت.ما پیش از این در پادکست آواهای_کم_شنیده برنامه‌ای را به این خواننده قدیمی اختصاص داده بودیم.اینجا کامل بشنوید:

دویچه وله را در ساندکلاد دنبال کنید و شنیدنی‌ها را با دیگران به اشتراک بگذارید. دویچه وله شبکه‌ی برون مرزی آلمان است. بخش فارسی دویچه وله سال ۱۹۶۲ راه‌اندازی شد و یکی از ۳۰ زبان این شبکه برون مرزی است.

Your current browser isn't compatible with SoundCloud..Your current browser isn't compatible with SoundCloud..رابطه غم نان با قانون‌شکنی.به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، محمدجواد ظریف در پایان جلسه هیات دولت و در جمع خبرنگاران در خصوص مباحث مطرح شده در نشست کمیسیون مشترک برجام گفت: جلسه کمیسیون برجام، جلسه چالشی بوده است و ما مواضع خودمان را مطرح و بر ضرورت اجرای تعهدات اعضای دیگر برجام مخصوصاً کشورهای اروپایی که تعهدات مشخصی را از اردیبهشت‌ماه سال ۹۷ مطرح کردند، تاکید کردیم..

Please download one of our supported browsers...

ادامه مطلب:
DW فارسی »

خانه‌ای برای معلولان و زنان مبتلا به اچ آی وی!

موسس انجمن احیا گفت: دریافت مجوز از اطلاعات سپاه برای تاسیس انجمن حمایت و یاری از آسیب‌دیدگان اجتماعی واشی بسیاری داشت. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

روحش شاد 😆اه اینهم شد موزیک!؟ چقدر بده، آدم میترسه گوش بده! مثل اینکه یک فاشیست داره میخونه! مراسم ختم وتعزیش کجا لطقا ؟ خدا رحمتش بکند روانش شاد باد حیف شد صدای شیوایی داشت . یادش گرامی . ستاره ها درخشان یکی یکی خاموش میشوند جنتی پشکل هنوز زنده است . 😞😞 یادش همیشه سبز 🙏 این موسیقی واسه شما اروپایی ها جذاب و بدیع هست؟

حضور فوتبالیست ۱۸ سال ایرانی در دیدار با بایرن مونیخحضور فوتبالیست ۱۸ سال ایرانی در دیدار با بایرن مونیخ الله یار صیاد منش، بازیکن ۱۸ ساله ایرانی تیم فوتبال فنرباغچه استانبول در دیدار نیمه نهایی جام 'آئودی' در مقابل تیم بایرن مونیخ به میدان رفت. در پادکست ورزشی به جزئیات این موضوع پرداخته‌ایم.

عکس روز: رابطه غم نان با قانون‌شکنی | DW | 31.07.2019با این تصاویر نگاهی می‌افکنیم به جهان پیرامون‌مان. تصاویری از رویدادهای خارق‌العاده یا روزمره، از زیبایی‌ها و زشتی‌ها. و البته در این تصاویر همیشه انسان‌ها و حیوانات جایگاهی خاص دارند. المانم مگه ازین کارا میکنن؟

کارهای اروپا تا امروز هیچ تناسبی با تعهدات و توقعات آنها ندارد/ در شرایط موجود حتما گام سوم را عملی خواهیم کردوزیر امور خارجه گفت: آقای روحانی، همکاران بنده و خود بنده اعلام کرده‌ایم که کارهای اروپا تا امروز هیچ تناسبی با تعهدات و توقعات آنها ندارد؛ پس اگر می‌خواهند توقعات خود را عملی کنند باید به تعهدات خود که همان فروش نفت، حمل و نقل نفت و بازگشت پول نفت ایران است، برگردند.

خودداری نفتکش‌های BP از عبور از تنگه هرمزخودداری نفتکش‌های BP از عبور از تنگه هرمز غول نفتی انگلیسی BP در پی تنش‌هایی که میان ایران و انگلیس بر اثر توقیف یک نفتکش ایجاد شده، طی سه هفته گذشته از فرستادن نفتکش‌های خود از طریق تنگه هرمز خودداری کرده است. الان نمیان تو یا نمیرن بیرون؟ بیا رد بشه ما کاریش نداریم؟!! سلام خسته نباشید

دختر «بروس لی» از تصویری که فیلم جدید کوئنتین تارانتینو از پدرش داده، انتقاد کرددختر «بروس لی» از تصویری که فیلم جدید کوئنتین تارانتینو از پدرش داده، انتقاد کرد به گزارش «گاردین»، شَنِن لی در گفتگو با مجله سرگرمی «رپ» (Wrap) گفته از این که مردم در سینما به پدرش می خندیدند، ناراحت شده است.

اگر صندوق رای را از یارانه جدا نکنیم، یارانه تا ابد با ما می‌آید/ تغییراتی را در بودجه امسال خواهیم داشت/ باید ریاست جمهوری یک دوره هفت‌ساله باشدیک نماینده مجلس تاکید کرد: در بخش یارانه نقدی و غیر نقدی اگر صندوق رای را از یارانه جدا نکنیم این یارانه تا ابد روی ریش همه ما بسته شده و با ما می‌آید. یعنی سیاست باید از یارانه بیرون بیاید. الان نباید یارانه با سیاست ادغام شود.