آهنگ منتشر نشده‌ای از «جرج مایکل» خواننده فقید بریتانیایی در یک فیلم پخش می‌شود

24/05/1398 08:33:00 ب.ظ

آهنگ منتشر نشده‌ای از «جرج مایکل» خواننده فقید بریتانیایی در یک فیلم پخش می‌شود این فیلم کمدی را «پال فیگ» آمریکایی کارگردانی کرده است و در آن هنرمندانی چون امیلیا کلارک، هنری گلدینگ، و اِما تامپسون حضور دارند.

آهنگ منتشر نشده ای از «جرج مایکل»، خواننده فقید بریتانیایی، به صورت بخشی از موسیقی فیلم جدیدی به نام «آخرین کریسمس» پخش می‌شود. این فیلم کمدی را «پال فیگ» آمریکایی کارگردانی کرده است و در آن هنرمندا مرداد ۲۴, ۱۳۹۸ اسرائیل به دو عضو مسلمان کنگره آمریکا اجازه ورود به اسرائیل را نمی‌دهد؛ استقبال پرزیدنت ترامپ رشیده طلیب و ایلهان عمر - آرشیو روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز گزارش داد که اسرائیل، در پی درخواست پرزیدنت ترامپ، تصمیم گرفت به رشیده طلیب...

مرداد ۲۴, ۱۳۹۸ اسرائیل به دو عضو مسلمان کنگره آمریکا اجازه ورود به اسرائیل را نمی‌دهد؛ استقبال پرزیدنت ترامپ رشیده طلیب و ایلهان عمر - آرشیو روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز گزارش داد که اسرائیل، در پی درخواست پرزیدنت ترامپ، تصمیم گرفت به رشیده طلیب و ایلهان عمر، دو قانونگذار مسلمان آمریکایی اجازه ورود به خاک اسرائیل را ندهد.

پیشتر، دونالد ترامپ روز پنجشنبه ۲۴ مرداد، در توئیتی گفته بود «اگر اسرائیل به قانونگذاران عمر و طلیب اجازه دیدار دهد، ضعف بزرگی از خود نشان داده است.» به گفته دونالد ترامپ، «آنها از اسرائیل و همه مردم یهود متنفر هستند و هیچ کاری نیست که بتوان انجام داد و چیزی نیست که بتوان گفتن تا ذهنیت آنها را تغییر داد.»

رئیس جمهوری آمریکا در ادامه آنها را «یک ننگ» توصیف کرد و گفت ایالت های مینه سوتا و میشیگان برای انتخاب دوباره آنها کار سختی را پیش ‌رو دارند. پیشتر، یک مقام اسرائیل گفته بود که دولت این کشور مشغول بررسی ممنوعیت ورود دو عضو کنگره آمریکا به این کشور است. headtopics.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : حمله پهپادی روسیه به کی‌یف؛ ساکنان آپارتمانی تخریب سکونت‌گاه خود را به نظاره نشسته‌اند

ویدیوها : در این ویدئو گوشه‌ای از حملات موشکی و پهپادی روسیه به اوکراین در بامداد سه‌شنبه ۳۰ مه به تصویر کشیده شده است. ادامه مطلب >>

اولین آنونس فیلم جدید «زنان کوچک» با بازی «سیرشا رونان» و «تیموتی شالامی» منتشر شداولین آنونس فیلم «زنان کوچک» که بر اساس رمان «لوییزا می الکات» نویسنده آمریکایی و با کارگردانی «گرتا گرویگ» تولید شده، منتشر شد. به گزارش نشریه اینترنتی بازفید، گرتا گرویگ که با کارگردانی فیلم «لیدی

رابرت دنیرو و شیا لباف در فیلم «پس از تبعید» همبازی می‌شوندرابرت دنیرو و شیا لباف در فیلم «پس از تبعید» همبازی می‌شوند این فیلم مستقل را که «پس از تبعید» نام دارد، «جاشوا مایکل استرن» کارگردانی می کند و فیلمنامه آن را نیز «آنتونی تورن» و «مایکل تووو» خواهند نوشت.

تبریز| عامل 55 درصد از طلاق‌های کشور از مواد مخدر است- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnimدبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور، آمار آسیب‌های اجتماعی ناشی از مواد مخدر را برشمرد و گفت: 55 درصد طلاق، 77 درصد زندانیان و بسیاری از سرقت‌های خرد و قتل‌ها به اعتیاد ارتباط دارد، چراکه اعتیاد یک 'اَبَر آسیب' است و منشأ بسیاری از آسیب‌هاست.

بیش از ۸۰ درصد کار اربعین از طرف مردم انجام می‌شودوزیر کشور گفت: انسان‌ها به دنبال صلح و زندگی مسالمت آمیز هستند و در عین حال، مکاتبی که مدعی چنین موضوعاتی در جهان بودند الان با شکست مواجه شدند، و در نتیجه مادی گرایی نتوانسته به نیازهای جامعه بشری پاسخ دهد و تنها دین اسلام توانسته انسان ها را در این راه اغنا بخشد.

نروژ از کشف مواد رادیواکتیو چند روز پس از انفجار موشکی در روسیه خبر دادنهاد امنیت هسته‌ای نروژ در حال بررسی مقادیر اندکی یُد رادیواکتو کشف شده در هوای شمال این کشور است. نروژ این مواد رادیواکتیو را چند روز پس از آنکه موتور یک موشک در حین یک آزمایش در روسیه منفجر شد، کشف

خلیل‌الله فیروزی از بنیانگذاران کابل‌بانک 'به دستور غنی از زندان به خانه منتقل شد'بی‌بی‌سی به سندی دست یافته که نشان می‌دهد رئیس جمهوری افغانستان به تازگی و بعد از ارزیابی تعهدات مالی و وضعیت صحی خلیل‌الله فیروزی از سهامداران ا صلی کابل بانک، انتقال او را از زندان به خانه‌اش در کابل 'تحت شرایط خاص' منظور کرده ‌است.