آنگلا مرکل شهروندان آلمان را به واکسیناسیون هر چه بیشتر ترغیب کرد | DW | 22.07.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

شاخص ابتلا به کرونا در آلمان پس از رفع محدودیت‌ها تا دو برابر شده است. صدراعظم این کشور از مردم خواست اطرافیان و همکاران خود را به تزریق واکسن تشویق کنند و یادآور شد که گسترش گشایش‌ها مستلزم بالا رفتن نرخ ایمنی است.

واکسیناسیون در آلمان بر خلاف برخی کشورهای دیگر اجباری نیست و تصمیم‌گیری در این زمینه داوطلبانه است. آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان الزام در این امر را ناقص آزادی‌های فردی و شهروندی دانسته است.

طی دوازده روز گذشته اما شاخص ابتلا به کرونا در آلمان دو برابر شده است. آنگلا مرکل در تازه‌ترین کنفرانس مطبوعاتی خود با اشاره به این رشد نگران‌کننده، رعایت پروتکل‌ها، زدن ماسک، رعایت فاصله‌گذاری، تهویه هوا و انجام مداوم تست را مورد تاکید قرار داد. طبق اعلام انستیتو روبرت کخ شاخص ابتلا به کرونا روز پنجشنبه ۲۲ ژوئیه ۲/ ۱۲ بود. طبق آمار ادارات بهداشتی آلمان، در ۲۴ ساعت گذشته ۱۸۹۰ نفر به کرونا مبتلا شده‌ و ۴۲ نفر بر اثر ابتلا به کووید ۱۹ درگذشته‌اند.یک هفته قبل در همین روز آمار ابتلای تازه به ویروس ۱۶۴۲ نفر و تعداد مرگ ۳۲ نفر بود. از قرائن بر می‌آید که برداشته شدن بسیاری از محدودیت‌ها در پایان ماه ژوئن، موجب تسری ویروس شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آیا استفاده از «وای فای» در پروازها بی‌خطر است یا ممکن است باعث سرقت اطلاعات شود؟کارشناسان امنیتی می‌گویند هنگامی که در هواپیما هستید، اتصال به اینترنت می‌تواند اطلاعات شخصی شما را در معرض خطر قرار دهد. آیا انتشار خبر از خوزستان برای شما خطرناک است؟ همه انواع مبایل وکمپوتردر پرواز ها خطرآفرین است.مخابره و رادار را هواپیما را مختل میکند.اگر من پیشی مسافران چنین چیز را ببینم از هوا پیما به بیرون پرتابش میکنم.این چنین اشخاص در ردیف ادمکشان قرار میگیرد . در پرواز ۱۰۰٪ منتظر یک حادثه باش.تا برای زندگی ات بجنگی.حق آزادی تو صلب است
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ویدئو؛ جف بزوس پس از سفر چند دقیقه‌ای به فضا به زمین بازگشتجف بزوس، میلیاردر مشهور آمریکایی روز گذشته پس از یک سفر ماجراجویانه چند دقیقه‌ای به فضا که شرکت فضایی تحت مالکیت او مجری آن بود با موفقیت به زمین بازگشت ویدئوی بدون شرح را ببینید🔽 خوزستان چه خبر؟ یورونیوز فارسی، بجای این خبر مزخرف، از کشتار مردم ایران در خوزستان_قهرمان بنویس! اگر شرف داری و انسانیت در تو و اربابانت نمرده است!!!!!!!!!!!!!!!! خوزستان_تنها_نیست اعتراضات_سراسری
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

انتقادها از جریمه تیم هندبال ساحلی زنان نروژ به دلیل تن ندادن به پوشش بیکینیموضوع پوشش شرکت‌کنندگان در ورزش‌های ساحلی زنان طی سال‌های گذشته به دفعات بحث برانگیز شده است. بسیاری از زنان ورزشکار استفاده از بیکینی را «تحقیرآمیز» و «ناکارآمد» می‌دانند. پیش به سوی برقع!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نگرانی از شیوع ویروس کرونا در ایالت‌های سیل‌زده آلمان | DW | 20.07.2021مسئولان ایالت‌های نوردراین وستفالن و راینلاند فالتس نسبت به احتمال شیوع کرونا در این ایالت‌ها ابراز نگرانی کرده‌اند. تمهیداتی برای واکسیناسیون خارج از نوبت ساکنان این مناطق از طریق اعزام اتوبوس‌های ویژه پیش‌بینی شده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

شمار قربانیان سیل در آلمان به 171 نفر رسیدبر اثر وقوع سیل در آلمان تا کنون 171 نفر جان خود را از دست داده‌اند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

۴۰۰میلیون یورو کمک فوری به آسیب‌دیدگان سیل آلمان | DW | 21.07.2021یک هفته پس از سیلاب ویرانگر در غرب آلمان، بسته مالی اضطراری برای بازسازی خانه‌ها، پل‌ها و زیرساخت‌های عمومی تصویب شد. نیمی از سقف۴۰۰میلیونی این بسته را دولت فدرال و نیم دیگر را صندوق ایالات تامین خواهد کرد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »