آنقدر کوچک است که اسم خودش را نمی‌داند اما نان‌آور است

14/11/2019 05:51:00 ب.ظ

کودکان_کار

شهروندخبرنگار ایران وایر می‌گوید:دختر بچه حتی نمی‌دانست اسمش چیست یا اینکه چند سال سن دارد. می‌گفتند که برای دایی‌شان کار می‌کنند و دایی‌شان روزانه به پدرشان پول می‌دهد. شهروندخبرنگاری کودکان_کار

دختر بچه  حتی نمی‌دانست اسمش چیست یا اینکه چند سال سن دارد. می‌گفتند که برای دایی‌شان کار می‌کنند و دایی‌شان روزانه به پدرشان پول می‌دهد.

ادامه مطلب:
ایران وایر »

فلسطین اشغالی| از شهادت جوان فلسطینی تا هتک حرمت صهیونیست‌ها به مسجد الاقصی + فیلم- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

کودک ۹ ساله‌ای که در آستانه دریافت مدرک کارشناسی است | DW | 13.11.2019یک کودک ۹ ساله هلندی-بلژیکی سه بار درهفته از آمستردام به آیندهوفن می‌رود تا در بهترین دانشگاه فنی هلند در رشته الکتروتکنیک در مقطع کارشناسی تحصیل کند. این کودک نابغه را با استیون هاوکینگ و البرت اینشتاین مقایسه کرده‌اند.

قدمت رود نیل بیشتر از آن است که تا کنون تصور می‌شد | DW | 12.11.2019دانشمندان دانشگاه تگزاس به این نتیجه رسیده‌اند که رود نیل حدود ۳۰ میلیون سال قدمت دارد. آنها از طریق سنگ‌های اطراف رود و شبیه‌سازی کامپیوتری به کشف تازه خود دست یافته‌اند.

تابش: آپشن قرارداد ۶ پرسپولیسی ۵۰ میلیارد است/ مبلغ قرارداد استنلی از پارسال کمتر استمدیرعامل سپاهان: * قرارداد شش بازیکن پرسپولیس به اندازه کل بودجه سپاهان است * در یک برنامه زنده تلوزیونی دیدم که ۶ بازیکن پرسپولیس ۵۰ میلیارد تومان آپشن دارند ولی کل بودجه ما ۵۰ میلیارد است * ۵۰ میلیارد تومان برای ۸۰ تیمی است که سپاهان در اختیار دارد

از حضور قهرمان تیم ملی در گرمخانه‌های تهران تا دختر تحصیلکرده‌ای که مترجم زبان انگلیسی است/ یک میلیون تومان سقف اجاره پرداختی زنان آسیب‌دیده/ وعده‌های غذایی‌مان کم استگزارش ایلنا از زنان بی‌خانمان؛ از حضور قهرمان تیم ملی در گرمخانه‌های تهران تا دختر تحصیلکرده‌ای که مترجم زبان انگلیسی است/ یک میلیون تومان سقف اجاره پرداختی زنان آسیب‌دیده/ وعده‌های غذایی‌مان کم است

وضعیت بارش‌ها در فصل پاییز نرمال است/ حجم خالی مخازن‌مان به اندازه کافی است/ مردم خاطرجمع باشند درس‌های سیلاب گذشته مورد توجه استوزیر نیرو گفت: در عین حال که ما در حال فراهم کردن آمادگی‌ها هستیم، بحث لایروبی‌ها و آزادسازی حریم و بسترها یک بحث مهم است. چیزی حدود ۷ هزار و ۵۰۰ کیلومتر رودخانه‌های اصلی داخل کشور را در اولویت قرار دادیم که مسائل آن حل شود.

فردو نماد تلاش و مقاومت در صنعت هسته‌ای است/ توانایی تولید اورانیوم به هر میزان درصدی که نیاز باشد را داریم

این گزارش را «بنیامین» از تهران برای ما تهیه و ارسال کرده‌ است.لورن سیمونز همین که وارد دانشگاه می‌شود، به سرعت راهرو طولانی را می‌پیماید، مقابل یک دروازه شیشه‌ای توقف می‌کند و بعد از یک نگاه کوتاه زیرچشمی وارد اتاق می‌شود و می‌گوید: «سلام.پژوهشگران دانشگاه تگزاس ایالات متحده با همکاری شمار دیگری از همکاران خود در دانشگا‌های دیگر به تحقیق در باره رود نیل پرداخته و به این نتیجه رسیده‌اند که قدمت رود نیل می‌تواند شش برابر بیشتر از آنچه تاکنون تصور می‌شده، یعنی ۳۰ میلیون سال باشد.به گزارش ایسنا، مسعود تابش، مدیرعامل سپاهان صبح چهارشنبه در حاشیه همایش بین‌المللی فوتبال کلینیک در جمع خبرنگاران درباره وضعیت قلعه‌نویی اظهار کرد: این سوال شما یک طوری است! او آنفلونزای شدید داشت و حتی نتوانست در تمرین حاضر شود و به همین دلیل بازیکنان را به خانه فرستادیم.

شهروندخبرنگار ایران‌وایر در توضیح این گزارش نوشته است: این دو کودک افغانستانی هستند. خواهر و برادر هستند و مانند مابقی کودکانی که در ایران زاده‌شده‌اند اما پدر و مادرشان افغانستانی هستند و نتوانسته‌اند برای آن‌ها شناسنامه یا مدرکی دریافت کنند که به مدرسه بروند.» پروفسور پیتر بالتوس کمتر با چنین دانشجویی روبرو می‌شود. دختر بچه  حتی نمی‌دانست اسمش چیست یا اینکه چند سال سن دارد. با زیبا‌ترین رودخانه‌های آلمان آشنا شوید رودخانه اِلبه (Elbe) در جمهوری چک سرچشمه می‌گیرد و پس از طی مسافت یک هزار و یکصد کیلومتر که ۷۲۷ کیلومتر آن در آلمان است در"کوکس‌هافن" به دریای شمال می‌ریزد. می‌گفتند که برای دایی‌شان کار می‌کنند و دایی‌شان روزانه به پدرشان پول می‌دهد. او که در بلژیک و هلند بزرگ شده، حالا در ۹ سالگی در آستانه امتحان دوره پایانی  دوره کارشناسی در دانشگاه فن‌‌آوری آیندهوفن قرار دارد. ازشان پرسیدم که چرا گاری دست نمی‌گیرند تا حداقل سنگینی آهن و پلاستیک و … اذیتشان نکند که در پاسخ گفتند؛ اگر گاری داشته باشیم شهرداری بازداشت‌مان می‌کند. مدیرعامل سپاهان درباره دیدار آینده این تیم مقابل استقلال بیان کرد: همانطور که فرمودید استقلال تیم خوبی است و مشخص است که با آن‌ها خوب کار شده است.

اما وقتی گونی داشته باشیم کاری ندارند. دیگر دانشجویان عادت کرده‌اند که یک پسر ۹ ساله در کنارشان در آزمایشگاه بنشیند و در آزمایش‌ها شرکت ‌کند. طبیعت منطقه"سوئیس زاکسن" (Sächsische Schweiz) سالانه هزاران نفر را به خود جلب می‌کند. .